0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Auer Kombi Servisi

601 kez okundu

 

Bahçelievler Auer Kombi Servisi Kombi kullanımının getirdiği gerekliliklerin tamamı için hizmet veren bir firma olarak sunulacak tüm hizmetlerin garanti kapsamında gerçekleştirilmesine dair özveri ile çalışılmaktadır. Daha iyi hizmet sunabilmek için yeniliklerden faydalanılarak çalışmalarda bu yenilikler uygulanmaktadır. Kısa sürede etkili kombi hizmetleri çözümleri için 7/24 Bahçelievler Auer kombi servisi çağrı merkezimizi arayabilir gerekli bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Bakımında Yapılması Gereken İşlemler

Kombi bakımında yapılması gereken temel işlem tüm parçaların temizliği ve bakımları olmaktadır. Detaylı olarak paylaşmak gerekirse ilk olarak kombinin sıcak su durumu kontrol edilir. Ardından kombinin yanma durumu kontrol edilir ve su sızdırmazlık durumuna bakılır. Yanma haznesinde yer alan brülör sökülerek temizlenmesi sağlanır. Ateşleme iyonizasyonelektrodu kontrol edilerek temizlenir. Gaz ayarları kontrol edilir. Üç yollu vana sökülür ve temizlenerek geri takılır. Fan sökülerek fırça yardımı ile temizlenir ve yerine takılır. Kombinin tüm bağlantı noktaları Bahçelievler Auer kombiarıza kontrolü açısından gözden geçirilir ve arıza oluşumu var ise onarılır. Mevcutta olan arızalar için müşteri onayı alınarak uygun çözüm gerçekleştirilir. Kombiye temiz su doldurularak çalıştırılması sağlanır. Müşterinin gözetiminde son kontroller yapılarak kombi bakım çalışması tamamlanmış olmaktadır.

Kombi Kullanımında İdeal Isı Verimi Nasıl Sağlanır?

Kombi kullanımında hemen her üründe olduğu gibi doğru ve düzgün kullanım gereklidir. Düzgün kullanımdan kastimiz ise cihazın verimli çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu tüm gerekliliklerin sağlanması olmaktadır. Kombilerinde bu düzlemde sağlıklı çalışabilmelerinde önemli olan temel etken petek temizliği ve kombi bakımının zamanında ve doğru bir şekilde yapılması olmaktadır. Bakımı ve petek temizliği yapılan kombilerin tüm kontrollerinin sağlanmış olması anlamına gelmektedir. Bu durumda Bahçelievler Auer kombi petek bakımı hizmeti ile kombiyi düşük dereceye getirdiğiniz zaman bile ideal ısı verimini elde edebilirsiniz. Aynı şekilde uzakta veya yakında olması fark etmeksizin tüm peteklerden aynı seviyede verimli ısıyı alabilirsiniz. Petek bakımı ile kombi bakımının düzenli olarak yaptırılması cihazın arıza verme durumunu binde bir oranına düşürmektedir. Bu durumda verimli ve yüksek potansiyelde çalışmasında engel teşkil edecek bir durum söz konusu olmamaktadır.

Kombilerde Tasarruflu Kullanım İçin Ne Yapılır?

Kombi kullanımında tasarruf etmek isteyen kullanıcıların yapması gereken en etkin olan unsur kombi bakımlarının ertelenmemesidir. Verimli ve düzgün çalışabilmesi için tüm bağlantılarının sağlam olması ve çalışmasının engelleyecek pürüzlerin yok edilmesi gerektiği için hem verimli hem de tasarruflu kombi kullanımı bakım yapılmasına bağlıdır. Petek bakımı ve kombi bakımı hizmetinin alınması Bahçelievler Auer kombi tamiri hizmetinin de alınmış olmasını işaret etmektedir. Nitekim kombi bakımlarında oluşmaya başlayan arızalanma durumları ilerleme göstermeden tespit edilerek gerekli onarımları sağlanmaktadır. Böylece büyük çaplı arızalara giden yol kapanmaktadır. Hem maddi hem manevi kazanç sağlamanız da böylece mümkün olmaktadır. Ayrıca binanın ısı yalıtımına sahip olması, kapı ve pencerelerin PVC doğrama olması gibi durumlarda tasarruflu kombi kullanımı için etkili olmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın