0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Arçelik Kombi Servisi

465 kez okundu

Bahçelievler Arçelik Kombi Servisi

Arçelik markası ülkemizde en popüler beyaz eşya markası olarak tercih edilmektedir. Uzun süreli kullanabileceğiniz cihazları sayesinde beklentileri karşılayabilen bir markadır. Kombi konusunda da beklentileri karşılayabilen marka müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamaktadır. Bahçelievler arçelik kombi servisi kapsamında hizmet veren firmamız kombinizin bakım, onarım, arıza ve yedek parça değişimini en iyi şekilde yapmayı hedeflemektedir. Kadrosunun uzman çalışanlardan oluşması müşterilerimize mükemmel hizmet vermeyi kolaylaştırmaktadır. kombiniz istediğiniz şekilde ısıtmıyor, ses çıkarıyor, su damlatıyor ya da su basınç seviyesini aniden düşüyorsa firmamızı arayarak yardım talep edebilirsiniz. kısa süre içerisinde kombinize müdahale için gelecek ekiplerimiz sorununuzu çözüme kavuşturacaktır.

Bahçelievler Arçelik Kombi Tamiri

Kombiler aniden bozulabilen bozulmadan önce herhangi bir şekilde bozulacağına dair bir belirti vermeyen cihazdır. Kombinizin bozulması durumunda firmamızı arayarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bahçelievler Arçelik kombi tamiri konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Kombinizde meydana gelen arızayı kısa sürede bulup çözüme kavuşturan firmamız yedek parça değişimlerinde de müşterilerine sorarak değişim gerçekleştirir. Yedek parçaların tamamı orijinal olduğu için bazı durumlarda beklenenin üstünde bir fiyat ortaya çıkabiliyor. Müşterilerimize sormadan değişim yapmamız müşterimizi zor duruma sokacağından dolayı bunu sorarak değişim yapmak çalışma prensiplerimiz arasındadır. kombinizin tamiri sırasında meydana gelen arızalar kontrol edilirken diğer mekanik aksamlar da firmamız tarafından kontrol edilmektedir. Böylelikle ileride daha büyük bir arızanın oluşması da firmamız tarafından engellenir.

Bahçelievler Arçelik Kombi Bakımı

Her cihazın bakımlarının yaptırılması uzun süreli kullanım için önemlidir. bu yüzden kombi bakımı da ciddi can ve mal kayıplarını önlemek amacıyla önemlidir. Bahçelievler Arçelik kombi bakımı alanında faaliyet gösteren firmamız her müşterisine kombi bakımının önemli olduğunu iletmektedir. Gereksiz yere daha fazla yakıt yakmamanızı, istediğiniz ölçüde ısınmanızı, külfetli arızaların oluşmaması adına kombi bakımının yılda iki defa yaptırılması önemlidir. firmamız çok yönlü hizmet verirken kaliteli hizmet anlayışını da asla es geçmez. Müşteri memnuniyetini önemseyen çözüm odaklı hizmet veren çalışanlarımız sayesinde mükemmel hizmeti uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız. Kombi sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan firmamızdan hizmet alabilmek için aramanız yeterlidir.
BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın