0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bahçelievler Arçelik Kombi Servisi

564 kez okundu

Bahçelievler Arçelik Kombi Servisi Kullanıcılarına kolaylık sağlayan özellikleri ile her geçen gün daha fazla kullanım ağına erişen kombiler belirli aralıklarda bakım ve onarım hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Verimli çalışma düzenine devam edebilmesi için son derece etkili olan kombi bakımları mutlaka yaptırılmalıdır. 7 gün 24 saat hizmete açık acil destek ekipleri ile kombi kullanıcılarına her an hizmet verilme durumu Bahçelievler Arçelik kombi servisi hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Donanımlı araç filoları, güler yüzlü ve işinin ehli çalışanları ile kaliteli hizmet sunma anlayışına sahip firma müşteri memnuniyetinin sağlanmasında oldukça titiz davranmaktadır. Teknolojik yeniliklerin yaşanması ve bu teknolojik buluşların ürün ve hizmet sunumuna sağladığı katkılar kombi servislerinde de kullanılması ile müşterilere daha iyi çözümler sunulmasını kolaylaştırmaktadır.

Kombi bakımı

 • Yanma haznesi temizlenmektedir.
 • Cihazda yer alan parça ve bölgelerdeki tozlanma giderilir.
 • Meme gözeneklerinde yer alan tozlar temizlenir.
 • Brülör tozları temizlenir ve yıkanır.
 • Fan motorunda yer alan fanın tozları temizlenir. Fırça yardımı ile temizlenmesi daha etkili olur.
 • Prop gözleri özenle temizlenir.
 • Ateşleme elektrotları zımparalanır ve Bahçelievler Arçelik kombi arıza ve bakım kapsamında gerekli kontrolleri yapılır.
 • Tesisat filtresi temizlenmek için sökülür ve temizlenerek geri takılır.
 • Genleşme tankı kontrolden geçirilir. Hava oranı ölçülerek gerekli ise gaz basımı sağlanır.
 • Termostat değerleri ölçülür ve işlevini yitiren termostatlar değiştirilir.
 • Kombinin kapasite ayarları yapılır.
 • Sıcak su akışı kontrollerden geçirilir.
 • Müşteri eşliğinde kombi bakımı çalışması bitince son kontroller yapılarak çalıştırılıp test edilmesi sağlanır ve kombi bakımı sonlandırılır.

Kombilerin Kullanıcılarına Sağladığı Avantajlar

Gaz dönüşümü ucuz ve oldukça kolay olmaktadır.

Seyahate çıkıldığında veya evde olunmadığında cihazı kapatarak gereksiz enerji tüketimi durdurulabilir.

Bağımsız ısınma imkânı sunar. Her bir kullanıcı yaktığı kadar ödeyerek bağımsız kullanım özelliği sağlar. Bireylerin aynı apartmandaki diğer komşularından az veya fazla kullanımına göre ödeme imkânı farklılığına sahiptir. Aynı şekilde Bahçelievler Arçelik kombi tamir, arızası veya bakımları gibi hizmetler de serbest zamanlı talep edilebilir.

Aynı cihaz üzerinden sıcak su ihtiyacı ve ısınma gereksinimine sahip olunur.

Çeşitli marka ve modellerine göre her türlü dış alan veya oda için termostat bağlantısı mümkün olmaktadır.

Düşük atık gaz emisyonuna sahip olma özelliği ile çevre kirliliğine neden olmamaktadır.

Kombi Bakımı ve Petek Bakımının Faydaları

En genel avantajı kombilerin kullanım ömrünü uzatması olmaktadır. Bakımlı ve iyi temizlenmiş kombi bakımları yapılmış kombiler kış aylarının yoğun kullanımına karşı dirençli hale getirilmektedir. Arıza oluşuna neden olabilecek deformasyonlar erken tespit ile onarılmaktadır. Verimli çalışan kombilere sahip olunmaktadır. Tozlanma ve sudaki kireç oranları nedeni ile Bahçelievler Arçelik kombi petek bakımı hizmeti peteklerin tıkanmasına ve ısıtma işlevini yerine getirememesine olanak tanımaz. Daima sağlıklı çalışan yüksek performans gücüne sahip kombi özellikleri taşır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın