0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Alarko Kombi Servisi

511 kez okundu

Bahçelievler Alarko Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında durmadan çalışan kombiler belli bir kullanımdan sonra daha fazla doğalgaz tüketimine ve daha az ısınmaya neden olmaktadır. Bahçelievler Alarko kombi servisi alanında faaliyet gösteren firmamıza kombinizin her türlü sorunu için başvurabilirsiniz. Kombi konusunda gerekli deneyim ve bilgiye sahip çalışanlarımız kısa sürede hızlı ve kalıcı çözümler sunarak müşterilerini memnun etmeyi hedeflemektedir. Kombinizde herhangi bir arıza, bakım, onarım ya da arıza tespiti için firmamızdan randevu alabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelen ekiplerimiz sorununuza çözüm sunacaktır. Gerekli bakım veya onarım işlemleri yaparak mağduriyetinizi giderecektir. Firmamızı aradığınızda kombinizin sıkıntısını bildirmeniz çok önemlidir. Genellikle yerinde müdahale imkânı sunan firmamız mağdur olmanızı istemez.

Bahçelievler Alarko Kombi Tamiri

Bir kombi neredeyse bir beyaz eşya ile aynı fiyata satılmaktadır. Bütçenizi kısarak aldığınız kombinizin bozulması da kimi zaman kaçınılmazdır. Kombi arızalarında firmamız garanti kapsamında olan her işlemi garanti dışına çıkmadan gerçekleştirir. Garanti kapsamı dışında olan her tamir için de müşterilerinden onay almaktadır. Bahçelievler Alarko kombi tamiri konusunda Firmamız yedek parça değişimlerinde orijinal parça tercih etmektedir. Yedek parça değişimimden sonra kombiniz beklenilenin üstünde performans göstererek sizi memnun edecektir. Kombi tamiri konusunda sektörde iyi bilinen firmamız kombinize yapılan her işlem bütçenize uygun bir fiyat belirlemektedir. Alarko kombinin her türlü modeli için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız için model ve hizmet yerinin saat ve yeri yoktur. Maksat müşteri memnuniyeti ise bunu en iyi şekilde karşılayacak ekibe, ekipmana ve donanımlı araca sahibiz.

Bahçelievler Alarko Kombi Bakımı

Kombinizin bakımı için firmamıza başvurduğunuzda kombinizin petek bakımı, hava filtre bakımı, elektrik elektronik aksam kontrolü, mekanik düzenlerin kontrolü bir arada yapılmaktadır. Bahçelievler Alarko kombi bakımı sırasında firmamız çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Yılda iki defa kombinizin bakımını yaptırmanız ilerde meydana gelecek arızaları önlemek amacıyla çok önemlidir. Bu yüzden bakımlarını aksatmadan düzenli yaptırmanız bütçenizi zorlamayacağı gibi daha çok fayda sağlayacaktır. Kombinizde meydana gelen her işlem için firmamızı arayarak müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın