0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Airfel Kombi Servisi

649 kez okundu

Bahçelievler Airfel Kombi Servisi

Kombiler özellikle kışın ısınma amaçlı kullanılan ürünler sınıfında yer aldığı için kalitesi ve bakım onarım işlemleri oldukça önem taşımaktadır. Airfel kombi müşterilerin ısınma ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamakta, rahat ve konforlu bir ısınma şekli sağlamaktadır. Ancak bakımının ihmal edilmesi ya da arızaların profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılması ciddi boyutta tehlikelere yol açabilmektedir. Kombinizde herhangi bir arıza meydana geldiğinde ya da rutin bakımlarını yaptırmak istediğinizde Bahçelievler Airfel kombi servisi uzman kadrosuyla hizmetinizde olacaktır.

Bahçelievler Airfel Kombi Bakım

Kombilerin arızalanması kış aylarında soğuk havada son derece olumsuz bir durumdur. Bu durumla karşılaşmamak için tedbirli davranmanız ve kombinizin bakımını kış aylarından önce yaptırmanız faydanıza olacaktır. Peteklerin kireç bağlaması, peteklerde toz birikmesi sonucu oluşan tıkanıkların giderilmesi cihazların verimli çalışması faturanızın yüksek gelmemesi açısından son derece önemlidir. Düzenli aralıklarla yapılan bu bakım cihazınızın arızalanmasını engeller ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Bahçelievler Airfel kombi bakım onarım hizmetlerini deneyimli bir ekip ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla vermektedir. Kaliteli ve güvene dayalı hizmet, ticari etik kurallarını ilke olarak benimseyen bir yaklaşım ile müşterilerimizin son derece memnun kalması amaçlanmaktadır.

Bahçelievler Airfel kombi tamiri

Kombinizin arızalanması durumunda profesyonel bir ekip tarafından tamirinin yapılması yapılan işlemin verimli ve garantili olması açısından son derece önem arz etmektedir. Bahçelievler Airfel kombi tamiri gerektiğinde servisimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Yedi gün yirmi dört saat ulaşılabilir olan firmamız müşterilerimizin her konuda yanında olmaktadır. Arıza veya bakım bilgisi geçtiğinizde kısa süre içinde işinin ehli ustalarımız tarafından kombinizin tamiri yapılacak gerekli görüldüğü takdirde orijinal parçalarla parça değişimi yapılacaktır. Yapılan tamirlerde bir yıllık parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Bir yıl içerisinde aynı parçadan doğan arızalar için parça, işçilik ve yol ücreti talep edilmez. Tamirin hızlı yapılması parça bekleme süresinin minimal sürelere indirilmesi yapılan tamirin test edilerek aynı sorunun tekrar etmesinin önüne geçilmesi gibi özellikler müşterilerimizin bizi tercih etmeleri konusunda belirleyici rol oynamaktadır. Firmamız müşterilerimize verdiğimiz güven,  prensip olarak kabul ettiğimiz kaliteli ve zamanında hizmet ile sektörde öncü bir firma olarak yoluna devam etmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın