0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bahçekapı Kombi Servisi

477 kez okundu

Bahçekapı Kombi Servisi

Hızlı hizmet, güven, deneyim mi istiyorsunuz? İşte tam doğru adrestesiniz. Bahçekapı kombi servisi bütün kriterlerinize uyuyor. Her konuda deneyimli, işinin ustası, hız konusunda ise kimsenin geçemeyeceği şekilde hızlı ekip ile beraberiz.  Kombileriniz sizin için ne kadar değerliyse bizim içinde o kadar değerlidir. Kombinizin her türlü bakım ve arızası için bizi arayabilirsiniz. Sorununuzu detaylı olarak anlattığınız zaman hemen çözüme gidebiliriz. Deneyimsiz ve çözümü bulamayan bir ekip sizi zaman ve para olarak zarara uğratır. Ama biz her konuda kaliteli hizmet sunmaktayız. Gelen servisin yetki belgesi olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Bahçekapı Kombi Bakımı

Artık her birey konfora alıştı. Eskiden soba ile uğraşırken şimdi birçok evde kombiler var. Kombiler hayatımızın en büyük parçası haline geldi. Sıcak su ısıtma derdimiz yok, odun kömür taşıma derdi yok rahat ve konforlu ısınma yöntemidir. Bu yüzden kombiler için yılda iki kez olmak üzere kombi servisini arayıp kombi bakımını yaptırmalısınız.  Kombi bakımı için Bahçekapı kombi bakımı ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor.  İhmal edilen her konu bizi daha büyük sorunlarla uğraşmaya itmektedir. Bu yüzden ertelemeden yılda iki kez kombi bakımının yaptırılması gerekir.

Bahçekapı Kombi Tamiri

Kombi bakımı yapılmayan her kombi zamanla arıza vermeye başlar. Bu arızalar bazen büyük çaplı olabilir. Kombinizden garip sesler geliyorsa, petekleriniz tam ısınmıyor ve sıcak su almak istediğiniz zaman geç geliyorsa kombinizi Bahçekapı kombi tamiri elemanlarımızın görmesi gerekmektedir. Kombi tamiri için de işinin son derece ustası bir ekip ile çalışıyoruz. Her konuyu hemen çözen becerikli ekibimiz her konuda size de yardımcı olmaktadır.

Bahçekapı Petek Temizleme

Kombi bakımı yapıldı, arıza olup olmadığı kontrol edildi ama siz hala tam ısınamıyorsunuz ve peteğinizin hala yarısı soğuk mu?  O zaman sorun peteklerinizde. Petek temizliği yapılması gerekiyor.  Bahçekapı petek temizleme firmamızı arayarak petek temizliği yaptırdığınız zaman bütün sorunlar ortadan kalkacak. Evinize gelip temiz bir şekilde petek temizleme işlemi yapıyoruz. Bütün kontrolleri yaptıktan sonra özel makine ve ilaçlarla peteklerinizi temizliyoruz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın