0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahariye Kombi Servisi

444 kez okundu


Bahariye Kombi Servisi

Doğalgazdan yararlanıp ısınmak için sürekli kullanmış olduğumuz kombinizde oluşan sorunların giderilmesi için Bahariye kombi servisi olarak ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Telefon numaralarımızdan ulaşıp randevunuzu oluşturmanız yeterli olmaktadır. İlk olarak sorununuzu sizden dinleyip daha sonra kombinizi kontrol etmekteyiz. Daha sonra sorunla ilgili yapılacak işlem için kullanılacak malzemeleri, değişecek parçaları sizlere anlatıp onay vermenizden sonra gerekli işlemleri uygulamaktayız. Bölgede tercih edebileceğiniz kaliteli firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız için müşterilerimizi memnuniyeti ön plandadır.

Kombi Bakımı

Kombilerinize yaptırmış olduğunuz bakımlar sayesinde arıza oluşumunun önüne geçilmektedir. Kombinize uygulamış olduğumuz bakım hizmetimizde ilk önce kombinin suyunu boşaltıp sonrasında belirli bir oranda hava basarak yapmaktayız. Kombideki fan sökülüp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri iyice elektrik süpürgesi ile temizlemekteyiz. Son olarak da nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlayarak kombinizi size teslim etmekteyiz. Bahariye kombi bakımı firması olarak profesyonel ekimizle haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

Kombi Tamiri

Birçok modele ve markaya sahip olan kombilerin farklı arıza sebepleri vardır. Gerekli görülen zamanlarda bakım yaptırılmaması veya yanlış kullanımdan kaynaklanan durumlardan dolayı kombilerde arızalar meydana gelmektedir. Kombinin patlamalı yanıyor olması, sıcak su açıldığında peteklerin aşırı ısınması sorunu, kombinin ısıtmaması, kombinin su akıtması, kombi çalıştığında ses yapması oluşan birçok arızanın çözümü için profesyonel kişiler tarafından yardım alınması gerekmektedir. Kombide oluşan her işaret farklı arıza kodlarının göstergesidir. Kombinizde oluşan tüm sorunlarınız için Bahariye kombi tamiri olarak uygun fiyatlarla yerinde hizmet sunmaktayız.

Bahariye Petek Temizleme

Sıcak ortamda bakteriler daha çabuk oluşmaktadır, bundan dolayı da çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Bu yüzden de peteklerde kirlenmeler oluşmaktadır. Temizliğe uygun, peteklere zarar vermeyecek cihazların kullanımı sayesinde kısa sürede peteklerinizi temizlemekteyiz. Bahariye petek temizleme firması olarak profesyonel ekibimiz sayesinde temizliğe peteğin alt kısmından başlayarak, kaliteli cihaz kullanımı sayesinde temizleyip belirlediğimiz süre içerisinde sizlere teslim etmekteyiz. Uygun fiyatlarla ve zarar vermeden hizmet sunarak maddi ve manevi yönden sizleri memnun etmeyi amaç edinmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın