0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Vaillant Kombi Servisi

315 kez okundu

Bağcılar Vaillant Kombi Servisi

Kombilerin kullanımında karşılaşılan arızalar ve verimli kullanımının devam etmesi için gerekli olan bakım ve kontrollere ilişkin tüm çalışmalar Bağcılar Vaillant kombi servisi kapsamında tüm kombi markalarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetine verilen önem doğrultusunda çalışmalarının tamamı profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Sürekli gelişen ve geliştiren yapısı ile firmamız her geçen gün büyümekte ve sektördeki yerini genişletmektedir.

Kombi Kullanımında Tasarruf Etme Yöntemleri

  • Kombi kullanıcılarının oda termostatı kullanması enerji tüketiminde tasarruf sağlamaktadır.
  • Peteklerin üzerine veya çevresine bir eşya koyulmaması verimli ısı sağlamakta ve daha düşük enerji ile de istenilen ısının alınabilmesini sağlamaktadır. Bu durumda tasarruf etmeyi kolaylaştırmaktadır.
  • Perdelerin peteklerin üzerini kapatmayacak şekilde kullanımı da Bağcılar Vaillant kombi arıza ve bakım hizmetleri doğrultusunda kombiden tasarruf edebileceğiniz bilgilerin verilmesini ve tasarruflu kullanım imkânını sağlamaktadır.
  • Sıcak havalarda ve geceleri kombi derecesinin düşürülmesi de gereksiz enerji tüketimini engelleyecek ve tasarruf etmenizi kolaylaştıracaktır.
  • Binaların veya dairelerin dış cephe ısı yalıtımının yapılması neredeyse yarı yarıya enerji tasarrufu sağlar.
  • Peteklerin reglaj ayarının düzenli olarak kontrol edilerek yapılması da verimli ısı verimini kolaylaştırmakta ve buna paralel olarak tasarruf için etkin rol oynamaktadır.
  • Evlerin kapı ve pencerelerinin PVC doğrama veya çift cam olması da oldukça etkili tasarruf yöntemi olmaktadır.
  • Peteklere termostatik vana takılması da kombiden tasarruf etme yolları arasında etkili bir yöntem olarak bilinmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımlarının yılda bir kez yapılması verimli çalışması ve uzun ömürlü bir kombi kullanımı için gerekli olmaktadır. Kombi bakımında ilk olarak sıcak su kontrolü, kalorifer yanma durumu ve kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilmektedir. Kombinin içi açılarak tozlanma olup olmadığı gözden geçirilerek tozların temizlenmesi sağlanmaktadır. Kombi yanma odasındaki brülör sökülerek temizlenmesi sağlanır. Kombi içerisinde yer alan tüm elektrik bağlantı noktaları detaylı bir şekilde Bağcılar Vaillant kombi tamiri kapsamında kontrol edilerek verimli çalışır duruma getirilmektedir. Kombi baca fanı gözden geçirilerek temizlenir. Kombi kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenmektedir.   Genişleme tankı gözden geçirilerek bar basınç ayarı yapılmaktadır.

Kombi Petek Temizliği

Kombi bakımlarında önem arz eden bir diğer bölüm de petek temizliği olmaktadır. Petek temizliği verimli kombi ısısının alınmasında son derece önem arz eder. Petek temizleme makinesi ve petek kimyasalı ile peteklerin içerisinde biriken paslanma ve kireçlenmelerin temizlenmesi amaçlanmaktadır. İlk etapta tazyikli su verilerek su içerindeki kaba pisliklerin boşaltılması sağlanmaktadır. Sonrasında Bağcılar Vaillant kombi petek bakımı kapsamında petek kimyasalı ile petek içerisine yerleşmiş pisliklerin temizliği yapılmaktadır. Peteklerin tek tek temizlenerek içerisindeki kirli suyun temizlenene kadar yıkanması sağlanır. Petek koruyucusu kullanılarak uzun süre peteklerin ve tesisatın korunmasını sağlayarak verimli ısıtma için gerekli peteklere kavuşulması sağlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın