0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bağcılar Lynx Kombi Servisi

161 kez okundu

Bağcılar Lynx Kombi Servisi

Kış ayları gelirken varlığını daha çok hissettiğimiz kombiler sıcacık evler ve buz gibi su yerine sıcacık su kullanımını kombiler sunmaktadır. Kullanıcılar kombiler ile eriştikleri konforlu yaşamın devamlılığını istemektedir. Bu devamlılığın sağlanması için kombilerinize gerekli bakım çalışmalarını aksatmamanız gerekli olmaktadır. Genellikle yılda bir defa yapılması faydalı olan kombi bakımları Bağcılar Lynxkombi servisi hizmeti kapsamında verilmektedir. Tüm marka ve kombi çeşitlerine ait orijinal yedek parça ve servis hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken alacağınız kombi hizmeti için çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz ve servis kaydı oluşturmanız olmaktadır. Müsait olduğunuz saat aralıklarında adres teyidi ile talep edilen kombi servisi hizmetleri kısa sürede gerçekleştirilmektedir. İşinin ehli çalışanlarımızla kısa sürede arızalara çözüm bulunmakta ve onayınız dâhilinde çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Kombi Arıza Nedenleri

  1. Elektrik kesintileri, kombide yer alan aç/kapa düğmesinin açık kalması elektrik kesintisi olduğu zamanlarda elektriğin tekrar gelmesi ile voltaj dalgalanması oluşabilmektedir. Bu voltaj dalgası da kombi arızalarına neden olabilmektedir.
  2. Kombinin mevsimsel kullanım modlarının yanlış kullanılması bağlı doğan arızalar olmaktadır. Yazın kış modunda kombi kullanılmamakta ve ısınma yapmamaktadır.
  3. Donma arızası da genellikle açık alanlara monte edilen kombilerde kış aylarında görülmektedir. Kapalı alanlara monte edilen kombilerde çok sık rastlanmaktadır. Bu nedenle kombinin don koruması aktif halde kullanılmalıdır. Sistem don olmaması için düşük seviyelere kadar yanma durumunu gerçekleştirmekte ve dona karşı korunmaktadır. Yeterli elektrik ve gazın olmaması da yanma durumunu engelleyecek ve Bağcılar Lynx kombi arıza tespiti hizmeti alınmasını gerektirecektir.
  4. Tesisat su basıncının yanlış ayarlanması kombi arızlarına neden olmaktadır. Ortalama değeri 1,5 bar olarak basılması gerekmektedir.
  5. Düzenli bakım yapılmayan kombilerin tesisat suyunun kirlenmesi de arıza nedenleri arasında yer almaktadır. Kirli su tesisat filtrelerinde daralmaya neden olmaktadır. Daralmış filtrelerin ısı verimi düşmektedir.

Kombi Petek Bakımı ve Önemi

Kombi bakımları ve petek temizliği kombilerin yenilenmesini ve yüksek performansta çalışabilmesi için yeterli güce sahip olmasını sağlamaktadır. Peteklerin ısınmayı sağlayabilmesi için verimli ısı yayma potansiyeline sahip olması gerekmektedir.  Peteklerin verimli bir şekilde ısınması için BağcılarLynx kombi petek bakımı hizmeti alınarak petek temizleme cihazı ve petek temizleme ilacı temizlenmesi faydalı olacaktır. Kireçlenme ve paslanmaya bağlı olarak su dolaşımının gerçekleştiği alanlar petek temizliğine ihtiyaç duymaktadır.

Kaliteli Çözümler İle Kombi Tamiri

Kombilerin belirli nedenler ile arızalanması sonucu arızaların giderilmesi ve işlevini yerine getirebilmesi için arızaya neden olan durumlar kontrol edilmektedir. Kullanımında sıkıntı oluşan noktalar tespit edilerek öncelikle arızaya neden olan durumların yok edilmesi sağlanmaktadır. Sorun oluşmuş, yıpranmış, tıkanmış veya değişim yapılması gereken kombi arızaları Bağcılar Lynx kombi tamiri hizmet kapsamında ele alınarak uygun fiyat çerçevesinde ve garanti belgesi ile çözümlenmektedir. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın