0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar İmmergas Kombi Servisi

273 kez okundu

Bağcılar İmmergas Kombi Servisi

Kombi kullanıcıları yaşam alanlarında 24 saat sıcak su bulunması ve kış aylarında zahmetsiz bir ısınmaya sahip olmaları için kombi kullanımını tercih etmektedir. Bu cihazların sorunsuz çalışmaları ve arızalara karşı önlem alınması adına yıllık kombi bakımlarını yaptırmaları gerekir. Kombi uzmanları yıllık kombi bakımlarını kesinlikle yaptırmaları gerektiği konusunda ciddi uyarılarda bulunmakta ve kombi bakımlarının faturaya etkisinin de altını çizmektedir. Hem yüksek performansta ısınma konforuna sahip olmak hem de bu konforu maliyetli bir kullanıma dönüştürmemek için Bağcılar İmmergas kombi servisi kombi bakımı başta olmak üzere kombiye dair tüm hizmeti vermektedir. Kaliteli bir hizmet alabilmek ve sorunsuz çalışan kombiye sahip olabilmeniz için 7724 hizmete açıktır.

Kombi Bakımı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi bakımlarında hizmet alacağınız firmanın işinin ehli bir firma olması başlıca dikkat edilmesi gereken konudur. Günümüz yaşam tarzına vazgeçilmez bir yere sahip olan internet ile hizmet alacağınız firma hakkında online bilgilere erişebilirsiniz. Diğer taraftan çalışma yapılmadan önce yapılacak hizmet hakkında bilgi almanız doğru çalışmaları yapacakları konusunda da öngörü sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Hizmet verecek firmanın Bağcılar immergas kombi arıza ve bakım çalışmaları yapmaya başlarken sıcak su kontrolü, su sızdırmazlık kontrolü ve kombi yanma durumunu kontrol ederek başlamaya öncelik vermeleri de verecekleri hizmetin kalitesi için önem arz etmektedir. Yoğuşmalı kombilerde su haznesi temizliği ve kalorifer dönüş hattında bulunan çamur ayrıştırma işlevine sahip filtrenin kontrol edilmesi ve bacalı kombilerde limit sensörü ile çekiş durumunun kontrolleri gibi güvenlik açısından önemli olan bağlantıları kontrol etmeleri ve gerekli onarımların yapıldığından emin olmalısınız.

Kombi Bakımı Yaptırılmazsa Oluşabilecek Sorunlar

Kombi bakımları kombinin çalışma ömrü ve performanslı çalışma potansiyeli ile doğrudan ilgili bir hizmet olarak görülmektedir. Nitekim de öyledir. Uzun yıllar dayanabilecek ve aynı zamanda verimli çalışma performansı düşmeyecek kombilere sahip olmak kombi bakımları ile gerçekleşmektedir. Kombi bakımı yapılırken Bağcılar İmmergas kombi tamiri hizmeti de yapılmaktadır. Çünkü kombi bakımı sadece kombi temizliği yapmak değildir. Aynı zamanda cihazın tüm bağlantıları ve parçaları kontrol edilerek arıza oluşmaya meyilli noktaların onarımı da yapılmaktadır. Amaç ciddi arızaların önüne geçerek cihazın yıpranmamasını sağlamaktadır.

Kombi Petek Temizliği

Kombi petek temizliği kombi bakımı kadar önemli ancak kombi bakımı kadar sık yapılmaya gerek duyulmayan bir hizmet olmaktadır. Kombi bakımlarını yıllık tekrar ettirmeniz gerekir. Ancak Bağcılar immergas kombi petek bakımı hizmetini 2 ila 3 yıl da bir almanız da yeterli olacaktır. Zaten kombi petekleri ısıtma sorunları yaşamaya başladığında kesinlikle petek temizliğinin yaptırılması gerekir. Kombi peteklerinin belirli zaman temizlenmediği durumlarda petekler ısınmakta güçlük çekmekte ve filtreler çok sık kirlenmektedir. Kombi petek temizleme makinesi ve koruyucu sıvı kullanılarak petek temizliği yapılarak bu sorunlar çözüme kavuşmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın