0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar ECA Kombi Servisi

362 kez okundu

Bağcılar ECA Kombi Servisi

Ev ve iş yerlerinde yoğun olarak tercih edilen kombilerin kesintisiz hizmet vermesi için bir takım bakım ihtiyaçları bulunmaktadır. Kullanım zamanına göre bakım, onarım ve petek temizliği gibi hizmetlerin alınması kombinizin daha uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabilmenize olanak tanır. Tüm bu gerekli olan kombi çalışmaları için Bağcılar ECA kombi servisi 7 gün 24 saat acil durumlar dahil olmak üzere hizmete hazır bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kombi hizmetlerini üstün kalite standartlarında sunarak müşteri memnuniyetini %100 çıkarmak temel hedefimizi oluşturmaktadır. Sektörde adından söz ettiren yapımız, deneyimli ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız ile çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda kaliteli hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir.

Kombi Bakımı ve Önemi

Öncelikle can ve mal güvenliğinin sağlanması yaşam alanlarınızı güvenli bir ortam halinde kalması için kombi bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Birçok kullanıcı kombi bakımını ihmal etmekte ve daha büyük arızalar baş gösterdiğinde Bağcılar ECA kombi tamiri ve bakım hizmetini almak zorunda kalmaktadır. Bazı durumlarda tamir yapılarak eski verimli kombilere sahip olunabilir ancak her zaman aynı şekilde sonuçlanmaz. Bakım hizmeti ile sahip olunabilecek verimli kombiler, tamamı ile değiştirilmek durumunda kalınabilmektedir. Bu nedenle tüm elektrik bağlantılarının ve noktalarının kombi bakımında kontrol edilmesi olası arızaların erken fark edilerek onarılmasını sağlamaktadır. Sıcak su kontrolü, kalorifer yanma durumu ve su sızdırmazlık durumlarının kontrolü ile kombilerin çalışma performansı için etkili olan bölgeler kontrolden geçirilmektedir. Yine bar basıncının kontrol edilerek ayarlanması kalorifer dönüş hattındaki filtrenin temizliği, yanma odasında yer alan brülörün temizlenmesi gibi kontrol be temizleme işlemleri kombi bakımlarının önemini vurgulamaktadır.

Kombi Petek Temizliği

Kombi bakımlarının bir diğer konusu da petek temizliği olmaktadır. Her kombi bakımında yapılması gerekmeyen ancak birkaç yılda bir yapılması gereke petek temizliği ısıtma işlevinde önemli bir yere sahiptir.Petek temizliği kombi petek temizleme makinesi ile özel olarak yapılmaktadır. Petek kimyasalı ve petek temizleme makinesi ile Bağcılar ECA kombi petek bakımı hizmeti kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir. Peteklerin tıkanması, su sızdırması ve ısıtma işlevini yerine getirmez hale gelecek kadar kirlenmesi petek temizliğinin alınmasını zorunlu hale getirmektedir. Bu duruma gelmeden alınması enerji tasarrufu ve kombi kullanım ömrü için fayda sağlamaktadır.

Kombi Bakımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Kombi bakımında kaliteli hizmet almak her müşterinin en doğal hakkı olmaktadır. Bu nedenle müşterilerin hizmet alacağı firmanın Bağcılar ECA kombi arıza ve bakım çalışmaları için gerekli olan kaliteli bir firma tercih etmeleridir.  Yanı sıra yetki belgesine sahip olmaları ve kombi bakımında yapacakları işlemler hakkında bilgi vermeleri de önemlidir. Ayrıca kombi bakımına başlarken sıcak su kontrolü, kalorifer yanma durumu kontrolü ve su sızdırmazlık kontrollerinin yapıldığından emin olmanız avantaj sağlayacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın