0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Dolçevita Kombi Servisi

78 kez okundu

Bağcılar Dolçevita Kombi Servisi

Bağcılar Dolçevita Kombi Servisi Isınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayarak kış aylarının dayanılmaz soğuklarında yaşam alanlarınızda rahatlığınızı sağlayan kombilere sit tüm bakım, onarım ve parça değişimi çalışmalarını içine alan Bağcılar Dolçevita kombi servisi hizmeti üstün kalite standartlarında verilmektedir. Kaliteli olmasının yanı sıra uygun fiyatlarda sunulması ile ön plana çıkan firma kombi servisi hizmetlerinde müşteri memnuniyeti konusunda da hassas davranmaktadır. Gerekli eğitimlere sahip işinin sorumluluklarını bilen çalışanlar, teknolojik yenilikler ile donanmış araçlar ile 7/24 hizmet sunulmaktadır.

Kombi ve Petek Bakımının Önemi

Kombilerin kış aylarında yoğun kullanımı ve kış mevsiminin dayanılmaz soğuklarında daha öncelikli ihtiyaçlara cevap vermesi verimli çalışma potansiyelinin sürekliliğini gerektirmektedir. Verimli bir şekilde kesintisiz çalışan kombiler için ise bakımlarının yaptırılması gerekli olmaktadır. Bu durumda yıllık yapılması gerekliliğinin vurgulanması Bağcılar Dolçevita kombi arıza ve bakım hizmetinin alınmasını da önemli bir konuma taşımaktadır. Kombi bakımı ile birlikte kombi bakımları kadar sık alınmasa da petek temizliklerinin yapılması ve arızalanabilecek parçaların kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kombi arızaları için kullanıcıların kontrol ederek düzeltebileceği çözümler olduğu gibi kombi servis hizmeti almasının zorunlu olduğu durumlarda mevcuttur. Genel olarak yaşanan kombi arızaları aşağıda belirtilecektir.

  1. Kombi tamamen çalışmıyorsa, ilk olarak cihazın su kontrolü yapılmalıdır. Kombiler su bittiği zaman emniyet açısından otomatik kapanma yapmakta ve çalışmamaktadır. Ayrıca 1,5 bar olması gereken basınç, elektrik bağlantısı, kapalı olabileceği için gaz vanası kontrolü ve kombiniz yaz/kış ayarının hangi noktada olduğu kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Bu unsurlar çözüm olmadığı zaman Bağcılar Dolçevita kombi tamiri hizmeti için gerekli talebi yapmanız doğru olacaktır.
  2. Kombi patlamalı yanıyorsa, kombi yanarken çakmak geç çakıyor veya gaz geç geliyor olabilir. Çakmağın geç çakması gazın yanma odasında birikmesi ve yandığı anda kıvılcımlar saçması ile alev almasından kaynaklanabilir. Kombi bakımını zamanında yaptırdı iseniz servise başvurmanız gerekecektir.
  3. Kombi çalıştığı halde ısıtmıyorsa petek ayarlarının derecesi kontrol edilmelidir. Dönüş hattındaki radyatörden kombiye gelen filtre tıkanma yapmış olabilmektedir. Gerekli temizleme çalışmasının yapılması gerekir. Uzun süre kullanıma maruz kalan kombi petekleri Bağcılar Dolçevita kombi petek bakımı hizmeti ile verimli çalışma gücüne sahip olabilmektedir.  Ayrıca cihazın içindeki sıcaklığı ayarlama noktası arızalanmış olabilmektedir. Son olarak da petek vanalarının açık mı kapalı mı kontrolünü yapmanız gerekmektedir.
  4. Kombi peteklerinin üstü sıcak olmasına rağmen altı ısınmıyorsa petek temizliğinin yapılması gerekir. Çünkü filtre tıkanmış veya su oldukça kirlenmiş olabilmektedir. Kirler ve kireçlenmeler peteklerin ısınmasını engellemektedir.
  5. 5. Kombi ses yapıyorsa kombinin ısı eşanjöründe hava olabilmektedir.  Ayrıca kombi fanında, kombi pompasında ve üç yollu kombi vanasında sorunlar olabilmektedir. Kontrolleri yapılması gerekir.
  6. Kombi su akıtıyorsa suyu fazla basmış olabilirsiniz. Genel seviyesi 1,5 bardır. Kontrol ederek sorunun çözüldüğüne bakabilirsiniz. Ayrıca genleşme tankı delinmiş veya havasız kalmış olabilir. Kombi tesisat bağlantılarında sorun olabilir.

    BAĞCILAR İLÇESİ , BAĞCILAR MERKEZ , BAĞLAR , BARBAROS , ÇINAR , DEMİRKAPI , FEVZİÇAKMAK , GÖZTEPE , GÜNEŞLİ , HÜRRİYET , İNÖNÜ , KAZIMKARABEKİR , KEMALPAŞA , KİRAZLI , MAHMUTBEY , SANCAKTEPE , YAVUZSELİM , YENİGÜN , YILDIZTEPE , YÜZYIL MAHALLESİ-SEMTİ


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın