0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bağcılar Demirdöküm Kombi Servisi

352 kez okundu

Kombi kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği tüm kombi hizmetleri 7/24 mevcut olmaktadır. Güler yüzlü ekip kadroları, donanımlı araçlar ve müşteri memnuniyetine önem veren profesyonel hizmet sunumu ile Bağcılar Demirdöküm kombi servisi hizmet vermektedir.  Yılların verdiği tecrübe ve sürekli yenilenen teknolojik cihazların kullanımına ilişkin alınan eğitimler doğrultusunda kombi kapsamında gerçekleştirilen tüm çalışmaların kusursuz olarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Kombi Çeşitleri Nelerdir?

  • Hermetik Kombiler,
  • Bacalı Kombiler,
  • Yarı Hermetik Kombiler,

Yoğuşmalı kombiler olmak üzere çeşitlere ayrılan kombiler farklı çalışma mekanizmasına sahip olabilmektedir. Çeşitleri ne olursa olsun düzenli bakım ve kontroller tüm kombiler için gerekli olmakla birlikte Bağcılar Demirdöküm kombi arıza ve bakım kapsamında tüm hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Sahip olduğunuz kombi çeşidine uygun kombi bakımı, petek temizliği, arıza ve tamir hizmeti sunulmaktadır.

Kombi Kullanımı İçin Öneriler

Kombi kullanıcılarının uzun yolculuklara çıkması veya evde bulunulmaması durumlarında kombiyi uyku moduna almaları veya tamamen kapatmalı avantaj sağlayacaktır. Kombi derecesinin geceleri düşürülmesi hem tasarruf hem de sağlık açısından faydalı olacaktır. Uyurken vücut ısısının artması ile daha az ısınmaya ihtiyaç duyulması ve kombi derecesinin düşürülmediği zaman terlenmesi sağlığınıza zarar verebilmektedir. Kombi kullanıcılarının farkı nedenler ile kombiyi sıklıkla açıp kapatmaları gereksiz enerji kaybına neden olmaktadır. Belirli derecede stabil olması avantajlı bir kullanım sunar. Peteklerin reglaj ayarlarının yapılması da Bağcılar Demirkdöküm kombi petek bakımı ve kombi bakımı kapsamında gerçekleştirilmelidir. Kombi bakımları gibi kombi petek temizliği de oldukça önem arz eden bir hizmet olmaktadır. Yıllık olmasa da birkaç yılda bir yapılması gereken petekler, petek kimyasalı kullanılarak petek temizleme makinesi ile temizlenmesi halinde verimli çalışabilecektir. Çeşitli kombi arızalarının birçoğu peteklerin zamanla kirlenmesi ve tıkanması sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle petek bakımları ihmal edilmemelidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakım çalışmalarına başlarken öncelikle kalorifer yanma durumunun ve sıcak suyun kontrol edilmesi gerekli olmaktadır. Aynı zamanda kombinin su sızdırmazlık durumunun kontrol edilerek tamir gerektiren durum var ise yapılması gerekmektedir. Kombinin içi açılarak tozlanma oranına bakılmaktadır. Genellikle tozlanmış olan kombinin tozları temizlenmektedir. Yine brülör sökülerek temizlenmesi sağlanmaktadır. Kombi baca fanı da aynı şekilde kontrolden geçirilerek temizlenmektedir. Kombi kalorifer dönüş hattında yer alan filtre de temizlenmektedir. Genişleme tankı da kontrol edilerek bar basıncı ölçülmektedir. Gerekli ise basınç ayarı yapılmaktadır. Kombi içerisinde yer alan tüm elektrik bağlantı noktaları gözden geçirilerek olası arızalar Bağcılar Demirdöküm kombi tamiri hizmeti ile onarılmaktadır. Deforme olmuş parçalar var ise kombinin markasına göre orijinal kombi parçaları ile değiştirilmesi sağlanmaktadır. Genel kontrollerin yapılması ve temizliğin tamamlanması ile kombi bakım hizmeti sonlandırılmaktadır. Verilen hizmetin kalıcı çözümler sağlaması ve garanti kapsamında gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti temeline dayanılarak yüksek kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın