0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bağcılar Bosch Kombi Servisi

337 kez okundu

Teknolojik alanda gerçekleşen gelişmeler ile bireylere sunulan ürün ve hizmet alanlarında da gelişmeler yaşanmaktadır. Makineleşme süreci ile insan gücüne dayalı üretimin hafiflemesi insan gücüne dayalı ürünlerin kullanımını da azaltmış bulunmaktadır. Kombiler bu alanda oldukça pratik kullanıma sahip olmakla birlikte rahat bir yaşam sürdürülmesine de fayda etmektedir. Ortamın ısınmasında ve sıcak su ihtiyacının karşılanması özelliklerine sahip kombiler için Bağcılar Bosch kombi servisi hizmeti haftanın her gün verilmektedir. Arıza, bakım ve onarım hizmeti almak isteyen kullanıcılar çağrı merkezlerimizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirler. Teknik servis ekiplerimiz ile çağrı merkezlerimiz aracılığı ile bağlantı kurarak gerekli bilgi desteği almaları sağlanır.

Kombi Kullanıcılarının Dikkat Etmesi Gerekenler

Kombileri kapatmak ve aralıklı olarak geri açmak yerine düşük seviyede sürekli çalışması daha faydalı bir kullanım için önemlidir. Kombi kullanımında tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için sabit derecede çalışır halde kalması açma kapama işleminden daha tasarruflu bir kulanım sunmaktadır.

Kombi bakımını ve petek temizliğini ihmal etmemelisiniz. Kombi bakımları ve petek temizliği her şeyden önce cihazın yıpranmasını ve çabuk eskimemesini sağlamaktadır. Kombilerin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Yanı sıra ciddi arızaların önüne geçerek ekstra masrafların önünü kesmektedir. Yüksek düzeyde performansa sahip bir şekilde çalışabilmesi içinBağcılar Bosch kombi petek bakımı hizmeti alınması sağlanarak düşük derecede dahi ısıtma yapması gerçekleştirilmektedir. Böylece beklentinin üstünde avantaj elde edilerek tasarruflu kombi kullanımı gerçekleşmektedir.

Kombi basıncının düzenli olarak kontrol edilmesi ve normal düzeyi 1,5 bar olarak ayarlanmalıdır.

Kombilerin açık havada konumlandırılmaması gerekmektedir. Apartman merdiven boşlukları, ev içerisinde yatak odası veya koridor gibi alanlara da konumlandırılması sakıncalı olmaktadır. Güvenli bir kullanım için kabin içerinde monte edilmesi ve Bağcılar Bosch kombi arıza ve bakım çalışmaları ise kontrolleri sağlanmalıdır.

Kombi su Basıncı Ayarı Nasıl Yapılır?

Kombilerin su basıncı düşme aralığı 3 veya 4 ayda bir olabilmektedir. Bu zaman aralığı normal bir durum olmaktadır. Ancak daha sık sürelerde su basıncı seviyesinde düşme oluyorsa kombi servis hizmeti alınması gerekir. Öncelikle kombi su basıncı düşme nedenlerinden bahsedelim.

Kombi içerisinde yer alan bağlantılarda su kaçırma sorunu su basıncını düşürebilmektedir. Gerekli Bağcılar Bosch kombi tamiri ile parça değişimleri yapılarak sorun çözülebilmektedir.

Tesisatın herhangi bir bölgesinde su kaçağı meydana gelmiş olabilir. Bu durum su kaybına neden olarak su basıncını düşürme konusunda etkilidir.

Kombi kapalı iken su basıncı düşebilir. Bu da genleşme tankında azot gazının eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Kombi servis hizmeti ile gaz doldurulabilir.

Kombi basıncı ayarı ise kombi altında bulunan vanayı çevirerek kombiye su eklemeniz basınç ayarının dengeleyecektir. Su basıncı için ayarlama yaparken bar göstergesini de kontrol ederek bar seviyesini 1,5 olarak ayarlamaya dikkat edilmelidir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın