0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Beretta kombi Servisi

296 kez okundu

Yılda bir kez yapılması gereken kombi bakımları, kombi bakımlarında karşılaşılan ufak tefek arızalar veya beklenmedik zamanlarda gerçekleşen kombi arızalarının bakım onarımı için Bağcılar Beretta kombi servisi bir telefon kadar uzağınızda. Tüm kombi arızalarına kalıcı çözümler üretilmekte, tüm kombi markalarına hizmet verilmekte ve orijinal yedek parça değişimleri profesyonel bir hizmet ile sunulmaktadır. Her zaman dahi iyiye ve daha ileriye gitme amacı ile gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde çalışmalar %100 müşteri memnuniyeti odaklı uygulanmaktadır. Uygun fiyat garantisi verilerek kusursuz kombi hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Kaliteli bir hizmet müşterilerimiz ile aramızdaki güven ağını pekiştirmekte ve sektördeki yerimizi genişletmektedir.

Kombi Bakımı Neden Önemli?

Sağlıklı bir şekilde çalışan kombiler maksimum seviyede ısı vermektedir. Maksimum seviyede ısı alımı beklentilerinizi karşılayacaktır. Ancak kombi bakımlarını ve petek temizliğini zamanında yaptırmadığınız durumlarda kombi verimi düşecek ve hatta ısıtma işlevini yerine getiremeyecektir. Bu da Bağcılar Beretta kombi arıza ve bakım hizmetini bir an önce almanızı gerektirecek hatta arızalar büyüdüğü zaman ciddi masraflara yol açabilecektir. Kombi bakımları zamanında yaptırıldığı zaman gerekli kontrollerin yapılması ve arıza oluşabilecek bağlantı yerlerinin onarılması sağlanarak arızaya imkân tanınmamaktadır. Can ve mal güvenliğinin korunması da kombi bakımları ile gerçekleşmektedir. Gaz kaçağı gibi arızlar ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Hem yaşam alanınızın hem de cihazın telafisi olmayan arızalar ile karşı karşıya kalmaması içi kombi bakımı önemlidir.

Kombi Petek Temizliği Önemi

Kombi bakımı kadar kombi petek bakımı da önem arz eder. Isınma işlevini yerine getiren ve bulunduğunuz ortamın ısınması için kullanılan kombi petekleri birkaç yıl ara ile temizlenmediği takdirde petekler tıkanacak ve ısı verimi gerçekleşmeyecektir. Bu durumda ödediğiniz faturaların gereksiz olduğu aşikârdır. Almak istediğiniz hizmet için ödediğiniz bedelin beklentilerinizi karşılaması için Bağcılar Beretta kombi petek bakımı hizmetinden faydalanmanız gerekmektedir. Böylece sorunsuz çalışan bir kombi ve maksimum performansta ısınan peteklere sahip olabilirsiniz. Peteklerin iç kısmına yerleşen kireç ve benzeri kirler zamanla inatçı kirlere dönüşmektedir. Petek temizliğinde kullanılan petek temizleme makinesi ve petek kimyasalı bu kirlerin kolayca çıkmasını sağlayarak peteklerin yeni gibi olmasını sağlamaktadır.

Kombi Peteklerinin Temizlenmesi Gerektiği Nasıl anlaşılır?

  • Peteklerin üstü sıcakken altı soğuksa,
  • Peteklerin üstünde de altında da ısınan yerler kadar soğuk yerler varsa,
  • Petekler çalışıyor ama ısıtmıyorsa,
  • Kalorifer petekleri çalışırken ses çıkartıyorsa,
  • Kombi filtresi kısa sürede kirleniyorsa,

Petek bakımını uzun süre yaptırmadıysanız, Bağcılar Beretta kombi tamiri ve petek bakımı hizmeti alınması uygun olacaktır. Petek bakımının ertelenmesi de tıpkı kombi bakımının ertelenmesi gibi arızalara yol açacaktır. Petek temizliğini yaptırdığınız takdirde peteklerin ısı veriminin yükseldiğini göreceksiniz. Bu nedenle çok yüksek seviyelerde kombi kullanımına gerek kalmayacak ve enerji tasarrufu sağlayabilmenize imkân doğacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın