0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Baymak Kombi Servisi

318 kez okundu

Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmetlerin kazandırdığı geniş müşteri kitlesi ile her geçen gün daha üstün kalite standartlarında hizmet verilmektedir. Daha kısa sürede ulaşım sağlamak adına donanımlı araçlar, daha kısa sürede daha verimli hizmet için gelişmiş teknoloji ürünü cihazların kullanımı ve uzman teknisyenlerin daha da bilgili olmaları için Bağcılar Baymak kombi servisi hizmeti için çalışmalar yürütülmektedir. Yenilikler yakından takip edilerek firma içinde revize olunmaktadır. Böylece gelişen teknolojiye ve ilerleyen zamana ayak uydurularak kaliteli hizmet sunumunun devamlılığı sağlanmaktadır.

Kombi Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi bakımlarının düzenli yaptırılması kadar hizmet alınacak firma da oldukça önemli olmaktadır. Bu nedenle kombi bakım hizmeti alacağınız firmanın yetki belgesi olup olmadığının kontrol etmeniz oldukça önemlidir. Yine Bağcılar Baymak kombiarıza ve bakım hizmetleri kapsamında alınacak bakıma neler yapılacağı konusunda da bilgi alınması önem arz eder. Kombi çalışma verimliliğinin kontrol edilmesi için kalorifer tesisatının ısınma testi ve sıcak su kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Yine kullandığınız kombi çeşidine göre bacalı kombi kullanıyorsanız çekiş durumu ve limit sensörünün; yoğuşmalı kombilerde su haznesinin ve çamur ayrıştırıcı filtrelerinin temizliğinin kontrolü gibi önemli sorunların olup olmadığı ve varsa sorunların giderildiğinden emin olmanız gerekmektedir. Bu noktaların kontrolü öncelik verilmesi gereken bakım çalışmaları içerisinde yer almaktadır.

Kombi Petek Bakımı

Kombilerin kullanımı gereği zamanla tozlanması ve petekler içerisinde dolaşan suyun kirlenmesi durumlarına istinaden temizliğe ihtiyaç duyar. Bu temizlik çalışmaları verimli çalışma sistemi, sekteye uğramış kombiler için ilaç gibi gelecektir. Kombi bakımları kadar önem taşıyan petek temizliği Bağcılar Baymak kombi petek bakımı hizmeti içerisinde sunulmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı, donanımlı araçlar ile kısa sürede ulaşım, güler yüzlü ve işinin ehli ekipler ile kaliteli ve kusursuz hizmet sunumu müşteri memnuniyeti ve mutlu müşteri kapasitesinin arttırılması için kurum prensiplerini oluşturmaktadır. Petekler içinde dolaşan suyun kirlenmesi, cihazın tozlanarak filtrelerin tıkanması ve su içerinde bulunan kireç oranının petekleri tıkaması nedenleri ile belirli zamanlarda petek temizliğinin yapılması gerekir. Çünkü peteklerin üstü ısınırken altı ısıtmaz, tıkanma nedeni ile su sızdırma sorunu ortaya çıkabilir. En önemlisi de ciddi arızalara yol açabilir ve almadığınız ısınma hizmetine gereksiz yere bütçe ayırarak ödemeleriniz her geçen gün artar. Tasarruf ve verimli ısınma için kombi petek bakımı gereklidir.

Kombi Arıza ve Tamiri

Kombilerin arıza ve tamir çalışmaları firmamız tarafından en kısa sürede ve en etkili ve kalıcı çözümler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Ani arıza durumları için çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler neticesinde 7 gün 24 saat acil servis ekibi ile Bağcılar Baymak kombi tamiri hizmeti verilmektedir. Ansızın meydana çıkan kombi arızalarının önüne geçilmesi ve hayati önem taşıyan can güvenliğinizin korunması için kombi bakımlarını ihmal etmemeniz önemle belirtilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın