0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Baxi Kombi Servisi

272 kez okundu

 Isıtma sistemi olarak kullanılan ve konforlu bir ısınma ihtiyacı ile sıcak su ihtiyacını karşılamaya yönelik üretilen kombiler yaygın kullanıma sahiptir. Çalışma hayatına atılan kişi sayısının artması ve özellikle kadınların çalışma hayatında yerinin genişlemesi özellikle evlerde makineleşme sürecine geçmeyi kolaylaştırmıştır. Daha çok sistematik cihazlar tercih edilmektedir. Her gün ilgilenmek gerekmeyen, bir kaş tuşa basmakla ayarlanabilen ve oldukça kolay ve pratik kullanım imkânı sunan kombiler kullanıcılara rahatlık sunmaktadır.  7/24 iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcileri ile Bağcılar Baxi kombi servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Gelişen ve gelişmeye açık vizyonu ile daima müşteri memnuniyetine odaklanan bir firma olarak değişime açık bir profil çizilmektedir.

Kombi Bakımı ve Avantajları

Yakıt ve enerji tasarrufu sağlar.

Düşük derecede dahi yüksek verim ile ihtiyacınız olan ısı ve sıcak suya sahip olmanızı sağlar.

Kombinin kullanım ömrünü uzatır.

Kombi için ödediğiniz ücretin hakkını almanız ve kullanımdan memnun kalmanızı sağlar.

Kombi bakımları ile kombi parçalarının temizlenmesi ve Bağcılar Baxi kombi arıza durumunun kontrol edilmesi büyük arızaların oluşmasını engeller. Büyük arızaların engellenmesi ciddi masraflardan tasarruf etmenizi sağlar.

Kombi bakımlarında tüm tesisat gözden geçirilmekte ve tüm parçalar temizlenmektedir. Paslanma veya kireçlenmeye dair hiçbir şey bırakılmamaktadır. Böylece sağlıklı ve verimli çalışan kombiye sahip olmanız sağlanır. Soğuk kış günlerinde mağdur olmanız minimize edilir. Ansızın ortaya çıkan arızalar engellenir.

Kombi Petek temizliği Ne zaman Yapılmalı?

  • Kombi peteklerinin üstü sıcak altık soğuk olduğu zaman,
  • Peteklerin bazı bölgeleri sıcakken bazı noktalarının soğuk olduğu zaman,
  • Kombi çalışmasına rağmen ısıtmıyor petekler ısınmıyorsa,
  • Peteklerden çalışırken ses geliyorsa,
  • Sürekli tıkanan filtreler ile uğraşıyorsanız,

En sonda kalan petek hiç ısınmıyor ve kombi arıza yapıyorsa Bağcılar Baxi kombi petek bakımı hizmeti almak zorunlu hale gelmiş bulunmaktadır. Kombi petek bakımı kombi bakımı kadar sık yapılmak zorunda değildir bu nedenle petek bakımı yaptığınız zaman göre de ihtiyacın acil olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Kombi Faturalarında Tasarruf Edebilme Yolları

Radyatör vanalarını termostatik vana ile değiştirmek enerji tasarrufu sağlar.

Evde kullandığınız koltukları peteklerin önünü kapatacak şekilde dizayn etmeyin. Hatta peteklerin üstünü ve çevresini örtecek tüm eşyaları uzaklaştırmalısınız.

Bina dış cephesinde ısı yalıtımın olması yoksa yapılması enerji tasarrufu için oldukça etkili bir yöntem olmaktadır.

Gecelere uyurken kombi derecesini düşürmeniz de fayda sağlar.

Kombilerin enerji tasarrufu yapmak niyeti ile sıklıkla kapatılıp açılması daha fazla enerji harcanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle sabit kalması daha faydalı olacaktır.

Kullanılmayan odaların vanalarını kapatmanız da gereksiz enerji tüketimini engeller.

Kombi bakımlarının düzenli yapılması ve aksatılmaması başta kombi ömrünü uzatmakla birlikte Bağcılar Baxi kombi tamiri hizmetine olanak tanımamaktadır. Bakımlarda arıza oluşumuna neden olacak parçaların temizlenmesi ve bakımlarının yapılması arızayı ortadan kaldırmaktadır. Arıza oluşmayınca ciddi masraflara sahip herhangi bir onarıma gerek duyulmamaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın