0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Auer Kombi Servisi

77 kez okundu

Bağcılar Auer Kombi Servisi

Müşteri hizmetleri temsilcileri ile yapılacak görüşmeler ile 7 gün 24 saat hizmet talebinde bulunabilmeniz için servis kaydı oluşturmanız Bağcılar Auer kombi servisi hizmeti ile gerçekleştirilmektedir. Çeşitli arıza durumlarında çağrı merkezleri ile uzman teknisyenlere bağlanabilir ve sorunun ne olduğu konusunda bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Arıza tespiti ile alınacak hizmete birlikte karar vererek en kısa sürede çözüm odaklı çalışma için harekete geçilmesi sağlanır. Kalite standartlarına hizmet sunumu, garanti kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar ve müşteri memnuniyeti baz alınarak sunulan hizmetler kusursuz bir hizmet sunma konusunda kurum prensiplerini oluşturmaktadır.

Kombi Bakımında Ne Yapılır?

Kombi bakımları ve petek temizliği kesintisiz verimlilikte çalışan kombiler için oldukça önemli hizmetlerdir. Özellikle düzenli olarak bu hizmetlerin alınması cihazın ilk günkü kadar verimli çalışmasında etkin rol oynar. Kombi bakımı yapılırken ilk olarak cihazın su sızdırmazlık durumu, sıcak su durumu ve kalorifer yanma durumu kontrolden geçirilir. Tüm bağlantı noktaları ve elektrik hatları Bağcılar Auer kombi petek bakımı ve kombi bakımı kapsamında gözden geçirilir. Kombi içerisindeki tozlanma durumuna bakılarak temizlenmesi sağlanır. Kombi baca fanı ve kombi yanma odasındaki brülör temizlenerek kontrolden geçirilir. Genleşme tankı gözden geçirilerek bar basınç ayarı kontrol edilir. Düşük ise basınç ayarı yapılır. Kalorifer dönüş hattındaki filtre de temizlenerek genel kontrollerin yapılması sağlanır. Müşteri gözetiminde gerçekleştirilen son kontroller ile gerekli onarım çalışmalarının gerçekleştirilmesi sağlanır. Kombi bakımının ve arızalarının giderilmesi ile kombi bakım hizmeti tamamlanmaktadır. Tüm aşamalar müşteri onayı ve gözetiminde gerçekleştirilerek kaliteli bir hizmetin sunulması amaçlanmaktadır.

Kombi Bakımında Dikkat Edilmesi gereken Noktalar

Kombi bakımlarında dikkat edilmesi gereken ilk konu hizmet alınacak firma tercihi olacaktır. Kaliteli bir hizmet alabilmek ve mağdur olmamak adına firmanın araştırılması gerekir. Firma tercihi sonrasında firmanın yetki belgesine sahip olması ve yapılacak çalışmaların garanti kapsamına alınması hususlarına dikkat edilmelidir. Kombi çeşitlerine göre farklılık gösteren kritik noktaların kontrol edilmesi ve gerektiğinde Bağcılar Auer kombi arıza tespiti ile onarımının sağlanması önemli olmaktadır. Kombi bakımlarına başlamadan önce firmanın kombi bakımı kapsamında yapacağı çalışmaların ne olduğundan bahsetmesini istemenizde bilinçlenmeniz adına faydalı olacaktır.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

  • Kombi bakımı cihazın kullanım ömrünü uzatmaktadır.
  • Uzun yıllar verimli ve sağlıklı çalışan kombiye sahip olmanızı mümkün kılar.
  • Enerji yakımında düşük derecede yüksek ısı verimine sahip olmanızı sağlar.
  • Can ve mal güvenliğinizin korunmasında önem arz eder.
  • Ansızın oluşabilecek arızaların engellenmesini sağlayarak Bağcılar Auer kombi tamiri ve bakım esnasında arızaların giderilmesini sağlar.
  • Yaktığınız kadar ödeme imkânına sahip olur, yaktığınızdan fazlasını ödemek durumunda kalmazsınız.
  • Bakımı yapılmış ve sorunsuz çalışan kombiler ile düşük derecede de yüksek ısı verimine sahip olursunuz.
  • Gereksiz arıza ve tamir masraflarından kurtulursunuz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın