0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bağcılar Ariston Kombi Servisi

420 kez okundu

Her geçen gün değişen dünya düzeni ve yaşam tarzı teknolojik gelişmelerden de etkilenmektedir. Daha kolay bir yaşam sürdürmek için teknolojik aygıtların kolay kullanıma sahip olması ve insan gücüne dayalı kullanımın ortadan kaldırılması amaçları taşımaktadır. Ayrıca son derece önem kazanan zamandan tasarruf edilmesi için pratik ve zahmetsiz bir kullanıma sahip ürünler üretilmektedir. Bu ürünler arasında şüphesiz kombiler ilk sıralarda yer almaktadır. Kombi kullanımında ihtiyaç duyulan bakım, onarım çalışmaları Bağcılar Ariston kombi servisi olarak tarafımızdan uzman teknisyenler aracılığı ile sunulmaktadır. Hangi sektörde olursa olsun ürün ve hizmet talebinde bulunulacak firma tercihi oldukça önemli olmaktadır. Müşterilerim mağdur olmaması ve uygun fiyata kaliteli ürün ve hizmete sahip olabilmesi için korsan firmalara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kombi Bakımı Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Kombi bakımlarının zamanında ve periyodik olarak yapılması hayati önem taşır. Kullanıcıların son derece önem vermesi gereken bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahip olunan cihazın uzun yıllar kullanılabilme özelliğine sahip olması ve kesintisiz çalışabilmesi için kombi bakımları önem arz eder. Bu nedenle kombilerin kış aylarında yoğun kullanımı doğrultusunda kış aylarına hazırlanması için son bahar mevsiminde bakımlarının yapılmasına özen gösterilmelidir. Kombilerin bakımlarının yapılması için ilk olarak sıcak su kontrolü ve kalorifer yanma durumunun kontrolü Bağcılar Ariston kombi arıza ve bakım çalışmasında kapsamında gerçekleştirilir. Ardından su sızdırmazlık durumunun kontrolü de yapılarak kombinin içi kontrol edilmek üzere açılır. İçerisinde tozlanma durumuna bakılarak tozlanma var ise detaylı temizliğinin yapılması sağlanır. Tüm elektrik bağlantıları kontrolden geçirilerek arıza oluşumu var ise tamiri yapılmaktadır. Genişleme tankının kontrolden geçirilmesi ve gerek var ise basınç uygulanması sağlanır. Kalorifer dönüş hattındaki filtre temizliği de yapılarak son kontrollerin yapılması sağlanır ve kombi bakımı tamamlanır.

Kombi Bakımı Ertelenirse Sorun Olur Mu?

Kombi bakımları ertelenmesi halinde kombilerin çalışma verimi düşecektir. Tozlanan ve kirlenen bağlantı noktalarının hasar alması ve zamanla çalışma işlevini yitirmesine yol açmaktadır. İşlevsel özelliklerinin yitirilmesi aynı enerji tüketimini yaptığı halde yeterli ısıtmayı gerçekleştirmemesine neden olacaktır. Bu nedenle gereksiz faturalar ödemeniz de cabası olacaktır. Diğer taraftan kombi bakımlarını almamanız Bağcılar Aristonkombi tamiri almanıza davetiye çıkartacaktır. Hem de çok daha masraflı sonuçlara yol açabilecektir. Bu nedenle kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılması daha avantajlı ve ekonomik olacaktır. Diğer taraftan sadece cihaza bağlı sorunların olmasının yanı sıra gaz kaçağı gibi durumlar ile can güvenliğinizin sağlanamaması durumları ile de karşılaşılabilmektedir.

Kombi Petek Temizliği

Kombi bakımlarının yanı sıra petek temizliği de oldukça önem arz eder. Yaşam alanlarının ısınmasında etkili olan peteklerin arızalanması ve ısıtma özelliğini kaybetmesi Bağcılar Aristonkombi petek bakımı hizmetinin aksatılması ile ortaya çıkmaktadır. Tıkanan petekler ısıyı yaymakta güçlük çekmekte ve hatta kendini bile ısıtamaz hale gelmektedir. Bu nedenle kombi peteklerinin petek temizleme makinesi ve koruyucu sıvı ile temizlenmesi önemlidir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın