0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Alarko Kombi Servisi

290 kez okundu

Dünya çapında gelişme gösterilen teknolojik faaliyetlerin bir getirisi olarak karşımıza çıkan kombiler soğuk kış günlerinde imdadımıza yetişmektedir. Sıcak su ihtiyacımızın her an mevcut olması ve yaşam alanlarımızın sıcacık bir duruma gelmesi değişilmez bir konfor sunmaktadır. Çalışma hayatına olan eğilimin artması ve kadınlarında çalışma hayatında söz sahibi olması teknolojik aygıtların evlerde daha fazla yer almasında etkili olmaktadır. Pratik ve kolay kullanıma sahip aygıtların tercih edilirliği de artmaktadır. Kombiler bu anlamda oldukça zahmetsiz bir kullanım özelliğine sahip olmaktadır. Ne var ki zamanla tesisatın kontrolden geçmesi gerekli olmaktadır. Bu anlamda Bağcılar Alarko kombi servisi olarak kombilere ait bakım, onarım ve petek bakımı hizmetleri kısa sürede ve kaliteli çözümler ile sunulmaktadır.

Kombi Petek Temizliğinin Gerekli Olduğu Durumlar

  • Peteklerin üstü ısınmıyorsa,
  • Peteklerin üst kısmında bazı yerler ısınırken bazı noktalar ısınmıyorsa,
  • Peteklerin üstü ısınırken altı ısınmıyorsa,
  • Sıcak su düzensiz geliyorsa,
  • Petekler çalışırken ses çıkarıyorsa,
  • En sonda yer alan petek hiç ısınmıyorsa,
  • Peteklerden siyah veya kahverengi renklerinde pis su geliyorsa,

Kalorifer vanalarından su gelmiyor ya da çok az geliyorsa, petek temizliğinin Bağcılar Alarko kombi petek bakımı hizmetinin ilk fırsatta alınması gerekmektedir. Hem aynı yakıt ve enerjinin tüketilmesi aynı oranda faturanın gelmesinde değişiklik yok iken peteklerde almanız gereken ısı ihtiyacını almamanız gereksiz masraftan başka bir şey olmamaktadır. Peteklerin içinde yer edinen ve peteklerin tıkanmasına neden olan kireç ve pasların petek temizleme makinesi petek temizleme kimyasalı ile yok edilmesi peteklerin eski verimine kavuşmasını sağlamaktadır. Böylece düşük derecede dahi ısınmanın mümkün olması ve enerji tasarrufunun sağlanabilmesi de mümkün olmaktadır.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Kombi bakımları kalorifer yanma durumu, sıcak su ve su sızdırmazlık durumlarının kontrolü ile başlar. Sonrasında tüm bağlantılar ve elektrik hatları kontrol edilerek Bağcılar Alarko kombi arıza tespitleri yapılır. Arızaların onarımı sağlanır. Genişleme tankı, brülör ve kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenir. Basınç ayarı yapılır. Müşterilerin bilgilendirilmesi yapılarak son kontroller gerçekleştirilir. Böylece kombi bakımları tamamlanmış olur.

Kombiden Tasarruf Etme Yöntemleri Nelerdir?

Kullanılmayan ya da az kullanılan odaların vanalarını kapatmak ile tasarrufa başlayabilirsiniz. Binanızın veya daireniz dış cephesine ısı yalıtımı yaptırmanız enerji tasarrufu açısından önemli bir yer tutar. Dışarıdaki soğuk havanın etkisi kırılarak daha hızlı ısınma sağlanmaktadır. Peteklerin üstünü örtmemeniz ve çevresini kaplayacak eşyaların kaldırılması da ısınma oranını arttırmaktadır. Kombi bakımlarının ihmal edilmemesi ve bakım esnasında karşılaşılan sorunların Bağcılar Alarko kombi tamiri hizmetinin gerçekleştirilmesi gereksiz masrafları engellediği gibi kombi arızalarının büyümesini ve verimini düşürmesini de engellemektedir. Böylece kombi kullanımında tasarruf etmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca geceleri uyurken vücut ısısının yükselmesi ile ısınmaya daha az ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple kombi derecesinin düşürülmesi faydalı olacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın