0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Azapkapı Kombi Servisi

545 kez okundu


Azapkapı Kombi Servisi

Kombilerinden memnun kalan kullanıcılar yeni kombi alacak kişilere gönül rahatlığı ile önerme de bulunabilmekteler. Özellikle kış aylarında kombilerinin hiç sorun çıkarmaması, yüksek performans sunması ve düşük faturalar kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Kombisinden memnun kalanlar genellikle Azapkapı kombi servisi ekibi gibi kaliteli ekipten gerekli önerileri almışlardır. Servis tarafından yapılan bilgilendirmeleri göz önünde bulundurularak alınan kombiler çok uzun yıllar hiç sorun yaşanmadan kullanılmaktadır. Servis ekibinin ve ekipmanının kalitesi kombilerin yüksek performanslara sahip olmaları adına doğru orantılı olmaktadır.

Güvenilir Servis Hizmeti

Kombilerin en önemli ihtiyaçları bakımdır. Yıllarca yüksek verimlere sahip kombiler kullanılması adına yılda en az iki kez mutlaka bakımların yapılması gerekmektedir. Bakımlarda kombilerde bulunan en ufak bir problem dahi Azapkapı kombi bakımı servisi ekibinin gözünden kaçmamakta ve gerekli müdahale geç kalınmadan yapılmaktadır. Servis hizmetlerinde güvenilirlik önemlidir. Sektörde fırsatçılara çok fazla rastlanılmakta ve buda ne yazık ki birçok kombinin kısa sürede kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadır. Doğru yapılacak olan tercih yalnızca aynı kombiyi yıllarca kullanmayı sağlamayıp, aynı zamanda elektrik ve doğalgaz faturalarının minimum seviyelerde olmasını sağlayacaktır.

Sorunlara Kısa Sürede Çözüm

Bakımlarda gösterilen özen kombi tamirlerinde de gösterilmektedir. Kısa sürede sorunların ortadan kalkması adına Azapkapı kombi arıza ekibi doğru ekipmanları alarak sorunların kaynağını bulmak için işe koyulmaktadır. “Kombi çok ses çıkarıyor. Petekler ısınmıyor. Kombi su akıtıyor. Kombi sıcak su vermiyor. Kombi arızaya geçiyor. “ gibi birçok kullanıcı şikâyetleri en doğru şekilde çözümlenmektedir. Kombi sahipleri servisimizin ücretsiz danışma hizmetlerinden faydalanarak kombileri ile ilgili merak ettikleri tüm soruları sorabilmekteler. Tamir hizmetlerinin garantili olması da ayrıca müşterileri memnun etmekte ve bu sayede gereken güven ortamı da sağlanmış olmaktadır.

Petekleriniz Daha Çok Isınıyor

Petek temizliği artık eski sistemlerden uzak yapılmaktadır. Peteklerin yerinden çıkarılarak yapılan temizlik yerine yerinde etrafa hiçbir zarar vermeden özel makinalar ile yapılan temizlik yerini almış durumdadır. Kullanılan kimyasallar sayesinde peteklere zarar veren tortu, kir ve pas ve kireçlenmeler zahmetsizce Azapkapı petek temizleme tarafından temizlenmektedir. Ve bu özel işlem sayesinde artık petekler normalinden çok daha sıcak hale gelmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın