0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Ayrılıkçeşme Kombi Servisi

354 kez okundu


Ayrılıkçeşme Kombi Servisi

Servis hizmetlerinde güvenin sağlanması, hizmetlerin garantili olması gerekmektedir. Ancak bu sayede gözümüzden sakındığımız eşyaları ekibe korkusuzca teslim edebiliriz. Bu konuda yalnızca maddi kazanç sağlamak adına çalışan birçok isim maalesef kombiler gibi tüm elektronik eşyaların kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadır. Her daim gelişen Ayrılıkçeşme kombi servisi olarak bizler müşterilerimizin eşyalarını önemsemekte ve gereken hizmetleri en iyi şekilde sunabilmek adına teknoloji ile uyumlu olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Teknoloji Harikası Eşyalar

Klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinası, derin dondurucu ve diğer tüm elektronik eşyaların kendilerine ait özellikleri bulunmaktadır. Yeni teknoloji sistemleri ile üretilen tüm eşyaların hızına yetişmek adına servislerin kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Ancak bu sayede servisler verimli işler sunacak ve müşteri memnuniyeti kazanacaklardır. Kombi bakımların da onarımlarda olduğu gibi Ayrılıkçeşme kombi bakımı ekibi öncelikli olarak müşterilerine bakımın önemini anlatmaktadır. Sonrasında kullanıcılar ile birlikte bakım tarihlerini belirlemektedir. Tarihler yaklaştığında çağrı merkezinde görevli ekip elemanları bilgilendirmeleri yaparak randevu saatini belirlemektedirler.

Sorunlara Kesin Çözüm

Bakımlar gibi arıza hizmetlerinde de kombilere doğru müdahaleleri yapmaktayız. Öncelikli olarak müşterilimizden kombilerinden ne gibi şikâyetleri olduğunu, ne zamandan beri bu şikâyetin devem ettiğini öğrenmekteyiz. Daha sonra sorunların nasıl giderileceği ve neler gerekeceği konusunda Ayrılıkçeşme kombi tamiri ekibi tüm hazırlıkları yapmaya başlamaktadır. Gereken ekipmanlar servis aracı içerisinde yerleştirilmektedir. Bu sayede ekipmanların hazır olması zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Hızlı çalışan ve kesin çözümler üreten servis olarak vermiş olduğumuz uygun fiyat teklifleri de yalnızca yüzleri güldürmemekte ve ceplere de rahatlık sunmaktadır.

Her Zaman Yanınızdayız

Petek temizliği konusunda ne yazık ki birçok kombi sahibi yeterli bilgiye sahip değiller. Tüm kışı soğuk petekleri ile geçiren kişilerin ihtiyacı olan tek şey işinde uzman ekibin peteklerin içlerini temizlemesi olmaktadır. Ayrıca artık yerinde yapılan petek temizliği hiçbir zorluk sunmamakta ve etrafta da hiçbir dağınıklık meydana gelmemektedir. Yapılan temizlikler sayesinde peteklerin içlerinde en ufak bir kir dahi kalmamakta ve bu sayede peteklerin her bir bölümü aynı ısıya sahip olmaktadır. Bu özel hizmet için sadece yapılacak şey Ayrılıkçeşme petek temizleme ile irtibata geçmek olmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın