0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Aydınevler kombi servisi

744 kez okundu

Kombi alanında önemli firmalar arasında bulunmamızın birçok nedeni olmakla birlikte sahip olunan işleyiş ve kurumsal kimlikte belirleyici olmaktadır. Bununla birlikte çok daha hızlı ve etkili çözüm yollarının sunulması da hem teknik hem de ekip anlamında seviyenin bir göstergesi konumundadır. Aydınevler kombi servisi açısından yapılan tüm işleyişlerde profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren firmamız müşteri hizmetleri üzerinden randevulu sistemle hizmet vermektedir. Böylelikle belirli bir sistem ve disiplinli çalışmanın varlığı da çok daha yüksek kaliteli hizmetin ortaya çıkmasında söz sahibidir. Bütün marka ve modellere ait kombilerin bakımlardan geçirilmesi veya ortaya çıkabilecek çeşitli arızaların giderilmesi de firmamızın sağladığı imkanların geniş çerçeveli olduğunu ortaya koymaktadır.

Kombi Arızaları

Mekanik aksama sahip olmanın yanında elektrik akımı ile hizmet sağlayan kombilerin ne zaman bozulacağını bilmek söz konusu olmamaktadır. Bundan dolayı problemlerin çözümünde çok daha iyi bir hizmet sağlanması gerekmektedir. Bu açıdan değerlendirildiğinde uzmanlık sahibi kişilerden oluşan ekiplerimiz en iyi hizmeti sizler için sunmaktadır. Gerek ev gerekse iş yerlerinde bulunan kombilerin arızalarının bildirilmesi durumunda ekiplerimiz hızlı bir şekilde yönlendirilmektedir. Bu durumda herkes için kısa sürede işleyişlerin kontrol edilmesini beraberinde getirmektedir. Arızaların giderilmesi için ise mutlaka doğru tespitlerin rolü büyüktür. Aydınevler kombi arıza destek imkanlarının hatasız bir şekilde olabilmesi için tespitler ışığında çözümler sunmaktayız. Bu nedenle kombilerin yapılan işlemler sonrasında onarılmaması imkân dahilinde olmamaktadır. Özellikle kış aylarında çok daha mühim meseleler arasında bulunan kombilerin tüm bakım ve onarım işlemleri Aydınevler Kombi Servisi kapsamında firmamız tarafından uygun fiyat avantajlarıyla kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Bilhassa öne çıkan sorunların başında performans düşüklüğü gelmektedir. Bunun için tüm bakımların uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmesi de farkımızı ortaya koymaktadır. Bakımlar sonrasında kombilerin çok daha iyi bir şekilde çalışacağının garantisini de şimdiden vermekteyiz.

Kombi Tamiri

Gerekli zaman dilimlerinde ortaya konan Aydınevler kombi tamiri hizmetlerinde en üstün çözüm yolları sunmaktayız. Bundan dolayı kombilerde meydana gelmesi kuvvetle muhtemel olan sorunlar çözüme kavuştururken bir daha tekrarlanmaması içinde gerekli değişiklikler yapılmaktadır. Arızaların giderilmesinde parça değişimleri de dahil olmak üzere farklı hususların aynı gün içinde yapılabilmesi de teknik açıdan firmamızın kalitesini ortaya koymada belirleyici olmaktadır.

Acil Kombi Servisi

Sadece çalışma saatlerinde değil, farklı zaman dilimlerinde de kombilerin arızalanması mümkün olabilmektedir. Bilhassa kış aylarında çok daha yoğun kullanılmasından dolayı ortaya çıkabilecek bu durumlarda firmamızın acil servisi önerilmektedir. Aydınevler acil kombi servisi hizmetiyle istenilen adreslere kısa süre içinde ulaşım sağlanmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren araçlarımızın ulaşım noktasında da bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Bölgenin çok iyi bilinmesinden kaynaklı hızlı ulaşım sonrasında kombinin çalışabilir düzeye gelmesi de belli bir süre içinde gerçekleşmektedir. sıcak su ve ısınma anlamında kullanılan kombilerden birkaç günlüğüne de olsa mahrum kalınmaması bu hizmet anlayışımızla sağlanmaktadır.

Petek Temizliği

Kombiler için gerekli görülen bakımların dışında verim anlamında düşüş yaşanmaması için peteklerinde her yıl temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle çok sık kullanılan peteklerin bakımları kış aylarına girmeden yaptırılmalıdır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında bulunan Aydınevler kombi petek temizliği kısa süre içinde titiz bir çalışmayla ortaya konmaktadır. Peteklerin içindeki hava ve kirli suyun dışarı atılmasıyla çok daha kısa süre diliminde ısınabilir düzeyi arttırılmaktadır. Bu sayede verimli bir şekilde kombilerin kullanılması da sağlanmaktadır. Kombilerin çok yüksek derecede kullanılmamasını da sağlamasından dolayı gerekli olan petek temizlikleri ekonomik açıdan da maliyetleri aza indirmektedir.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Firmamız tarafından sağlanan hizmet türlerinden olan Aydınevler doğalgaz tesisat tamiri ise çok daha risk boyutu yüksek olmasından dolayı herkes tarafından yapılması sakıncalıdır. Doğalgaz tesisat dizilimlerinin farklı olması durumlarında dahi ekiplerimiz tarafından sağlıklı bir şekilde yapılması mümkün olurken ortaya çıkabilecek bozuklukların onarımları da yerine getirilmektedir.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Çeşitli hizmet türlerinde üst düzey faaliyetlerde bulunan firmamız aynı zamanda işleyiş bakımından da kusursuz performansıyla dikkatler çekmektedir. Sadece bölge bazında değil, çok daha kapsamlı bir şekilde faaliyetlerin yapılabilir olması da hem teknik donanım hem de eleman kalitesiyle açıklanabilir. Bununla birlikte belli bir plan çerçevesinde ortaya konan gerekliliklerin olması da tercihte rol oynamaktadır. Bacalı ya da yoğuşmalı olarak ayrılan tüm kombi modellerinde en iyi performansın kazanılmasında etkili olan firmamız Aydınevler kombi servisi özelinde tüm işleyişleri hakkıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyet oranı da bir hayli yüksek olduğu görülen firmamızın işleyişleri ise randevulu sistem üzerinden gerçekleşmektedir. Arızaların çözüme kavuşturulması, bakımların hatasız olması gibi durumlar sayesinde zahmetsiz bir hizmet verildiğini söylemekte yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda işleyişlerin kusursuz olmasının dışında tahmin edilenden düşük fiyat listesine sahip olunması da her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından talep edilmesini beraberinde getirmektedir.

Kombi Bakım Hizmetimiz

Gerekli arızaların giderilmesi dışında periyotlarla sabit olan bakımların yaptırılması da her açıdan avantajlı durumların ortaya konmasında söz sahibidir. Yılda en az iki kez bakıma ihtiyaç duyan kombilerin çalışma düzenlerinin birkaç yıl içinde bozulabileceği de unutulmamalıdır. Bunun dışında başta doğalgaz sızıntısı olmak üzere yüksek risk barındıran durumların ortaya çıkmasında firmamız tarafından yapılan bakımlar etkili olmaktadır. Bu bakımların uzun yıllar yaptırılması durumlarında ise hayati anlamda olumsuz durumların yaşanabileceği patlamaların olması çok düşük ihtimaller arasında değerlendirilmemektedir. Bundan dolayı gerek kombilerin düzgün ve verimli çalışması gerekse riskli durumlardan korunabilmek için Aydınevler kombi bakımı aksatılmadan yerine getirilmelidir. Yapılacak bakımlar nezdinde ortaya çıkan durumlar ise kombilerin model ve markalara göre ayrılabilmektedir. Yoğuşmalı olma özelliğine sahip yeni dönem kombilerin çok daha uzun süreli kullanımları mümkün olurken aynı zamanda işleyiş bakımından filtre temizleme işlemleri gereklidir. Kombinin su sızdırmadığından emin olunması ekiplerimiz tarafından yapılan kontrollerle belirlenmektedir. Aynı zamanda sıcak su ve ısınma anlamında tam verimli çalışma göstermesi de basınç ayarlarıyla düzenlenmektedir. Son derece önemli işleyişlerin sağlandığı kombi bakımlarında uzman ekip kalitesi de işleyiş hakkında fikir vermektedir.

Tüm Aydınevler Mahallerine Servis Kolaylığı

Firmamız tarafından sağlanan düşük fiyatlı, yüksek kaliteli servis hizmetleri aynı zamanda bölgenin tamamında geçerlidir. Bu sayede istenilen özelliklerin ortaya konması ve kombilerin çok daha verimli bir şekilde kullanılması mümkün olmaktadır. Uzman ve donanımlı ekiplerimiz tarafından yapılması da kombilerin uzun ömürlü kullanılabilir düzeyini arttırmaktadır. Her türlü soruna karşı sunulan çözüm önerileri de sorunların kısa süreli değil, tam anlamıyla çözümlenmesinde etkilidir. Aydınevler kombi bakımı kapsamında yapılan işleyişlerde bir bütünlük bakımından değerlendirildiği için her zaman için en iyiyi vermeyi amaç edinmektedir. Farklı gerekçelerden dolayı işinin ehli olmayan kişiler tarafından Aydınevler Kombi Servisi alınması durumunda ise çok büyük zararların ortaya çıkabilmesi kuvvetle muhtemeldir. Bundan dolayı çok daha düşük maliyetlerle yapılması düşünülen bakım ve tamir işlemlerinin büyük arızalara neden olmasından kaynaklı kombi değişimleri de söz konusudur. Hiçbir şekilde bu tip durumlara girmeye gerek kalmadan müşteri hizmetlerimizle irtibat kurulması önerilmektedir. Acil durumlarda dahi hizmet vermemizden dolayı her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktayız. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın