0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Viessmann kombi Servisi

319 kez okundu

Evlerimizde bulunan en önemli malzemelerden birisi kombidir. Kombiler evin ısınma işinden sorumludur. Ayrıca sadece peteklere sıcak su göndererek ısıtma işlemi yapmakla kalmayıp banyo, lavabo ve mutfaktaki sıcak su ihtiyacının da karşılanmasını sağlamaktadır. Buda kombilerin evin işleyişinde kilit rol oynamasına sebebiyet vermektedir. Kullandığımızı kombiler gelen doğal gazı yakarak bize aylık bir fatura ödememize neden olur. Kombilerin çeşitleri de bu gelen faturaların rakamlarıyla oldukça bağlantılı bir hali vardır. Kombilerin kullanımı ve ne durumda olduğu dahem ısıtma hem de gelen aylık fatura ile ilgilidir. Kombilerin ev ortamında olması birçok faktörden etkilenmesine de neden olmaktadır.  Kombiler genel olarak etrafında bir kabin olacak şekilde montalanmaktadır. Fakat kombinin dış ortam ile temasının çok fazla kesilmesi yeteri kadar oksijeni alamamasına sebep olabilmektedir. Bu sorun genel olarak kombi bacasının tıkanma durumda ortaya çıkmaktadır.   Kullanılan kombilerin olası sorunlarında Avcılar viessmann kombi servisi gerekli hizmeti vererek Müşterililerimizin sorunlarında kurtulmalarına olanak sağlamaktadır. Firmamız deneyimli çalışanları ile kombilerde oluşabilecek potansiyel sorunlar hakkında bilgi sahibi olduğundan dolayı kombi arızalarını tespit etme konusunda ustalaşmış bir vaziyette bulunmaktadır.

Avcılar ViessmannKombi Tamiri

Her kombinin kendisine göre özellikleri ve bu özelliklere bağlı olarak ayarları bulunmaktadır. Gelen su basıncı ya da alması gereken elektrik voltaj değeri gibi faktörler kombilerin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Kombilerin bağlı olduğu binalardaki suların yeterli basınçta olmaması ya da istenilen basıncın üstünde bir basınca sahip olması kombide teknik arızalara neden olabilmektedir. Sadece arızalara neden olmakla kalmayıp istenilen ısıyı yakalamaz ve ayrıca kullanılan gaz için ödenecek faturalarda da yüksek Mevlalarında görülmesi olası bir durum olarak görülebilmektedir.

Kombilerin arıza oluşturması halinde firmamız Avcılar viessmann kombi tamiri işlemlerini müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Kış aylarında kombilerin bozulması kişilerin büyük bir mağduriyet ile karşılaşmalarına sebep olabilir. Sıcak suyun olmaması evdeki birçok işleyişin durmasına ve özellikle kış aylarında ısınma sorunları yaratabilir. Kombilerin arıza gösterme sebeplerinden bazıları şunlardır,

Kombilerin gaz pedallarının açık olmaması;

Kombilerin gaz pedalları açık olmadığı halde kombiyi çalışır duruma getirmek kombinin arızalanmasına sebep olur.

Kombilerin karşılayabileceğinden daha fazla ısıtma alanına sıcak su karşılaması gerektiği durumlarda;

Kombiler kendi aralarında ısıtabilme kapasiteleri ile ayrılıklar oluşturmaktadır. Bir kombi ısı sağlaması gereken alandan çok daha fazla alan için su deviri yapıyorsa istenilen ısıya ulaşması söz konusu olamaz. Ayrıca daha fazla a yakıt sorunu oluşturabilmektedir.

Kombilerin arızalanmasının önüne geçmek için alınabilecek en etkili yöntem kombilerin belirliperiyotlarda bakımının yapılmasıdır. Firmamız bu konuda yaptığı işlemler ile kullanıcıların kombilerinin arıza durumunun en aza indirgenmesi sağlanmaktadır. Avcılar Viessmann kombi bakımı hizmeti ile birlikte kombi kullanıcılarının kombilerinde zamanla oluşan atık veya buna benzer tıkanmalarının giderilmesi için çalışmalar yapmaktadır.

 Ayrıca firmamız sadece kombi arızaları ya da bakımı ile yetinmeyippeteklerinde bakımını üstlenmiş bir vaziyette hizmet vermektedir.  Peteklerin gelen düzensiz su basıncından ya da hava ile temasları sonucunda bir içine hava kaçabilme riski bulunmaktadır. Firmamız avcılar Viessmann petek bakımı hizmeti ile peteklerin kombiye olan zararının en aza inmesine sebebiyet vermektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın