0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Avcılar Lynx Kombi Servisi

255 kez okundu

Evin ısı değerinin artması için özellikle kış aylarında kombiler durmaksızın çalışır vaziyette bulunmaktadır. Kombilerin sürekli olarak çalışması ise oluşabilecek arızaların meydana gelme riskini artırmaktadır. Kombiler evlerdeki hem sıcak su ihtiyacını hem de evdeki peteklerin evi ısıtmasından sorumludur. Bu sebepten dolayı kombilerin çalışmasında oluşabilecek herhangi bir aksama evdeki tüm dengenin bozulmasına sebebiyet verecektir. Firmamız kombikullanıcıların mağduriyet durumlarından en erken şekilde kurtulmaları için gerekli çalışmaları en kısa süre içinde yerine getirmektedir.  Avcılar Lynx kombi servisi hizmeti ile tüm kombi kullanıcılarının sorunları için gereken çalışmalar yapılmaktadır.  Kombilerin bozulma sebepleri hakkında bazı örnekler verecek olursak;

Kullanıcıların unuttuğu gaz pedalı;

Gaz pedalının açık olmamasına rağmen kişilerin kombiyi çalışır vaziyette bırakması kombinin zarar görmesine sebep olabilir.

Binadaki kaçak akımlar;

Kaçak akılar kombinin bağlı olduğu şartelden kombiye düzensiz bir şekilde elektriğin gitmesine sebep olmaktadır. Buda kombilerin zaman için teknik arızlarının oluşma riskinin artmasına sebep olmaktadır.

Kombilerin bakımlarının yağılmaması;

Kombilerin yıl içinde belirli periyotlarda temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kombilerin arızalanması muhtemel bir hal alacaktır.

Olası arıza durumlarında kombilerin tamir işlemlerini deneyimli elemanlarımız arızaları gidererek arızaların giderilmesini sağlamaktadır. Avcılar Lynx kombi tamiri hizmeti ile müşterilerimizin kış aylarında evlerinde soğuk nedenli problemlerinden kurtulmalarına yardımcı olmaktayız.

Firmamız ile iletişime geçildiği halde gereken problemi yerinde görerek gerekli çalışmaları hızlı bir şekilde başlatmaktayız.

Genel olarak kullanılan tüm kombiler zaman içinde alınarak ya da farklı teknik sorunlardan dolayı çalışmaz hale gelebilmektedir. Bu sorunla en geç tarihte karşılaşmak için uygulanabilecek en uygun seçenek kombilerin kullanımı hakkında yeterli bilgiye sahip olmak ve dahada önemlisi kombilerin bakımının zamanında yaptırılıp geciktirilmemesidir. Avcılar Lynx kombi bakımı hizmeti ile değerli müşterilerimizin kombilerinin daha uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanmaları için hizmet vermekteyiz. Kombiler sıcak su ihtiyacını karşılamak için borularda kullandıkları su genel olarak belirli bir miktardadır ve uzun süreli olarak değiştirilmez. Bunun sebebi kombinin yakıt maliyetinin olabildiğince düşmesini sağlamaktır. Fakat sürekli aynı suyun kullanılması kombilerin zaman için devirini yaptıkları suyun kirlenmesine ve bu kirli suyun kombideki parçaların aşınmasına sebep olacaktır. Bu sorun genellikle kış aylarında kombilerin kulanım sıklıklarının armasından meydana gelmektedir.

Kombilerin tek başına bakımları maalesef yeterli olmamaktadır. Bu sebeptendolayı kombinin bağlı olduğu tüm tesisat kombileri etkilemektedir. Kombiyi etkileyen en önemli tesisat elemanı peteklerdir. Peteklerin dışarıdaki hava ile teması olası bir durumdur. Bu durumdan kaynaklı olaraktan peteklerin içindeki suların kirlenmesi kombinin arar görmesine sebep olur. Peteklerin temiz olması kombinin daha iyi bir şekilde korunması adına büyük bir önem taşımaktadır. Avcılar Lynx petek bakımı hizmeti ile peteklerde oluşabilecek tüm sorunların giderilmesi firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır.   Peteklerin içinde havanın kalması kombinin çalışmasında aksaklıkların ortaya çıkmasının ve yeteri kadar ısı vermemesinin başlıca sebeplerinden biri olarak görülebilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın