0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Kombi Tamiri

174 kez okundu

Evdeki yaşantımızın büyük bir parçası haline gelmiş ve sıcak su ile ısıtma işlemlerinden sorumlu olan kombilerimizin sağlıklı şekilde çalışması evdeki faaliyetlerimizin düzenli bir şekilde yürümesi bakımından büyük bir önem arz etmektedir.  Doğal gazı yakıt olarak kullanan kombiler hem sıcak su ihtiyacını karşılamakta hem de evlerdeki sıcaklığın korunmasını sağlamaktadır. Kombiler özellikle soğuk kış aylarında sürekli olarak çalışır vaziyettedirler.  Her malzeme gibi kombilerde çalıştıkça arıza verme gibi bir durumla kaşı karşı gelmektedir.  Evlerimizde kullanmakta olduğumuzu kombilerin arıza durumu işlerimizin aksamasına neden olacağından gerekli tüm tedbirlerin alınması gerekmektedir. Avcılar kombi tamiri hizmeti veren firmamız olası kombi bozulmalarında müşterilerime gerekli olan desteği vererek problemlerininkısa sürede hal edilmesini sağlanmaktadır.

Kombilerin bozulmaları birçok etkene bağlanabilmektedir.  Kombilerin çalıştığı sür veya bulundukları dairenin tesisatına bağlı olarak ileriki zamanlarda sorunlaroluşturabilmektedirler.

Avcılar kombi tamiri hizmeti veren firmamızın en çok bilinen kombi arıza sebeplerine değinecek olursak,

Kombi sahiplerinden kaynaklı arızalar;

Kombilerin çalışması için kullandıkları doğalgazın sisteme gelmesi için gaz pedallarının açık olması gerekmektedir. Bazı kullanıcılar bu pedalı aktif hale getirmeden kombinin çalışmasını beklemektedirler. Fakat böyle bir durumda kombinin gösterge panelinde arıza simgelerinin çıkmasıda muhtemel bir durumdur.

Filtrelerinin tıkanması;

 Kullanım süresi artan kombilerin filtrelerinde zamanla tıkanmalar medya gelebilmektedir. Tıkananfiltrelerin istenilen seviyelerde bir ısıtma ya da sıcak su kaynağı oluşturma gibi bir lüksiyatı kalmamaktadır.

Peteklerin kirlenmesi;

Peteklerin içindeki suların kirlenmesi ve kombinin kulanım sıklığının artması kombinin hem çalışma kapasitesini azaltacaktır hem de kombideki teçhizatların zamanla açınmasına yol açacaktır.

Bunlara benzer birçok sebepten dolayı kombilerin arıza durumuna geçmesi olası bir durumdur.

Firmamız bu tür arıza sorunları yaşayan kişilerin kombilerini eskisi gibi çalışması için gerekli tüm tamir işlemlerini yerine getirebilmektedir.

Avcılar kombi tamiri hizmeti veren firmamız kombi problemleri ile uğraşan kişilerin uzun süre bekleme gibi bir durumlarının olmadığını bildiklerinden dolayı kombi tamirinin en kısa sürede gerçekleşmesi için elinden gelenin en iyisini yaparak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışmaktayız.

Kombilerin sağlıklı olarak çalışmadığı durumlarda sadece performansından eksilmelerin olmasıyla kalmayıp aynı zamanda gelecek olan faturalarında daha kabarık olmasının önünü açmaktadır. Kombilerin olması gerektiği standartlarda çalışması kullanacağı yakıtında büyük bir oranda düşmesine neden olmaktadır. Kombi kullanımında en dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise kullanılacak kombin evdeki sıcak su ve ısınmaya yeterli değerlerde olan bir kombinin kullanılmasıdır. Kombiler teknik özelliklerin göre ısıtabilecekleri veya suyun dağılması gereken alana göre belirlenmektedir. Bu konuda oluşan bir uygunsuzluk kombinin zaman zaman arıza vermesine neden olacaktır.

Avcılar kombi servisi hizmeti verene firmamız bünyesinde çalışmakta olan elemanların zaman içinde kazandıkları tecrübeler kombiler ile ilgili her türlü arızanın anlaşılması ve gereken çözümlerin uygulanması açısından en uygun pratik seçenekleri uygulama şansına sahiptirler. 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın