0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

4830 kez okundu

Yaşamımızı kolaylaştırmak adına evlerimizdeki işlerimiz daha hızlı ve az uğraş isteyecek ya da malzemelerle hal ederek zamandan tasarruf etmekteyiz. Örneğin bir evin ısıtma işlemini kömür ya da farklı yakıtlarla değil doğal gazla yapmaktayız. Doğal gazın eve ısı ve sıcak su verebilme gibi avantajları ise herkesin evlerine doğal gaz bağlamasına neden olmuştur. Doğal gazın evdeki sıcak su ve ısı ihtiyacını karşılaması için kombilere gelerek yakılması gerekmektedir. Kombiler evlerdeki birçok ihtiyacı pratik bir şekilde giderebilme özelliğine sahip bir araçtır. Hal böyle iken kombilerin zaman içinde yaşayabileceği aksaklıklar evdeki birçok gereksinimin karşılanmamasına neden olacaktır. Avcılar kombi servisi hizmeti ile insanların yaşadığı kombi arıza sorunlarının giderilmesi için gerekli yardımlar verilebilmektedir.

Kombilerin bozulmasını ya da arıza vermesini engellemek için gerekli olan en büyük şart kombilerin vaktinde bakımının yapılmasıdır. Vaktinde bakımı yapılmayan kombiler ileriki zamanlada daha büyük problemelerle karşılaşmak zorunda kalır. 

Firmamızın müşterilerimize verdiği hizmetler arsında bir kaçına değinecek olursak,

Kombi filtrelerinin temizlenmesi;

Kombilerin filtrelerindeki tıkanmalar giderilerek kombinin istenilen düzeyde çalışmasına ve kişilerin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için hizmet verilmektedir.

Kombilerin bakımı;

Kombilerin zaman içinde ihtiyaç duyduğu her türlü bakımı yetkili elemanlarımız hakkıyla yaparak kombinin performansında iyileştirilmeler yapmaktadırlar.

Petek bakımı;

Kombilere bağlı olan ve evdeki ısınma işlemini üstelenen peteklerin temizlenmesi ya da havasının alınması sağlanarak kombinin verdiği ısının evde tam olarak yakalanması sağlanmaktadır.

Avcılar kombi servisiverdiği hizmetler sayesinde birçok kişi özellikle soğuk kış aylarında mağdur durumdan kurtularak eski düzenlerine hızlıca dönebilme imkanı kazanmaktadır.  Evlerdeki tesisatlar zaman içinde kombilerin çalışma potansiyelini ya da çalışma şartlarını etkileyerek olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.  Kombilerin bacalarının temizlenmemesinin sisteme istenilen miktarda oksijen akışının olmamasına ve yeteri kadar dışarıya gaz atığının çıkmamasına yol açabilmektedir.

Kombilerin uzun süreli kullanılması yıl içinde belirli dönemlerde özellikle kış aylarına girildiğinde kullanımının artacağı dönemden önce gerekli bakımişlemlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Kombiler de oluşan sorunlar sadece istenilen derecelerde ısı ve sıcak su ihtiyacını olumsuz etkilemekle kalmayıp yakıt tüketiminide artırmaktadır. Bunun sebebi ise kombinin derecesindeki ısının alınmamasından kaynaklı olarak kişilerin dereceyi artırmasından oluşmaktadır. Daha yüksek derecelerde daha az ısı almak ise boş yere yakıt kullanmak anlamına gelmektedir.

Kombi ve peteklerle ilgili her türlü desteği sunan avcılar kombi tamiri kazanmış olduğumuz deneyimlemüşterilerimizin sorunlarını ortadan kaldırabilmekteyiz. 

Kombi arızalarındaki en büyük dış etkenlerden birisi su tesisatıdır. Su tesisatındaki basınç değerinin kombideki değerlerin dışında olması kombinin yeteri kadar ısıtma yapmamasına yol açabilmektedir. Yâda bacıncın çok az olması kombinin suyu gerektiği kadar çok olmadığını algılayarak aktif hale gelmemesi gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Avcılar kombi servisi hizmeti ile müşterilerimizin kombileri ile ilgili olarak yaşadıkları aksaklıkları yerinde tespit ederek en erken zamanda tamir işlemlerini yapmaktayız.

- Avcılar kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Avcılar kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Avcılar kombi petekleri isitmiyor
- Avcılar kombi sıcak su az veriyor
- Avcılar kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Avcılar kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Avcılar kombi su dolmuyor
- Avcılar kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Avcılar kombi patlamalı çalışıyor
- Avcılar peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Avcılar petekler ısınmıyor
- Avcılar petekler çalışmıyor
- Avcılar kombi su kaçırıyor
- Avcılar ses yapıyor
- Avcılar çalışıyor sonra duruyor
- Avcılar kombi error veriyor
- Avcılar kombi arıza kodları
- Avcılar kombi ateşleme yapmıyor
- Avcılar su basıncı devamlı düşüyor
- Avcılar sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Avcılar kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Avcılar kombiden sıcak su gelmiyor
- Avcılar kombi kırmızı ışık yanıyor
- Avcılar kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Avcılar kombi pat pat ses yapıyor
- Avcılar üç yollu vana arızası
- Avcılar doldurma musluğu arızaı
- Avcılar fan motoru arızası
- Avcılar anakart arızası (eletronik)
- Avcılar plakalı eşenjör arızası
- Avcılar gaz valfi arızası
- Avcılar step motoru arızası
- Avcılar kombi kart tamiri
- Avcılar kombi tamirsici
- Avcılar 7/24 kombi servis
- Avcılar kombici
- Avcılar kombi tamircisi
- Avcılar kombi servisleri
- Avcılar bosch kombi c6 arızası
- Avcılar eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Avcılar kombi sıcak su ayarı
- Avcılar kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Avcılar kombiye elektirik gelmiyor
- Avcılar kombi şartel attırıyor
- Avcılar kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Avcılar kombi petekleri az ısıtıyor
- Avcılar kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Avcılar kombi yedek parça
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın