0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Kombi Servisi

342 kez okundu

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ

Avcılar pencerenizi açıp deniz havasını içinize çekeceğiniz bir ilçedir. Şehrin gürültüsünden uzak mis gibi deniz kokusu ile uyandığınız bu şehir İstanbul’un kalabalık ilçelerindendir.

Firmamız bu ilçede yaptığımız hizmet ve kaliteli hizmet anlayışından dolayı bilinen bir firmadır. Avcılar kombi servisi olarak verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Bir telefon ile bulunduğunuz mahallenize gelen firmamız bu konuda bir hayli iddialıdır. Dakikalar içerisinde arızanıza ya da bakımınıza müdahale eden firmamızda her marka kombi tamiri yapılmaktadır.

Kombiniz ile alakalı tamir ya da bakım hizmetimiz için marka kısıtlaması kesinlikle yoktur. Her türlü marka kombinin bakımı firmamız tarafından uygun fiyatlara yapılmaktadır. Firmamızı aradığınızda bakım ya da arıza olduğuna dair bilgiler vermeniz önemlidir. Avcılar kombi bakımı kapsamında detaylı bakım prosedürümüz vardır. Dolayısıyla bilgi vermeniz durumunda daha geniş kapsamlı ekipmanlar ile kombinize müdahale edebiliriz.

Kombi Arızaları

Kombilerinizin bakım zamanları bellidir. Fakat arıza zamanları kesinlikle belli değildir. Günümüzde bu sektörde detaylı hizmet verip 7/24 hizmet anlayışı ile çalışan firma sayısı bir hayli azdır. Firmamız bu konuda son derece insaflı davranan ve size kesintisiz kombi hizmeti sunan bir firmadır.

Kombiniz ile alakalı her zaman firmamız ile irtibata geçerek çözüm talep edebilirsiniz. Avcılar kombi arıza hizmetimiz için görevlendirilmiş ve deneyim konusunda da başarılı ekibimiz sizin istediğiniz zamanlarda hale hazırda beklemektedir. Gecenin hangi saati olursa olsun firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz. Kesintisiz ve kurumsal hizmetimizden zamanın her saati faydalanabilirsiniz.  

Firmamız kombi servisi konusunda bir hayli iddialıdır. Bu sektörde ismini devleştirerek adım atan firmamızda her imkân size sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızdan memnun kalmamanız mümkün değildir.

Kombi Tamiri

Kombinizin arızaya geçmesi durumunda firma araştırması yaparken dikkatli olmanız gerekir. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de kombi konusunda deneyimsiz birçok firma vardır. Yakın çevrenizden de bu konuda destek alarak kombinizin tamirini güvenilir firmalara yaptırmalısınız.

Kombiniz ile alakalı her işlem için firmamızı tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Deneyim konusunda da bir hayli iddialı olan firmamız Avcılar kombi tamiri alanında çevrede bilinen bir firmadır. Herhangi bir sebep ile arızaya geçen kombiniz için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Kombinizin arıza sebebiyle parça değişimi yapılması gerekiyorsa orijinal parça değişimi yapan firmamızı bu sebepten dolayı bile tercih etmelisiniz. Birçok firma bu konuda son derece hatalı davranıp orijinal parçanın yerine muadilini kullanırken firmamız bu konuda da asla hata yapmaz. Sizin de onayınızı alarak orijinal yedek parça değişimini yapabilir.

Acil Kombi Servisi

Hiçbir firma 7/24 çalışma prosedürünü uygulama taraftarı değildir. Kombi arızaları her an olabilen arızalardır. Bu arızalarda genellikle hafife alınmaması gereken türdendir. Kombi kaynaklı arızaların bazıları can kaybıyla da sonuçlanmaktadır. Bu nedenle de firmamıza bu konuda başvurursanız kombinize hemen müdahale ederek arızanızı çözüme kavuşturabiliriz. Avcılar acil kombi servisi olarak verdiğimiz hizmetin her zaman arkasında olup sizi memnun etmeyi amaçlarız.

 Acil müdahale edilmesi gereken kombinizin daha fazla zarara uğratmaması adına da arıza için firmamızdan tavsiyeler alarak kısmen de olsa müdahale edebilirsiniz. Bu sayede olası büyük bir tehlike siz ve firmamız tarafından giderilir.

Petek Temizliği

Kombinizin bakımına dahil ettiğimiz petekleriniz firmamız tarafından özenle temizlenen materyallerdir. Bazı firmalar petek temizliğini kombi bakımının içerisine dahil etmez. Fakat firmamız yaptığı işin hakkını veren ve sizin yanınızdan memnun ayrılan bir firmadır. Bu nedenle de Avcılar kombi petek temizliği konusunda firmamıza güvenebilirsiniz.

Petek temizliği sırasında peteklerinizde biriken siyah su alınıp temiz suyun dolması sağlanır. Bu da daha güzel ısınma imkânına eş değerdir. Isınan petekleriniz eskisine göre daha temiz ısı kalitesi bakımında da yüksek performans sergiler.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Kombinizin daha düşük gaz tüketimi yapabilmesi için yılda en azından bir kez olsun bakımının yapılması gerekir. Bakımı yapılan kombiniz yakıt tasarrufu sağlayarak daha kaliteli ısınmanıza olanak sağlar. Bakımların içerisine tesisat kısmını da dahil eden firmamız tüm yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kombinizin çalışmasına da olanak sağlar.

Firmamıza her türlü kombi markası ile başvurabilirsiniz. Sizi asla geri çevirmeden kaliteli hizmeti size sunan firmamıza her zaman güvenebilirsiniz. Asla pişman olmadan hizmet alabileceğiniz bir firmadır. Avcılar doğalgaz tesisat tamiri kapsamında hizmet veren firmamızda çalışan tüm personeller alanında uzmandır. Gerekli eğitimleri alarak bu işte görev yapmaktadır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Firmamız hizmet konusunda bir hayli iddialıdır. Kaliteli hizmet anlayışına sahip firmamızda her türlü markanın tamir ve bakımı yapılır. Asla marka ayrımı olmadan ve orijinal parça desteği ile kombinizin her türlü sorumluluğunu alabilen bir firmadır. Eski yeni demeden olabilecek her türlü çözümü firmamızdan talep edebilirsiniz. Sorunsuz bir kombi için firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara kombiniz ile alakalı tüm işlemleri yaptırabilirsiniz.

Acil müdahale ekibimizin olması sizi ve kombinizi ne kadar düşündüğümüzün kanıtıdır. İşini severek yapan kadromuz ile 7/24 hizmet vermeye hazır bir ekibimiz vardır. Çözüme kavuşmayan hiçbir kombi arızası firmamız tarafından yoktur. Avcılar kombi servisi olarak hizmet veren firmamızdan her türlü yardımı talep edebilirsiniz.

Kombi Bakım Hizmetimiz

Kombinize ne kadar iyi bakarsanız size de yüksek derecede performans hizmeti sunar. Kombinizin peteklerinin temizlenmesi, tesisat aksamının kontrol edilmesi firmamız tarafından bakım kapsamında sunulmaktadır. Firmamızın irtibat numarasından bizi arayıp tüm bu işlemler için talep oluşturabilirsiniz. Kombinizin bakımı ya da arızası için sizin müsait olduğunuz zaman baz alınarak randevu tarihiniz belli olur. Avcılar kombi bakımı alanında faaliyet gösteren firmamız müşterisini düşünen ve bu konuda da hassas davranan ve size de her türlü desteği sağlayan bir kurumdur. Sizi seven ve sizi memnun etmeyi önemseyen firmamızdan 7/24 bu desteği alabilirsiniz.

Kombi arızalarında genellikle derece ne kadar yükselirse yükselsin istenilen ısı karşılanmaz. Eğer ki bu arızayı fark etmezseniz de yüksek tutarda doğalgaz faturaları öderseniz. Kombi bakımlarını dikkatle takip etmeniz gereken hassas bir cihazdır. Bozulması durumunda kısmen de olsa mağduriyet yaşayabilirsiniz.

Tüm Avcılar Mahallelerine Servis Kolaylığı

Denize yakınlığı ile bilinen Avcılar İstanbul’un en gözde ve sakin ilçelerindendir. Bu alanda hizmet veren firmamızdan yardım için irtibata geçebilirsiniz. Geniş hizmet ağımız sayesinde kombiniz size ve ailenize zarar vermeden anında müdahale edebilecek ekip ruhuna sahibiz. Bu nedenle de çekinmeden günün her saati irtibat numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

İstanbul’un tüm semtlerine sunduğumuz hizmetimiz sayesinde kombinizin sorununu çözüme kavuşturabiliriz. Hele ki kombiniz ile alakalı acil bir durum varsa bunun için de çekinmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kombinizin markası fark etmeksizin acil müdahale edilmesi gerekiyorsa firmamız dakikalar içerisinde yanınıza gelerek olası bir tehlikeyi önleyebilir. Avcılar kombi bakımı sırasında tüm ekipmanları yanında bulundurarak sizin yanınızdan mutlu ayrılmayı hedefler. Genç ve dinamik ekibimiz ile kombinizin bakımlarını üstlenip sorunsuz bir kombi hizmetini size sunabiliriz. Çevrede bilinen ve çalışma şeklimiz ile de tavsiye edilen firmamızın kombi hizmetinden sizler de mutlaka faydalanmalısınız. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER