0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Kombi Bakım Onarım

171 kez okundu

Günümüzde insanların önemli ihtiyaçlarından biri de kombi olmuştur.Kullanılankombinin vetesisatın düzenli çalışıp uzun ömürlü olması için rutin olarak bakım yaptırmak gerekir. Senelik bakımı yaptırılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve daha kısa ömürlü olur. Bu şekilde kullanılan kombi maalesefki daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bu da soğuk algınlığı gibi hastalıklar ve kabarık doğalgaz faturaları olarak size geri dönmektedir. Bir kombinin daha sağlıklı çalışması için düzenli bir periyodik bakım yapılmalıdır. Bakım yaklaşık beş ay boyunca aralıksız çalışacak olan kombi için  kışa girerken yaptırılmalıdır. Böylece hem doğalgazdantasarruf hem de gereksiz arızayı önleme konusunda ön tedbir almış Avcılar kombi bakım onarım olarak tüm marka kombilerin yıllık periyodik bakımını alanında  uzman teknisyenlerimiz ile birlikte en güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Kombi bakımında neler yapılmalı

Öncelikle cihazın sıcak su derecesi ve kalorifer ısı durumu kontrol edilmelidir. Tozlanma kontrolü yapılır şayet ihtiyaç varsa temizlenir. Cihazın yanma odası brülörü kontrol edilir. Su ısınma kazanı kontrol edilir. Daha sonra kombi içerisinde bulunan gaz valfi ayarına bakılır. Kombi içerisinde var olan elektrik ve elektronik bağlantılarda bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Kombinin otomatik gaz kesme ayarına muhakkak bakılması gereklidir. Ve son olarak kalorifer dönüş hattı ve pislik tutucu filtresi de temizlenmelidir. Bu aşamaların tamamını büyük bir titizlikle yapan Avcılar kombi bakım onarım olarak müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktayız.

Periyodik Bakımı Kimler Yapmalı

Siz değerli müşterilerimize Avcılar kombi bakım onarım firması olarak mümkün mertebe evinize gelen kombi servis ekiplerinin mesleki eğitim yeterlilik belgesine bakmanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca sizinle olana iletişimi de çok önemlidir. Bu nedenle de öncelikle evinize gelen kombi servisinin yetki belgesi olup olmadığını sorun, yok ise cihazınıza müdahale etmesini kesinlikle müsaadeetmeyin. Senede az bir defaya mahsus olmak üzere sonbahar da veya yaz aylarının başlarında kombilerin, kombi servis firmaları tarafında uzman ve belgeli ekiplerce bakımının yapılması gerekmektedir. Periyodik kombi bakımı yapılan kombi elbette ki yıl boyunca problem yaşamamak ve ısınmada yüksek performans demektir.

Kombi bakımını, ihtiyaç halinde ise onarımını düzenli olarak ve de güvenilir bir servis ile gerçekleştirdiğiniz zaman kombinizin ömrü en az on yıl uzayacaktır. Ve hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacaksınız. Bu nedenledir ki kombi bakım işlemlerinizi kaliteli servislere yaptırmanız çok büyük önem arz etmektedir. Baştan savma olmayan detaylıve sağlıklı bir şekilde kombi bakımlarını yaptırmak sizleri birçok konuda rahatlayacak ve can sıkıcı olaylardan da uzak tutacaktır.

Kombi bakım ücreti konusunda ise; elbette çok fazla servis olduğu için değişkenlik göstermektedir. Ucuza kaçmadan randımanlı sonuç alacağınız bakım onarım servisini tercih etmeniz her zaman sizin yararınıza olacaktır. Avcılar kombi bakım ve onarım servisi gerek hizmeti gerekse ücreti konusunda oldukça memnun kalacağınız alanında uzman bir servistir. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz bizi.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın