0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar İmmergas Kombi Servisi

272 kez okundu

Oturduğumuz evlerde ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçlarımızın karşılanması için kombiler eve bağlı olan gazı kullanarak yardımcı olmaktadır. Kullandığımız kombilerin en iyi şekilde performans gösterebilmesi için gerekli bakım ve şartlara uygun vaziyette olması gerekmektedir. Kombilerin herhangi bir arızası durumunda firmamız müşterilerimize gerekli olan her türlü hizmeti sağlamaktadır. Avcılar immergas kombi servisi kombiler de oluşan herhangi bir arıza durumunda kolay bir şekilde iletişim sağlayabilmektedir.

Kombilerin gerekli olan standartlarda çalışması gerekmektedir.  Kombilerin olması gereken şartların dışında çalışması hem kombinin zarar görmesine hem de gelecek olan faturanınkabarık olmasına sebep olmaktadır.

 Suyun kombiye etkileri hakkına bilgi verecek olursak,

Tesisattan kombiye gelen suyun basıncının fazla olması kombinin istenilen perfonması göstermesine engel olacaktır. Ve istenilen değerlerde bir ısıtma göstermeside beklenemez bir hale gelecektir. Aksi durumda yani kombiye gelen suyun basıncının az olmasıdakombinin gerekli olan basınçlı su faktörünü karşılayamayacağından yine aynı şekilde suyun yeteri kadar ısınmasına olanak vermeyecektir.

Kombilerin çalışması için kombiye bağlantısı olan elektriğinde uygun olmaması kombide birçok arızanın meydana gelmesine sebep olmaktadır.  Kullanıcının dikkat etmediği durumlardan bir taneside su veya az pedalının açık olmamasına rağmen kombinin çalışır durumda kalmasına sağlayarak kombinin arızalanmasına sebep olabilmektedirler.

Avcılar İmmergas Kombi Tamiri

Avcılar immergas kombi tamiri işini büyük bir titizlikle yapmaktadır.  Kış aylarında kombilerin bozulması evdeki birçokfaaliyetin durmasına sebep olmaktadır. Kombinin bozulması sıcak su ve özellikle kış aylarında evdeki ısının artırılması gibi hususlarda birçok problem oluşturmaktadır. Bu tarz sorunlar ile karşılaşan müşterilerimize mağduriyetlerinin bilincinde olduğumuzu ve bu sebepten gerekli tüm çalışmaların en kısa süredeyapılabileceğini temenni edebilmekteyiz. Zaman içinde gelişen ve tecrübesi ile birçok problemin hızlı bir şekilde analizinin yapılarak doğru işlemin gerçekleşmesini sağlayan firmamızın deneyimli elemanları müşterilerimizin isteklerine doyurucu bir şekilde cevap verebilmektedirler.

Avcılar İmmergas Kombi Bakımı

Kombiler teknik özelliklerine göre fiyat ve performans konusunda bir takım değişiklikler göstermektedir. Kombinin özellikleri ne kadar gelişmiş olsa bile uzun vadede bakımının yapışılmaması kombilerin zamanla bozulmasına ya da istenilen perfonması göstermemesine sebep olmaktadır.  Avcılar immergas kombi bakımıhizmetini sağlayan firmamız yapmış olduğu bakım sayesinde kombilerdeki olası bozulma probleminin önüne geçmek için gerekli tüm tedbirlerin alınmasını sağlamaktadır.

Kombilerin bakım veya onarımının tam olması bazen yeterli olmamaktadır. Bu durumun geçerliliğinin en büyük sebebi kombilerin aynı suyu sürekli olarak ısıtıma görevinden sorumlu olan peteklerin içinden geçmesinden kaynaklanmaktadır.  Petekler zaman içinde içinde bulundurduğu suyun kirlenmesine sebep olur. Kirlenen su ise kombinin ısıtma işlevini gerçekleştiren hazneden geçerken hazneye zarar vermesine neden olabilmektedir. Bu tür durumlarda kombinin ömrü kısalabilmektedir. Bu sebepten dolayı sadece kombi değil peteklerinde bakımının aksatılmaması gerekmektedir. Avcılar immergass petek bakımı hizmetimiz ile müşterilerimizin yıl içinde yaşayabilecekleri problemleride minimize edilmesi sağlanmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın