0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Ferroli Kombi Servisi

288 kez okundu

Kış aylarında işlerin azalması ile birlikte herkes harcamalarına dikkat etmeye başlar. Dikkat edilen en önemli şey faturalardır. Yazın düşük miktarda gelen gazfaturaları kış aylarında kabarmış halde karşımıza çıkmaktadır.  Hal böyle iken gerekli tedbirlerin alınması için insanlar seferber olmaktadır.  Evin ısısını karşılamak amacı ile kullandığımız kombiler ve bu kombilerin markaları gelecek olan faturada hatırı sayılır bir öneme sahiptir.  Firmamızın satmış olduğu markalardan birisi ferolli kombidir.  Avcılarda bulunan ve halkımıza hizmet veren Avcılar ferroli kombi servisi gerekli tüm beklentileri karşılayarak yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Kombilerin çalışma şartlarına göre etkilendiği birçok unsur vardır. Bunlardan birisi,Kombinin etrafının tamamen sarılmasıdır. Kombinin etrafı tamamen sarılırsa kombinin kullanacağı oksijen miktarına ulaşmasıda zorlaşacaktır. Ve bu sebepten dolayı hem yakıtın çok gitmesine hem de kombinin bozulmasına sebep olacaktır.

Firmamız olası kombi bozulmaları için müşterilerimiz ile iletişime geçerek gerekli tüm çalışmaları yapıp müşterilerimizin mağduriyetini ortadan kaldırmaktadır.

 

Avcılar Ferroli Kombi Tamiri

Avcılar ferroli kombi tamiri işlerini titizlikle yerine getiren firmamız deneyimli kadrosu ile sorunları bularak gerekli tüm çalışmaları kısa sürede hal etmektedir. Kombilerde arızaların meydana gelmesinin bazı sebeplerinden bahsedecek olursak,

Kurulumun hatalı bir şekilde yapılması kombinin istenilen seviyelerde çalışmasını engelleyecektir ve bu çalışma şartlarının kombiye olan zararı kombinin bozulmasına sebep olacaktır. Benzer şekilde binadaki su basıncının dengesi olması ya da yüksek olması kombinin işleyişinde birçok zarar oluşturabilmektedir.  Kombiye gaz gelmesini sağlayan vana kapalı iken kombiye suyun verilerek peteklerin ısıtılmasını sağlamak kombinin arızalara maruz kalmasına sebep olacaktır.

Avcılar Ferroli Kombi Bakımı

Kombilerin bozulmasıbirçok sebebe bağlanabilmektedir. Firmamız zaman içinde edinilmiş olduğu tecrübeler ile gerekli tüm sorunları kısa sürede  analiz edebilme yetisine sahiptir.  Kombilerin en iyi şekilde çalışabilmesi için gecikme yapmadan yıl içinde bakımının yapılması gerekmektedir.  Kombinizin markası ferroliiseAvcılar ferroli kombi bakımı istediğiniz hizmeti size sağlayabilmektedir. Kombiler sürekli olarak dışarıdan su almamaktadır. Aldıkları suyu belirli bir ölçüde alarak sürekli bir şekilde peteklerin içinde devredilmesini sağlamaktadır. Hal böyle iken kombilerin hazneleri peteklerden geçen suyun kirliliğinden dolayı kirlenip bozulabilmeleri olası bir durum olarak görülebilmektedir.

Firmamız sadece kombi bakımı değil petek bakımını da üstlenmektedir. Petekler zaman içinde kirlenerek hem kombiye zarar verir hem de kombinin istediği seviyede çalışmasına engel olmaktadır.  Peteklerin içinde kirlenen su zaman içinde evdeki ısı miktarını düşürür ve ayrıca gelen faturalarında artmasına sebebiyet vermektedir. Avcılar ferroli petek bakımı hizmeti veren firmamız peteklerde oluşan kirli su ve peteklerdeki basıncın zamanla değişmesinden kaynaklı olarak oluşan havanın alınması gibi işlemleride yapmaktadır. Firmamız kombi ve peteklerin çalışma prensipleri ilgili tüm detaylara hakim olmuş olup bu doğrultuda gerekli olan tüm hizmetleri en doğru şekilde yerine getirebilme yetisine zaman için kazanmış olduğu tecrübe ile sahip olmuştur.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın