0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Demirdöküm Kombi servisi

292 kez okundu

Yıllık kombi bakımı için Avcılar Demirdöküm kombi servisi en kaliteli elemanları ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamız tarafından acil durumlarda peteğinizin bakımı ve onarımı giderilmektedir. Kombi şehirde yaşayanlar için evlerde bulunan çok önemli bir eşyadır. Bu eşya diğer eşyalarda da olduğu gibi bazen arıza verebilir. Firmamız ile bu arıza durumunda iletişime geçerek arıza sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız nitelikli personelleri ile kombinizin en ince ayrıntısına kadar bakımını yapmaktadır. Kombi servisi hizmeti verirken öncelikli tercihimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Hizmetlerimizi müşterilerin önerileri ve sorunları doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Kombinin parçalarını değiştirip diğer kombi servisleri gibi gereksiz masraf çıkarmak yerine sorunu çözüyoruz. Böylelikle kombinizin uzun ömürlü kalmasını sağlıyoruz.

 

Kombi Arızanız Hemen Gideriliyor

Eskiden insanlar evde ısınma ihtiyacını sobayla karşılamaktaydı. Teknolojinin ilerlemesi ve doğalgazın yaygınlaşması ile kombi ortaya çıktı. Tabi kombiler sobalar gibi olmadığı için bazen arızalar verebilmektedir. Bu arızalar giderilmek içinde kombi servislerine ihtiyaç vardır. Firmamız Avcılar Demirdöküm kombi tamiri alanında en kaliteli servislerden birisidir. Kombinizin herhangi bir zamanda arızalanması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli elemanlarımız kombinizin arızasını gidermek için hemen bulunduğunuz yere gelerek kombinizi tamir edecektir. Kombi tamiri kapsamında değiştirilmesi gerekenler değiştirilir, bakımı yapılacaklar yapılır. Bu şekilde kombi tamir edilerek sizlere teslim edilir.

Firmamız İle Kombinizin Rutin Bakımı Yapılıyor

Yılda en aza bir kez kombi bakımı yaptırmak ilerde oluşabilecek büyük kombi arızalarının önüne geçmektedir. Rutin olarak Avcılar Demirdöküm kombi bakımı ile bakım yaptırmak kombinizin uzun süre arıza vermeden çalışmasını sağlar. Bilindiği üzere kombiler kış aylarında daha çok kullanılmaktadır. Arızalar de bu aylarda olmaktadır. Bu yüzden kış aylarından önce kombi bakımı yapılması gerekir. Firmamız kombi bakımı için alanında eğitimli elemanlarını sizlerin hizmetine sunmaktadır. Kombinizin her detayı incelenerek arıza verebilecek bölgelerin yenilenmesi gibi işlemler yapılır. Bu sayede kış aylarında büyük felaket olan kombi arızası ihtimalini minimum seviyeye indirmiş oluyoruz. Sizde kombinizin bakımı için firmamız ile iletişime geçerek kombinizin rutin bakımını yaptırabilirsiniz.

Kaliteli Bir Şekilde Petek Bakımını Gerçekleştiriyoruz

Kombiden sonra en çok sorun oluşturan peteklerin bakımı da oldukça önemlidir. Kombi sisteminin olmazsa olmaz parçalarından birisi olan peteklerde kombiler gibi arıza verebilir. Çok sık arıza vermemesi için bakım yapılması gerekir. Avcılar petek bakımı ile peteklerinizin en ince ayrıntısına kadar gözden geçirilmesini sağlayabilirsiniz. Peteklerin düzenli olarak bakımı yapılmaması toz ve kirden dolayı ısınmamaya neden olur. Kombinin sıcaklık derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin peteğin kirli ve tozlu olmasından dolayı bulunduğu ortamı ısıtmaz. Bu yüzden peteklerin rutin bakımı ve temizliği yaptırılmalıdır. Firmamız kaliteli hizmetiyle rutin petek bakımınızı yerine getirmektedir. Böylelikle petekleriniz olur olmadık yerde arızalanmaz ve sizi rahatsız etmez. Sizde peteğinizin rutin bakımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın