0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Bosch Kombi Servisi

267 kez okundu

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımızı kolaylaştıran ve daha pratik yollarla işlerimiz yapabileceğimiz cihazlar bulunmaktadır.  Hayatımızı kolaylaştıran cihazlardan biriside kombilerdir. Kombiler genel olarak kişilerin tercihince yakıt olarak gazı kullanan cinsi kullanılmaktadır. Kombilerin çalışma prensibi, tesisattan gelen soğuk suyun kombinin içine girerek gaz yakımı yardımıyla ısınmasını sağlayıp farklı bir tesisat boru çıkışı ile evdeki sıcak su alanlarına dağıtmasını sağlamasına dayanmaktadır.  Kombilerin kullanılmasındaki en büyük fayda sadecekullanılması için değil evin ısınma işlevinin de yerine getirilmesi için ısıtma işlemini yapabilmektedir otomatik olarak çalışan ve içinde birçoksensor bulunduran kombiler petekler ile bağlantılı olarak çalıştığından dolayı suyun devri sırasında eğer bir soğuma hissederse sistem aktif olur ve tekrar suyun ısıtılması sağlanır.

Kombilerin çalışması gayet pratik ve kolaydır. Fakat evin ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçları sadece kombilere bağlı durumda iken kombilerin aksayıp çalışmaması ise büyük problem oluşturmaktadır. AvcılarBosch kombi servisi hizmeti kombilerdeki her türlü aksaklığın giderilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Firmamız zaman için karşılaşmış olduğu kombilerin arızaları ile mücadele ederek gerekli tecrübeye sahip olabilmiş ve müşterilerimizin kombi arızalarının tamiri konusunda kaliteli bir hizmet verebilmektedir.

Kombilerin tamir ihtiyacı duyması kullanıcı ya da kurulum zamanında yapılana hatalardan kaynaklanabilmektedir. Eğer kurul sırasında ya da evdeki su ya da elektrik tesisatı ile ilgili bir problem var ise bu problemin en kısa sürede giderilmesi gerekmektedir. Fakat eğer kullanıcıdan kaynaklı sorunlar var ise kullanıcıların bilmesi gereken bir takım durumlar söz konusudur. Kombilerin arıza vermesindeki bir takım sebepler;

Kombilerin donması;

Kış aylarında evdeki havanın soğuması ya da tesisattan gelen suyun soğuk olması gibi birçok sebepten dolayı kombilerin donması olası bir durumdur. Kombilerin kendi teknik özellikleri kombileri donma probleminden koruyabilmektedir. Ancak bu özelliğin çalışabilmesi için kombideki donma korumanın aktif olması gerekmektedir. Tabi donma korumanın aktif olması tek başına yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda gaz pedalı ve elektriğinde aktif olması gerekmektedir. Gazın olmadığı ya da elektrik tesisatından kaynaklı bir takım hatalar kombinin çalışmamasına ve böylelikle donmadan koruma işlevinin de çalışmamasına neden olabilmektedir.

Yoğuşmalı kombiler için faaliyette olan giderden kaynaklı problem;

Yoğuşmalı kombilerin borularında çıkan suyun giderden deşarj edilirken borularda donması kombi için arıza oluşturabilmektedir. Bu sebepten dolayı yoğuşma giderinin bağlı olduğu gider borusunun yalıtımının olması gerekmektedir.

Tesisat suyunda oluşan kirlilik;

Suyun kirlenmesine bağlı olarak filtrelerin kapasitesindeki düşüş ve radyatörün zamanla ısınması olası durumlardır. Bu sorunun giderilebilmesi için gerekli tek yöntem bakımın yapılmasıdır.

Avcılar Bosch kombi tamiri hizmeti ile kombi kullanıcılarının arızaları için bizimle iletişime geçmeleri en kısa sürede arızalarının giderilmesi için firmamız elinden geleni yapmaktadır.

Kombilerde problemlerin olma sebeplerinin başında vaktinde bakımın yapılmaması geçmektedir. Avcılar Bosch kombi bakımı hizmeti ile müşterilerimizin kombileri ile ilgili yaşayabileceği arıza potansiyellerinin önceden giderilerek mağdur olmamaları için gerekli her türlü tedbiri almaktayız.

AvcılarBosch petek bakımı hizmeti ile kombilere bağlı olarak çalışan ve kombileri etkileme şansı bulunan peteklerinde gerekli bakımı firmamızın çalışanları tarafından karşılanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın