0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Avcılar Beretta kombi Servisi

367 kez okundu

Evlerimize bağlı olan doğal gazın tüketim miktarını azaltmak için kullnılmış olduğumuz kombilerin bakımının yapılmak büyük bir kar yaratmaktadır. Kombilerin zaman içinde bazı arızalarla karşılaşması muhtemel bir durumdur. Bu sorunların oluşmaması için kombilerin ve kombiler ile bağlı olan peteklerin bakım ve temizleme işlemlerinin zamanında yapılması gerekmektedir. Avcılar Beretta kombi servisi müşterilerimize her türlü bakım ve onarım konusunda yardımcı olmaktadır.  Kombilerimizin istenilen kapasitede çalışması için ve aksaklıklarla karşılaşmaması için belirli periyotlarla kontrollerinin yapılması gerekmektedir.

Bakım ve onarım ya da zamanında yapılmayan temizleme işlemleri haricinde debirçok sebepten ötürü kombiler bozulabilmekte. Avcılar Beretta kombi tamiri hizmeti ile kombileri bozulan müşterilerimizin mağdur durumlarından kurtulmaları için gerekli olan çalışmalar en hızlı şekilde yerine getirilmektedir.

Kombilerin arızalı duruma geçmelerinin altında birçoksebep vardır. Busebeplerden bazıları şöyledir,

Tesisatımızın düzetensiz bir şekilde kombiye su vermesi;

Kombiler üretimleri gereğince farklı teknik özelliklere sahiptirler. Bu sebepten dolayı kombiye bağlı olan tesisattaki su basıncındaki olası değişiklikler kombinin istenilen sonuçların dışında ısıtma ya da sıcak su vermeside muhtemeldir.

Filtrelerin temizlenmemsi;

Her filtre bulunan malzeme gibi kombilerinde düzgün bir şekilde çalışmaları için filtrelerinde birikmiş olan ve tıkanıklıklara yol açan birikintilerin temizlenmesi gerekmektedir. Kombinin alması veya sisteme vermesi gereken suyun miktarındaki azalma zamanla kombideki arızaların artmasına ya da teçhizatların aşınarak kombinin çalışmaz hale gelmesine neden olabilmektedir.

Kombinin çalışmasını sağlayan gaz pedalı;

Gaz pedalı olmadan kombinin çalışma imkanı yoktur. Bu sebepten dolayı kombi açık tutup gaz pedalının açık olmaması kombi ekranında arıza göstergesinin çalışmasına yol açacaktır.

Avcılar Beretta kombi bakımı hizmeti ile müşterilerimizin yıl içinde karşılaşabilecekleri sorunların en aza inmesini sağlayarak kullanıcılarınkombilerinden istedikleri beklentileri almalarını sağlamaktayız. Firmamızın edinmiş olduğu bilgiler ve tecrübeler dahilinde kombilerin arıza göstermeihtimallinin en aza inmesi için gereken çalışma hizmetleri kullanıcılara verilmektedir.

Kış aylarında evin ısınması için kombinin çalışır vaziyette olması gerekmektedir. Kombinin çalışmaması evdeki havanın derecesinin düşmesine ve evde ki faaliyetlerin sürdürülmesine engel olacaktır. Bu konu hakkında titizlikle çalışan firmamız Müşterilerimizin kombilerindeki arızalarının en kısa sürede giderilerek eski döngülerine başlamalarına yardımcı olmaktadır.

Avcılar Beretta petek bakımı hizmeti vererek müşterilerimizin olası problemlerinin giderilmesini sağlamaktadır. Peteklerin bakımı da bir okadar kombi bakımı kadar önemlidir. Kombi bakımı yapılıpta petek bakımı yapılmadığı zaman kombinin ileriki zamanlarda ki bakım ihtiyacının sıklığını da artıracaktır. Petekler kombiler ile sürekli bir su alış verişi içindedir. Bu durumda peteklerin içindeki suların kirliliklerinin artmasının kombinin içindeki kirliliğin artmasına neden olmaktadır. Peteklerin en çok yarattığı sorunlardan birisi içinde hava bulundurmasıdır. Bir peteğin içinde havanın bulunması peteğin su deviri işlemini gerçekleştirmesinin önüne geçmekmektedir. Buda kombinin performansını etkilemektedir.  Firmamızın çalı anları peteklerin içindeki havanın alınarak evde bulunan tüm peteklerin çalışır duruma gelmesi için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadırlar.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın