0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Baymak kombi servisi

318 kez okundu

Soğuk havaların gelmesiyle birlikte herkesin gözleri evlerinde kullanmakta oldukları kombilerin düzgün bir şekilde çalışır olmasında.  Evlerdeki ısı dengesinin sağlanabilmesi için kombilerin düzenli bir şekilde sorun yaratmadan çalışması gerekmektedir. Kombilerin hata vermeden çalışması için gerekli olan bakımın vaktinde yapılması ileride oluşabilecek sorunların azalmasını sağlayabilmektedir. Kombiler için gerekli bakım yapılmaz ise ileriki zaman dilimlerinde daha büyük arızalar meydana getirerek farklı parçaların zarar görmesine sebep olabilir. Avcılar Baymak kombi servisi hizmeti ile firmamız müşterilerimizin güvenirliliğini kazanmış durumda. Firmamız birçok kombi arıza vakası ile ilgilendiğinden dolayı alınabilecek tedbir ya da onarım işlemlerini hakkı ile yapabilme yetisine sahiptir.  Kombilerin hatalıkullanımından doğabilecek bazı örneklerden bahsedecek olursak,

Kullanıcının kombi hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmaması;

Her malzeme gibi kombilerde kurulumu yapıldığı zaman bir adet kullanımı kılavuzu ile birlikte gelmektedir. Eğer kullanımkılavuzu yeteri kadar dikkatli bir şekilde okunmaz ve gereklilikler yapılmaz ise kombininkullanımındaki yanlışlıklarında önüne geçilemeyecektir.

Kombinin dönemsel kullanıma uygunluğunu aktifleştirmemek;

Isıtma işlemlerinin yapılması kombiler kış vaktinde aktif edilmektedir.  Buda kombilerin yaz ve kış mevsimleri için farklı seçenekler sunduğunu göstermektedir. Kullanıcıların dikkat etmediği ve çokça önemli olan konulardan birisi kombilerin yaz aylarındaki moda devam ederken peteklerin ısıtmasını beklemek gibi hatalar olabilmektedir.

Kombiler gerek kullanımı gerek bağlı olduğu tesisattan kaynaklı olarak zaman içinde bozulup tamir çalışmaz hale gelerek onarım işlemi isteyebilmektedir. Avcılar Baymak kombi tamiri hizmeti ile firmamız kombilerin arızalarını tespit ederken en uygun onarım seçeneklerini değerlendirerek müşterilerimizin bulunduğu durumdan kurtulmalarına olanak tanımaktadır.

Kombilerin kullanılmasında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kombi bakımıdır. Kombi bakımının önemi;

  • Kombilerin bakımının yapması ilerleyen zamanlarda oluşan arıza riskini düşürür.
  • Kombilerin istenilen performansta çalışmasını sağlar.
  • Yakıt tasarrufu yaparak kullanıcının fazladan para vermesini engeller.
  • Kombide oluşabilecek arızaların artmadan erken vakitte fark edilmesini sağlar.

Bunlara benzer birçok avantajı olan bakım işlemini firmamız en uygun yollarla sorunları gidermektedir.

Avcılar Baymak kombi bakımı hizmeti ile değerli müşterilerimizin kombilerinin ilk zamanlarda çalıştığı gibi bir hale gelmesi için gerekli olan hizmet verilmektedir.

Kombilerin bakımı her zaman tek başına yeterli olmaz. Kombiler suyu ısıtacağı zaman gelen yeni suyun bir çıkış noktası bulunmaktadır. Buda kombinin gelen sudan etkilenmesini en aza indirmektedir. Fakat kombinin aynı suyu zaman içinde tekrar tekrar kullanması durumunda farklı konular devreye girmektedir. Kombiye gelen su temiz değil ise kombideki filtre ve farklı malzemelerin zarar görmesi olası bir hal almaktadır. Filtrenin temizlenmesi ya da kombinin tamiri tek boşuna yeterli olmaz. Bu sebepten dolayı kombiyi en çok etkileyen peteklerinde temiz olması gerekmektedir. Avcılar Baymak petek bakımı hizmeti kombilerin tam performansta çalışması için petek temizliğini de itina ile yapmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın