0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Baxi Kombi Servisi

242 kez okundu

Evrelerimizde yapmış olduğumuz işlerimizin durma noktasına gelmesinde kombilerin arıza vermesinin çok büyük bir payı vardır. Kombiler evlerimizdeki sıcak suyun ve ısınmasın sürekli olarak sağlanabilmesi adına günümüzde hemen hemen her evde bulunan bir araçtır. Bu aracın aktif çalışır halinden çıkması ise birçok sorunu ardından getirmektedir. Özellikle havaların soğuduğu zamanlarda kombilerin bozulmuş hale gelmesi farklı ısınma araçları kullanmamıza ve daha çok maddi sorunla yüzleşmemize neden olmaktadır. Kombiler sürekli olarak kullanılan bir araçtır.  Sürekli olarak kullanılan araçların ise dönemsel olarak bakımlarının yeteri kadar ve bilirkişilerce yapılması gerekmektedir. Avcılar Baxi komi servisi vatandaşlarımıza gerekli hizmeti vererek müşterilerimizin memnuniyetini kazanır durumda yerini korumaktadır.

Kombilerin bakımı her zaman yeterli olmaz. Arıza vermelerinin nedenleri bilindik olabilir fakat tek bir şeye bağlanması ise doğru bir düşünce değildir. Kombilerin çalışır durumda olması için evdeki tesisattan sorunsuz bir şekilde su ve elektrik alabilmesi gerekmektedir. Bu tesisatın ise yetersiz olması ya da arızalı olması sürekli olarak kombide problemlerinde oluşmasına sebebiyet vermektedir. Avcılar Baxi kombi tamiri hizmeti ile kombi kullanıcılarının başına gelebilecek tüm sorunların gerekli zaman zarfı içinde giderilmesi sağlanabilmektedir.Kombilerin arızaları ile ilgili biraz bilgi verecek olursak,

Hermetik baca yapısına sahip kombilerde oluşan arızalar,

Kombiler gazı yakma işlemi yaptıklarında oksijen ihtiyacı duymaktadır. Bu ihtiyacın karşılanabilmesi için bacadan talep edilen oksijenin yeterli olması gerekmektedir. Bacadan oksijen ihtiyacı için alınan havanın içinde sadece oksijenin bulunmaması, dışarıdan toz kir gibi partiküller maddelerin gelmesine neden olabilmektedir.  Bu tür maddeler zaman içinde bacanın kapanarak gerekli olan oksijen miktarının tedarik edilmesinde sorunlar yaratmaktadır.  Tozun zamanla birikmesi fanın çalışması direk olarak etkide bulunabilmektedir. Böyle bir sorun oluşursa yanma verimi de zamanla düşerek peşinden zincirleme problemler yaratabilmektedir.

Avcılar Baxi kombi bakımı hizmeti vererek müşterilerimizin bu tarz problemlerle karşılaşma ihtimalini en aza düşürmekteyiz.

Kombi bakımı kombilerin ileriki zaman dilimi içinde arıza vermemesi için dikkat edilmesi gereken en önemli unsur olarak tanımlanabilir. Firmamızın çalışanları müşterilerimizin kombilerinin çalışır durumunu sürdürmesi ve ardından tamir görecek seviyeye gelmeden gerekli bakımın sağlanması için kombi ve peteklerin ideal seviyelerde çalışmasına olanak tanıyarak kişilerin mağdur duruma düşmemeleri için elinden gelenin en iyisi yapmaktadırlar.

Her ne kadar kombilerin zaman içinde bakıma ihtiyaç duyduğu doğru bir kanı ise kombilere bağlı olarak çalışan peteklerinde bakıma olan ihtiyaçları en az kombiler kadar önemlidir.  Avcılar Baxi petek bakımı hizmetini veren firmamız peteklerdeki tüm olası sorunların giderilmesi için gerekli çalışmaları yaparak kişilerin kombilerini istedikleri performans değerlerinde çalışmalarını sağlayabilmekteyiz. Peteklerde oluşan sorunlardan bazıları;

Peteklerin havasının alınmaması,

Peteklerin havaları alınmaz ise peteğin içine sıcak suyu gitmemesine ve peteklerin evi ısıtma görevinin de yerine gelmemesi olağan bir durumdur.

Peteklerin içindeki kirli su;

Kirli su zamanla petekteki su akış hızının azalmasına ve kombideki filtrenin zarar görmesine neden olabilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın