0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Arçelik kombi Servisi

292 kez okundu

Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte, birçok kişinin ısınma aracı olarak tercih ettiği doğalgazın bize ulaşmasını sağlayan en önemli vasıta kombidir. Kombiler çalışma şekli olarak su ile basınç sistemine dayalı bir uygulamadır. Aynızamanda elektrikaracılığıyla çalışmaktadır. Sonraki dönemlerde ne yazık ki kombi de arızalanabilir. Avcılar Arçelik kombi servisi bu tarz durumlarda anında size çözüm sunmaktadır.

KombiTamiri

Kombi cihazında, kullanıma ya da üretime bağlı olarak bazı sıkıntılar yaşanabilir.Suyun sızması, ateşleme sistemindeki problemler, filtrelerin temizlenmemesi gibi bazı sıkıntılar tehlikeli durumları ortaya çıkarabilir. Bu problemlere bağlı olarak kombinizin iyi çalışmadığını, ısınma sorunları olduğunu, sıcak su gönderimi konusunda iyi olmadığını düşünüyorsanız, Avcılar Arçelikkombi tamiri ile irtibata geçerek sorununuzun tespitini yaptırabilirsiniz. Sonrasında ise profesyonelservisimizin adresinize gelerek arızayı en kısa sürede gidermesini sağlayabilirsiniz.Profesyonel servis kapsamında ise garantili hizmetler sunmaktayız.

Kombibakım

Kombi bakımının sağlıklı olabilmesi için, buiş sadece yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Kombi bakımı yapılırken ilk olarak cihazın çalışması izlenmelidir.Devamında ise yanma odası, kalorifer filtresi, brülör, elektrotlar ve gaz meme gözenekleri gibi pek çok parçanın temizliği yapılır. Cihazın suyu tamamen boşaltılıp tekrar doldurulur. Genleşme tankı ve hava basıncı kontrolleri yapılır. Son olarak cihazın çalışması tekrar izlenerek herhangi bir aksaklık olmadığından emin olunur. Tespit edilen aksaklık ya da arızalar bu şekilde giderilir. Oldukça kapsamlı ve dikkat gerektiren bir işlem olan kombi bakımı, cihazınızın verimli, güvenli ve ekonomik çalışması için son derece önemlidir. Elbette ki bunu en iyi yapabilecek AvcılarArçelik kombi bakımı ile irtibata geçmeden karar vermeyin.

Petektemizliği

Kaliteli birpetek temizliği işlemi yaklaşık iki saat sürer. Bu zaman zarfında yapılanişlemlerin ilki;  tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır. Bu yıkama işlemi makine yardımı ile yapılmaktadır. Yıkamanın ardından bu çamurlaşma ve tortuların tesisat borularının içinden tamamen atmak için kimyasal ve makine kullanılır.

Farklı olarak yerden ısıtma sisteminde aşırı çamurlaşmayı mobil sistem temizleme makinemiz ile temizlenir. Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizlenir. Temizlik işlemini uzman ekibimiz makine ile yaptığı için boruların içerisinde çamur tabakasından eser kalmıyor. Bu işlemi kimyasalla yaptırmak isteyen müşterilerimiz için de özelbir temizlik yapılır. Kullanılan bu kimyasal, borular içerisinde biriken kireç, sutaşı ve benzeri maddeleri yok eder.  Zaman içerisinde petek tıkanabileceği için bu işlemlerin çok profesyonel yapılması gerekir. Yapılmadığı takdirde yeterli derecede ısınmama sorunuyla karşı karşıya gelinebilir. Yüksek ısı elde etmek için her sene radyatör temizliği, petektemizliği yapılmalıdır. Sonuç olarak kombiden, petekten yüksek ve yeterli verimi almış olursunuz. Yüksek seviyede yakıt tasarrufu sağlamış olursunuz. Avcılar Arçelik Petek temizliği güvenin, kaliteli hizmetin adresi olarak siz değerli müşterilerimize ideal bir hizmet sunmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın