0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Airfel kombi servisi

274 kez okundu

Ev içi ya da çalıştığımız yerlrdekullanmakta olduğumuz hayatımızın kolaylaşmasını sağlayan cihazlardan birisi kombidir. Kombilerin yaptığı iş yükümlülüğü sayesindesıcak suyu ve ısınma gibi ihtiyaçlarımızı çok kolay bir şekilde karşılayabilmekteyiz. Kombiler doğal gazın hayatımıza girmesi ile gelerek çok büyük yer aldığı tartışılmaz bir durumdur. Kombiler hafif ve çok fazla yer kaplamayan aynı zamanda sessiz bir şekilde çalışabilencihazlar sınıfında yer almaktadır. Taşınımı ve konforu ise kolaylık sağlamak açısından da çok kullanışlı bir yapıya sahiptir. Kombiler elektronik bir cihaz olarak nitelendirildiğinden dolayı içinde ir çok farklı yapıdan meydana gelen parça bulundurmaktadır. Birden çok metal, alüminyum ve plastik malzemeden oluşmaktadır. 

Yaşadığımız alanlarda kombilerin kullanımı süreklilik içinde devam etmektedir. Bu sayede istediğimiz sıcak suyun kaşılanmasınıda sağlayabilmektedir. Fakat mevsimlerin değişip havaların soğuması kombilerin görevi olan ısıtma işlemi daha çok ağırlıklı olarak kullanılan bir seçenektir. Cihazlar ne kadar kullanılırsa zamanla okadar arıza verme potansiyelinide kendileri ile birlikte getirmektedir. Kombiler olabildiğince dayanıklı malzemelerden meydana gelmektedir. Fakat yinede arızaların oluşması bazen kaçınılmaz bir hal alabilmektedir. Firmamız kombilerin kullanımından meydana gelen her türlü arızayı giderebilme yetisine sahip olup gerekli olan onarım işlemini yerine getirmektedir. Avcıla Airfel kombi servisi hizmeti ile değerli müşterilerimiz için kombi hakkında her türlü desteği vermekteyiz.Kombilerin arıza durumunu en aza indirmek için yapılabileceklerden bahsedecek olursak;

İlk olarak cihazınkullanımı;

 Cihaz ile ilgili olan tüm detayların bilinmesi gerekmektedir. Bu detayların bilinmesi bilinçli kullanıcıların almaları gereken tüm önlemleri alarak rıza oluşmasınada engel olabilmelerini sağlamaktadır.

Cihazın kullanım seçeneklerini doğru kontrol etmek;

Cihazın kış ve yaz ayları için farklı kullanma seçenekleri mevcuttur. Bu seçeneklerin bilinmemesi kombinin yanlış şekilde kullanılması hem istenilen şekilde çalışmasına mani olmakta hem de kombinin arıza moduna geçmesine sebebiyet verebilmektedir.

Yoğuşmalı kombilerin borularındaki donma problemi;

Yoğuşmalı kombiler gidere bağlı olan borularından boşaltmakta olduğu suyun donma ihtimali vardır. Gider borusunun dışarıdan almış olduğu soğuk hava kombiye bağlı olan yoğuşma borusundaki suyun atılmamasına neden olarak problemlere neden olabilmektedir.

Avcılar Aierfel kombi tamiri hizmeti ile kullanıcıların yaşamakta olduğu kombilerin tamiri işlemi elemanlarımız tarafından yapılarak kombinin eskisi gibi çalışmasına olanak sağlamaktayız.

Cihazlarımızın korunması için dikkat etmemiz gereken birçok unsur vardır. Bir malzemeninuzun ömürlü olması ya da daha uzun zamanlar çalışıp bir aksaklık göstermemesi için düzenli bir şekilde belirli zaman aralıklarında ya da cihazın çalışma performansının düştüğü gözlendiğinde gerekli bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Avcılar Airfelkombi bakımı hizmeti veren firmamız yaptığı bakım işleri ile kombideki tüm olası sorunların ortadan kalkmasını sağlayabilmektedir.

Kombiler evdeki tesisatlar ile birlikte bağlantılı halde çalışmaktadır. Buda tesisattaki her türlü sorunun hemen kombiye yansımasına neden olmaktadır. Avcılar Aierfel petek bakımıhizmeti veren firmamız peteklerin kombilere verebileceği zararların önüne geçebilmek adına gerekli olan bakımı büyük bir titizlikle halledip kombinin zarar görmesinin önüne geçilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın