0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi

3788 kez okundu

Kombi servisi, uzmanlık isteyen ve belli bir eğitimden sonra sertifika isteyen bir iştir. Aradığınız mükemmel ve etkili teknik servis hizmetini sunan, Ataşehir Kombi Servisi elemanlarımız, sertifikalı bir şekilde çalışmaktadır. Günümüz teknolojisiyle üretilen bütün kombi cihazlarını tamir edebilen ve servis hizmetini gerçekleştirebilen elemanlarımız, cihazları yerinden sökmemektedir. Cihaz bakımı konusunda profesyonel olan elemanlarımız, istediğiniz yedek parçayı temin edebilmektedir. Yıllık bakım hizmeti sunan servisimiz, kış aylarında daha verimli bir kombi için, etkili servis hizmeti sunmaktadır. Yıllık bakımı yapılmayan kombiler, bir kaç yıl içerisinde arıza vermeye başlamaktadır.

 

Bakım ve onarım işlemlerinde uzman olan şirket çalışanlarımız, oda termostatı, bacalı sistemden hermatik sisteme geçiş, voltaj dengeleme cihazı ve baca fanı değişimi gibi birçok konuda etkili hizmet vermektedir. Bütün kombi parçalarını değiştirebilen Ataşehir Kombi Servisi elemanlarımız, gaz kokusu duyulduğu zaman önce 187’yi aramanızı tavsiye etmektedir. Kombiler için önemli olan orta kısımdaki ısıtıcı kısım, ısıtma işlemini gerçekleştiremediği zaman, değiştirilmesi gerekir. Kombi basıncı 2 barı geçmemelidir. En uygun basınç seviyesi 1,5 bardır. Oda petekleri açık kalmalıdır. Kış aylarında daha az enerji gitmesi için kombinin kapatılması, kombiye zarar verir. Bu nedenle, kombiyi kapatmamak gerekir.

 

Bakım işleminde, özel yöntemleri tercih eden firmamız, hızlı ve pratik bakım işlemiyle, etkili çözümler sunmaktadır. Ataşehir Kombi Servisi olarak, bakım işlemlerinde, hızlı yöntemleri tercih etmekteyiz. Kombi sahibinin onayı olmadan, parça değişimi ve tamirat işleri yapmamaktayız. İstediğiniz zaman kombi bakım işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Günün her saatinde hazır bekleyen servis elemanlarımız, bakım işlemlerinde, güncel yöntemleri tercih etmektedir. Yeni yöntemleri sürekli olarak takip eden servisimiz, yeni çıkan cihazların bakımını da rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Teknik servis ihtiyacı belirdiği zaman, iyi bir usta ile çözüm ararız. Firmamızın tecrübeli elemanları, aradığınız özelliklere sahiptir. Ataşehir'i iyi bilen ve bildirdiğiniz adrese kısa zamanda gelebilen ekiplerimiz, yine kısa sürede bakım işlemini sonlandırmaktadır. Hızlı ve etkili çözüm uzman olan firmamız, bir servisten beklediğiniz en iyi hizmeti sunmaktadır. Sorunsuz bir teknik servis hizmeti istiyorsanız, hemen bizi aramalısınız. Ataşehir Kombi Servisi elemanlarımız, istediğiniz mükemmel hizmet anlayışı ile kesin çözüm sunmaktadır. Yaz veya kış fark etmez, hava koşulları nasıl olursa olsun, personellerimiz her zaman için servise çıkmaktadır. Ataşehir Kombi servisi elemanlarımız, istediğiniz mükemmel servis hizmetiyle hareket etmektedir. Birinci sınıf hizmet anlayışına sahip olan firma elemanlarımız, kısa zamanda çözüm üretmektedir.

 

Kombi Arızaları

 

Bir servis için zaman çok önemlidir. Bir müşterinin bir servisten beklediği çok şey vardır. Bunlardan biri de günün her saatinde hizmet anlayışıdır. Şirketimizin bünyesinde çalışan bütün elemanlarımız, mesai anlayışı dışında, özverili bir şekilde servis hizmeti sunmaktadır. Ataşehir kombi arıza hizmetleriyle, günün her saatinde istediğiniz mükemmel çözümü sunan firma elemanlarımız, arızaları kısa zamanda tamir etmektedir. Kombi arıza sorunu ciddi bir sorundur ve ihmal edilmemelidir. Bütün kombi cihazı markaları için çözüm üretiyoruz. İstediğiniz hizmet anlayışını, beklediğiniz etkili çözümleri, bizde bulabilirsiniz. 

 

Kombi Tamiri

 

Soğuk havalarda istediğiniz etkili ve mükemmel servis hizmeti anlayışını, başarılı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Kış aylarında, soğuktan etkilenmemek için, bakımlı kombilere ihtiyaç vardır. Aksi halde, kış ayları geçmez. Ataşehir kombi tamiri hizmetleriyle, kış aylarına güvenle girin. Kış şartlarında veya çok sıcak yaz aylarında, elemanlarımızla kısa zamanda adresinize ulaşabiliriz. İstediğiniz mükemmel çözüm yöntemleriyle, kombi sorunlarınız tarih oluyor. Bu konuda uzman kişileri tercih etmek, kesin çözüm için önemlidir. Sertifikalı elemanlarımızın müşteri memnuniyetiyle gerçekleşen hizmetlerini tercih ederek, istediğiniz mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

Acil Kombi

 

Gaz maddesi, parlayan ve çok tehlikeli özelliklere sahip olan bir maddedir. Kombilerimiz de gazla çalıştığı için, bu cihazların mükemmel ve kusursuz olması gerekir. Ataşehir acil kombi servisi olarak, işini ciddi yapan ve işinin ciddiyetini bilen elemanlarla çalışıyoruz. Yaz kış demeden, yılın her gününde, acil kombi tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kombi bakımında sertifikalı çalışan ve garantili çalışma yöntemlerini tercih eden ekiplerimiz, kısa zamanda çözüm üretmektedir.  Bizi arayın, en kısa zamanda adresinize gelebiliriz. Söz verilen saatte gelen ekiplerimiz, ekip çalışmasıyla, siz çayınızı yudumlarken, servis işlemini bitirmektedir. Yedek parçalar her zaman için yanımızdadır. Bu nedenle, yedek parça bulmak için zaman kaybetmiyoruz.

 

Petek Temizliği

 

Kalorifer dünyasının en önemli bireylerinden biri olan petekler, kombi tesisatlarının da başkahramanlarındandır. Temiz olmayan veya su kaçıran bir petekten fazla bir şey beklemeyin. Kombinin yüksek derecede çalışmasına neden olan bu arızalı ve tıkalı petekler, faturanızın kabarık gelmesinden başka bir işe yaramaz. En kısa zamanda petekleri temizletmelisiniz. Ustalarımız, kombi cihazı konusunda ve petekler konusunda, istediğiniz mükemmel çözüm yöntemlerini, pratik bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Ataşehir kombi petek temizliği ile, tertemiz peteklere sahip olun. Petekler temiz olduğu zaman, 20 derecede ısınan bir ev, 10 derecede ısınmaya başlayacak. Bu ciddi farkı göz önüne aldığınız zaman, zaman kaybetmeden petek temizleme işlemini çözüme kavuşturmalısınız.

 

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmeti

 

Tesisatın bakımlı olması, kombinin düzenli çalışmasını ve peteklerin iyi ısınmasını sağlar. Bu nedenle, doğalgaz tesisatının bakım işlemlerinde, mükemmel ve etkili çözümü tercih etmelisiniz. Eski tesisatların yenilenmesinde ve yeni tesisatların döşenmesinde, konusunda tecrübe sahibi olan ustalarımızı göreve çağırabilirsiniz. Ataşehir doğalgaz tesisat tamiri işlemleriyle, istediğiniz mükemmel ve etkili hizmet anlayışını, etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pratik yöntemlerle, işinizi kolaylaştıran ekibimiz, gününüzü heder etmeden, kısa zamanda 'işlem tamam' demektedir.  Garantili bir iş istiyorsanız, hemen müşteri hizmetlerimizden randevu alabilirsiniz.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?


Bütün kombilerde uzman olan servisimiz, uygun fiyat, müşterilerin memnuniyeti ve garantili parça değişimi gibi konularda, istediğiniz mükemmel sonuçları sunmaktadır. Ataşehir kombi servisi olarak, güler yüzlü hizmeti çalışma prensibi haline getirdik. Yerinde bakım hizmetiyle, bütün zamanınızı size bırakıyoruz. Ayrıca, onayınız olmadan parça değişimi de yapmıyoruz. Adresiniz neresi olursa olsun, en kısa zamanda adresinize ulaşmak için, en pratik çözümleri sizler için oluşturuyoruz.

 

Kombi Bakım Hizmeti

 

Kışın durmadan çalışan kombiler, zamanla deforme olmaya başlar. Kombi parçalarında bozulmalar meydana gelmeye başlar. Ataşehir kombi bakımı hizmetleri, yıllık bakımı aksatmamanızı tavsiye etmektedir. Böylece, her kış tam randımanla çalışan kombilere sahip olursunuz. Kış aylarında aradığınız mükemmel ısınma ortamını yakalarsınız. Petekleriniz de temizse, faturalarınız oldukça düşük gelmeye başlayacaktır. Rahat ve huzurlu bir kış için, bakımlı kombiler ve bakımlı petekler, rahat bir kış geçirmeniz için gereklidir. Bu cihazlar bakımsız olursa, ciddi sorunları beraberinde getirebilir. Bu nedenle ihmal edilmemelidir.

 

Tüm Ataşehir Mahallelerinde Servis Kolaylığı

Ataşehir'i adım adım bilen firma elemanlarımız, istediğiniz anda adresinizde bulunabilir. Zamanla yarışan Ataşehir kombi bakımı uzmanı elemanlarımız, pratik ve etkili yöntemlerle çalışmaktadır. Kombi sahibinin memnuniyetini amaç edinen ekiplerimiz, rahat ve huzurlu bir kış geçirmeniz için, hızlı ve pratik hareket etmektedir. Servis hizmetlerinde kolaylığı hedef alan firmamız, takım ruhu ile hareket eden ekibi sayesinde, mükemmel sonuçlar almaktadır. Bizimle çalışın, kış boyu rahat edin.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın