0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Atakent kombi servisi

886 kez okundu

ATAKENT KOMBİ SERVİSİ

Gerek teknik donanım açısından yeterli imkanlara sahip olan firmamız aynı zamanda donanımlı ve alanında uzman ekip çalışanlarıyla da her türlü Atakent kombi servisi kapsamında çeşitli hizmetlerde ilk sıralarda gelmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız neticesinde her geçen gün artmaya devam eden taleplerin devamlılığı da bu açıdan değerlidir. Çok kısa süre içinde müşteri hizmetleri aracılığı ile iletişim kurulabilmesi mümkün olduğu gibi mobil araç desteklerimizde belirtilen adreslerde hizmet vermektedir. Markası veya modeli ne olursa olsun tüm kombilerin bakım ve onarımlarının gerçekleştirilmesi de firmamız kalitesini ortaya koyan hususların başında gelmektedir. Bundan dolayı kombinin özelliklerinin önemi bulunmazken fiyat aralıklarının makul ölçülerde olması da tercih noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Kombi Arızaları

Her şartta kombi arıza açısından ilk sırada gelen firmamız detaylı kontrollerinin yapılmasından sonra tespitler ışığında çözüm önerileri sağlamaktadır. Bundan dolayı da hata payının olması söz konusu değildir. Teknik anlamda geniş yelpazeli imkanlar havuzuna sahip olunması da işleyişler açısından sorunların çok daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasında etkendir. Aynı zamanda donanımlı ekiplerimiz sayesinde kombilerin çok daha büyük sorunlara ulaşmadan kontrol altına alınması sağlanmaktadır. Çözümle birlikte sorunların bir daha tekrarlanmaması da Atakent kombi arıza destek hizmetleri arasında bulunmaktadır. Çeşitli zamanlarda çok daha kullanılmış olsa da her zaman için kullanımı devam eden kombilerin büyük çaplı arızaların önlenmesi için ise mutlaka belli periyotlarda bakımdan geçmesi önerilmektedir. Aksi durumlarda çok daha kapsamlı sorunlarla baş başa kalınması kaçınılmaz olduğu gibi ortaya çıkacak problemler sonrasında maddi anlamda da yüksek bedeller ödenebilmektedir.

Kombi Tamiri

Herhangi bir gerekçeden dolayı arızalanan kombiler için çok uzun süreler beklenilmesine gerek olmamaktadır. Ekiplerimiz tarafından işlemleri yapılan kombilerin tüm onarımları aynı gün içinde yapılabilmektedir. Değişmesi gerekli olan parçaların tespit edilmesiyle birlikte kullanımı fayda vermeyen parçalarda değiştirilmektedir. Deneyimli elemanlarımızca yapılan işleyişlerin hızlı ve profesyonel kapsamda olması da müşteri memnuniyeti açısından firmaya olumlu dönüşlerin artmasında bir etkendir. Aynı zamanda çok farklı bölgelerde bulunan adreslere ulaşımlarda geniş araç yelpazemiz sayesinde kolay olmaktadır. Atakent kombi tamiri hizmetlerinden faydalanmanın yanı sıra ekonomik koşullarına zorlamayan fiyat listemizde tercih edilmemizde belirleyici olan hususlar arasında yer almaktadır.

Acil Kombi Servisi

Devamlı olarak kullanımı gerekli olan kombilerin mekanik nedenlerle arızalanma ihtimali her zaman bulunmaktadır. Bu gibi durumların ne zaman gerçekleşeceği ise isabetli şekilde bilinmemektedir. Bundan dolayı ortaya çıkan acil durumlarda hizmet sunan mobil araç destek ekiplerimiz sizlerin hizmetinizdedir. Atakent acil kombi servisi alanında tüm şehirde en iyi hizmeti sunmanın ayrıcalıklarını paylaşan firmamız aynı zamanda günlerce kombinin tamir edilmesinin beklenmesinin de önüne geçmektedir. Akşam saatlerinde dahi kombilerin çalışmaması gibi durumlarda acil kombi servisi almanız mümkün olmaktadır. Temel ihtiyaçlar arasında gösterilen ısınmanın olmaması gibi bir duruma razı göstermemiz söz konusu olmadığı için zaman fark etmeksizin sizlerin hizmetinizdeyiz. Adresin verilmesiyle birlikte kombi servisi için anında destek sunmaktayız. Aynı zamanda hızlı çözüm odaklı performanslarla da kombilerin tam işleyişli olarak çalışması sağlanmaktadır.

Petek Temizliği

Birçok açıdan gerekli olan kombilerin bakımları dışında paralel bir performans gösteren peteklerin temizlikleri de önem arz etmektedir. Bilhassa kış aylarında yapılacak petek temizliği sayesinde çok daha verimli bir şekilde kombilerin kullanılabilir olması sağlanmaktadır. Firmamızca sunulan Atakent kombi petek temizliği kapsamında mekânda bulunan tüm peteklerin temizlenmesi sağlanırken performans üzerindeki olumsuz etkilerde bu sayede kaldırılmaktadır. Bilindiği gibi kombilerin çalışmasıyla birlikte odalara sıcaklığı petekler vermektedir. Petek içindeki kirli suyun fazla olması veya havanın olması gibi durumlarda ısı kaybı yaşanmaktadır. Isınmada sorun yaşayan peteklerin odayı ısıtabilmesi de beklenmemektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından peteklerin içindeki kirli su atılmaktadır. Ayrıca havanın alınmasıyla çok daha iyi bir performans sağlamasına zemin hazırlanmaktadır. Bu sayede kombinin çok daha düşük derecede çalışması da mümkün olmaktadır. Petek temizliği neticesinde odaların çok daha hızlı ve kısa süre içinde ısınması sağlanırken kombilerin verimsiz olmasından kaynaklı yüksek derecelerde çalışmasına da gerek yoktur. Böylelikle enerji tasarrufu sağlanırken yüksek faturaların oluşması da engellenmektedir. Çok uygun maliyetlerde olan petek temizliği hizmetimizin alınmasının aynı zamanda ekonomik açıdan da bir tasarruf olduğu unutulmamalıdır.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Birçok yönden farklı hizmetlerin verilmesiyle çok daha geniş imkanları da beraberinde getiren firmamız doğalgaz tesisat kontrollerinde de yüksek kalite vaat etmektedir. Atakent doğalgaz tesisat tamiri kapsamında farklı dizilimlerine sahip tüm tesisatların bakımları yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan işleyişler neticesinde ortaya çıkabilmesi kuvvetle muhtemel durumlara karşı da önlemler alınmaktadır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Çok geniş kapsamlı hizmet anlayışına sahip firmamızın sahip olduğu imkanlar her açıdan genişlik sağlarken teknik donanımlı ekip çalışanlarımızın varlığı da işlemlerin kusursuz olabilmesini sağlamaktadır. Gerek kombi özelinde gerekse farkı unsurlar nezdinde ortaya konan hizmetlerde üst düzey kalitenin olabilmesi için firmamız güvenilir düzeyini de yüksek tutmaktadır. Kombilerin model ve markalarına bakılmaksızın arızaların giderilmesi, bakımların yapılması, parçaların temini gibi unsurlar firma kalitesini ortaya koyan en önemli argümanlar olarak görülmektedir. Aynı zamanda uygun fiyat avantajları da firmamızın çok daha ön plana çıkmasında söz sahibi olmaktadır. Yapılacak randevulu sistemler neticesinde evlerde veya iş yerlerinde sunulan kaliteli hizmetlerimizde her zaman için mümkündür. 7/24 çalışma düzenine sahip olan firmamız aracılığı Atakent kombi servisi çerçevesinde ortaya çıkan tüm olumsuz durumlar garantili bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Kombi Bakım Hizmetimiz

Önemli işleyişlere sahip olmanın yanında aynı zamanda belli aralıklarla bakımdan geçmesi de gerekli görülen kombilerin birçok yönden incelenmesi gerekmektedir. Ortaya çıkabilecek doğalgaz sızıntılarından haberdar olunabilmesinin tek yolu olan bakımların yılda iki kez yaptırılması, hayati öneme sahiptir. Çeşitli nedenlerden dolayı bakıma girmeyen kombilerin patlamaları sonrasında telafisi imkânsız zararlarda beraberinde gelmektedir. Atakent kombi bakımı kapsamında firmamız tarafından ortaya konan hususların başında ise iç temizlik gelmektedir. Kombilerin su sızdırmadığından emin olunduktan sonra filtre temizlenmesi yapılmaktadır. Titiz bir çalışma gerektiren bu temizlikler sonrasında ise sıcak su ve ısınmaya dair kontroller söz konusu olmaktadır. Farklı modellerde bulunan teknik farklılıklardan kaynaklı durumlar bakımlarda da geçerli olmaktadır. Ancak ekiplerimiz tarafından yapılan tüm işleyişlerde belli bir düzen ve disiplin bulunmaktadır.

Bundan dolayı çok daha profesyonel bir kapsamda kombilerin değişimi gerekli parçalar dahi tespit edilmektedir. Tüm işlemlerin sonrasında ise kombilerin çalışma performansı değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Çok daha dirençli bir performans göstermesi kuvvetle muhtemel olmakla birlikte derecesinin azaltılması da imkân dahilindedir. Böylelikle bakım sonrasında kombilerin tasarruf sağladığını söylemekte yanlış olmayacaktır.

Tüm Atakent Mahallerine Servis Kolaylığı

İmkân olan en kısa süre zarfında ekiplerimizin yönlendirmesiyle Atakent kombi bakımı başlanılmakla birlikte tespit sonrasında çözümlerde gerçekleştirilmektedir. Kombilerin sahip olduğu arızalar nezdinde yapılan tüm işlemlerin garantisi verilmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla uzun yıllar hizmet vermeye devam eden firmamız Atakent bölgesinin tamamında en üst düzey noktadaki standart kalitesini muhafaza etmektedir. Bununla birlikte gerekli işlemler kapsamında soru ve çözümler içinde iletişim kurulması yeterli olmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın