0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Arnavutköy Viesmann Kombi Servis

179 kez okundu

Kombi, bulunduğu daireye ısı ve elektrik enerjisi kullanarak sıcak su ve ısı iletimi yapar. Hem yaz ayında hem de kış ayında büyük bir ihtiyaç olan kombi doğalgazlı evlerde pek çok ihtiyacı görmeye yarar. Ocakta yemek pişirmek, sıcak su ile banyo yapmak ve bulaşık yıkamak gibi tüm işler kombi sayesinde gerçekleşir. Tabi bunun için evimizde kullandığımız kombinin sağlam olması gerekir. Aksi takdirde tüm işler aksar ve en kötüsü kış aylarında ısınmak mümkün olmaz.

Kombi bakımının ne kadar önemli olduğunun pek çok kişi farkında değil fakat biz Arnavutköy Viesmann bakımı olarak müşterilerimizi bu konuda aydınlatıyoruz ve elimizden gelen desteği veriyoruz. Kombi çalıştığı süre boyunca içindeki filtrede tozları barındırır ve gereken bakım yapılmadığı takdirde arıza verir. Bununla birlikte petekler de kombiden yeterli ısıyı alamadığı için evi yeteri kadar ısıtamaz ve çok kötü şartlar meydana gelir. Bizler de kombi servis firması olarak tüm kombi ve peteklerin bakımını gerçekleştiriyoruz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı yaparken öncelikle kombiyi söküyoruz ve hava filtresini özel makinelerimiz ile temizliyoruz. Filtreyi yerine taktıktan sonra kombi iç aksamlarını kontrol ederek arızalı ya da artık işlevini yitirmek üzere olan parçaların değişimini yaparak gereken onarımları gerçekleştiriyoruz. Sonrasında kombiyi yerine monte ederek tesisat borularının kontrolünü sağlıyoruz. Tesisat borularında bir tıkanıklık varsa boruyu değiştiriyoruz.

Peteklerin bakım ve temizliğini ise buhar makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Öncelikle peteğin kapaklarını sökerek buhar makinesiyle ince tozlara vatana kadar çekiyoruz. Peteğin içindeki suyu boşaltarak içini temizliyoruz. Sonrasında yeni su ekleyerek basıncını ayarlıyoruz. Arnavutköy Viesmann petek bakımı olarak sizlere daha rahat bir kışa hazırlamak için uzman kadromuz ile birlikte tüm bakım ve temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

7/24 Profesyonel Kombi Bakım Hizmeti Sunuyoruz

Firmamız acil durumlar için müşterilerimize 7/24 hizmet sunuyor. Kombiniz aniden bozulursa, peteklerinizin yanmazsa bizi arayarak acil destek isteyebilirsiniz. Arnavutköy Viesmann tamir firmamız bir kombi servis firmasının taşıması gereken tüm özellikleri barındırıyor. Güvenilirlik, vaktinde hizmet sunma, uygun fiyatlar, müşteri memnuniyetini sağlama ve deneyimlilik gibi özelliklerin her biri firmamızda mevcut.

Bir kombi servis firması müşteri memnuniyetini sağlamak adına saat kaçta söz verdiyse o saatte hizmet sunmalıdır. Çünkü hiçbir müşteri beklemeyi sevmez ve bizler de bunun bilincinde olarak sizleri asla bekletmiyoruz. Diğer firmalarda olduğu gibi parayı ön planda tutmuyoruz, önce işinizi hallediyoruz sonra fiyatlandırmaya geçiyoruz. Yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz için belli bir tecrübe kazandık ve hizmetlerimiz konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Kombi Servis Ücretleri Yüksek Midir?

Firmamızın kombi bakım ve temizlik ücretleri ortaya çıkan probleme göre ve verilen hizmete göre farklılık göstermektedir. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın