0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Vaillant Kombi Servisi

182 kez okundu

Kombi, ısı ve elektriği kullanarak sıcak su ve sıcak hava gönderimi yapan bir alettir. Doğalgazın bağlı olduğu tüm dairelerde kombi vardır çünkü kombi doğalgazı kullanabilmek için bir nevi aracıdır. Ocağa gaz göndererek yemek pişirmemizi, peteklere sıcak su göndererek ısınmamızı ve musluklara sıcak su ileterek bulaşık ve diğer temizlik işlerini gerçekleştirmemizi sağlar. Ancak kombinin görevlerini yerine getirebilmesi için bakım ve temizliğinin düzenli olarak yerine getirmesi gerekir.

Kombi servis firmaları vatandaşlara kombi içi bakımı, temizliği, petek bakımı ve temizliği hizmeti vererek daha yüksek kalitede bir yaşam tarzı sürmelerini sağlıyor. Bu firmalardan bir tanesi olarak biz de müşterilerimize kombilerini uzun süre sağlam bir şekilde kullanabilmeleri için kapsamlı bir bakım hizmeti sunuyoruz. Siz de kombinizin ilerleyen günlerde arıza çıkarmasını istemiyorsanız Arnavutköy Vaillant bakımı firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Size en iyi şekilde hizmet sunacağımızdan ve bizi seçtiğiniz için pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Petekleriniz Temiz Olunca Kış Daha Sıcak Olacak

Başlıktan da anlayacağınız gibi temiz bir kalorifer peteği sizlere sıcacık bir kış geçirmenizi sağlar. Nasıl bir elektrik süpürgesi dolu olduğu zaman yerdeki kirleri içine çekemiyorsa petekler de içi dolu olduğu zaman dışarıya yeteri kadar sıcaklık veremiyor. Petekler çalıştığı süre boyunca içindeki pis suyu tortu haline getirir ve bu tortu peteğin içini sararak kombiden yeterli sıcaklığı alamaz. Dolayısıyla kombi sıcaklığını arttırsanız bile petekler bu sıcaklığı ortama yayamaz.

Bizler de Arnavutköy Vaillant petek bakımı olarak talep ederseniz evinizdeki tüm peteklerin temizliğini ve bakımını yapıyoruz. Bu işlemi gerçekleştirirken petekler için özel olarak tasarlanmış buhar makinalarımızı kullanıyoruz ve peteğin içinde ufacık bir toz bile bırakmıyoruz. Sonrasında peteği yıkayarak kurumasını bekliyoruz ve sonbahar ayında da bu suyu tazeliyoruz. Bu sebepten dolayı petek bakımını ilkbahar ayında, su basma işlemini sonbaharda gerçekleştiriyoruz.

Kombi Tamirinde Güvenli ve Garantili Hizmet

Arnavutköy Vaillant tamiri olarak kombinizde ya da peteklerinizde bozulan parçaları yenisi ile değiştirerek her yedek parçamıza 2 yıl garanti kapsamı sunuyoruz. Böylece firmamızdan kaynaklı olarak değişen yedek parçalar bozulursa ücretsiz olarak değişimini yapıyoruz. Bu nedenle firmamıza her konuda güvenebilirsiniz. Çünkü biz sizlerin daha konforlu Hır ortamda yaşayabilmeniz için hizmet sunuyoruz.

Firmamız ne zaman talep ederseniz o zaman sizlere gelerek ihtiyacınız olan hizmeti sunuyor. Siz hangi gün hangi saatlerde uygunsanız o zaman geliyoruz ve sizlere belirlediğimiz saati asla geciktirmiyoruz. İşimiz bitmeden asla hizmeti sonlandırmıyor ve işin yarım kalmaması için tüm malzemelerimizi yanımızda getiriyoruz.

Kombi Servis Ücretleri Nasıldır?

Kombi servis ücretleri sizlere sunacağımız hizmete göre farklılık gösteriyor. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın