0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Protherm Kombi Servisi

174 kez okundu

Doğalgaz kullanımı son yıllarda oldukça yaygınlaşan bir enerji kullanım şeklidir. Sıcak su ısınma ve ocak gibi işlemlerde doğalgaz kullanımı yaygınlaşmıştır. Doğalgazın çevre dostu oluşu ve ucuz maliyeti kullanımının yaygınlaşması da gün geçtikçe artırmaktadır. Doğalgaz kullanımı ile beraber hayatımıza konvoyundaki cihazlar girmiştim. Bu cihazlar doğalgazın Isınma için ve sıcak su için kullanımını sağlamaktadır. Kombilerin kullanımı yoğun olduğu için arıza verebilir. Hatta kombiler Ara ara düzenli bakım yapılması gereken cihazlardır. Kombi kullanımında periyodik bakımları ve oluşan arızalara dikkat edilmesi herhangi ciddi kazalarla karşılaşmasının önüne geçmektedir Bu sebeple alanında uzman Kombi servisi ile çalışmak gerekmektedir.

Kombi Ve Petek Arızaları Nelerdir?

Arnavutköy Protherm Kombi tamiri konusunda sizlere hizmet vermektedir. Kombilerin ve peteklerin yıllık olarak düzenli bakımları ihtiyaçları vardır. Düzenli bakım yapılan kombi ve petekler enerji tasarrufu sağlama konusunda da oldukça faydalıdır. Kombilerde görülebilecek arızaları şöyle sıralayabiliriz. Kombiler elektrik üretiminde sorun olması, basınç sorunu, arıza lambası yanması ve baca sorunu, filtre sorunu gibi arızalar verebilmektedir. Firmamız bahsi geçen tüm bu arızalarda uzman bir şekilde sizlere hizmet verebilmektedir. Petek arızaları ise petek ısınmaması, vana sorunu, su döngüsü sorunu gibi sorunlardır. Ayrıca peteklerde yaşanabilecek diğer sorunlar ise tıkanıklık veya sızıntı gibi sorunlardır.

Kombi Tamiri, Temizliği ve Bakımı

Arnavutköy Protherm Kombi bakımı konusunda sizlere oldukça titiz bir çalışma sunmaktadır. Firma elemanlarımızın kombi temizliği konusunda izlediği yolu şöyle anlatabiliriz. Kombi temizliği için gelen elemanlar ilk önce kombide bir sızıntı veya tıkanıklık olup olmadığını kontrol ederler. Varsa eğer böyle bir sorun, bu sorunun giderilmesine en uygun yöntem kullanılarak çözüme ulaşılır. Ardından filtre temizliği yapılır ve bunun ardından kombi borularına giden vanalarda herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Ayrıca Bu cihazlar için gerekli olan basıncı sağlayacak gaz kombiye basılarak iletilir. Sonra kombi bacasında duman tahliyesi ile ilgili herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir ve çözüme kavuşturulur. Kombiler Yapılan bu bakımı yılda 2 kez yapılması önerilmektedir.

Petek Temizliği ve Bakımı

Arnavutköy Protherm petek bakımı konusunda güvenle çalışabileceğiniz bir firmadır. Firma çalışanlarımız petek temizleme konusunda evinizi kirletmeden yapılacak bir temizlik anlayışı benimsemiştir. Banyo veya tuvaletteki Petek seçilerek bu petekten tazyikli su gönderilir. Gönderilen bu tazyikli su peteklerin içerisinde tıkanıklığa sebep olan herhangi bir tortu veya yosun oluşumu varsa bunu temizler. Bu temizliğin ardından peteklere ilaçlı bir su gönderilmektedir. Gönderilen bu suyun amacı peteklerde tekrarın yosun veya tortu oluşmasını geciktirmek tir. Yapılan bu petek temizliği çok uzun saatler süren bir temizlik değildir. Oldukça kısa sürede yapılmaktadır. Firmamız Petek ve kombi temizliği, tamiri, bakımı konusunda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak uzman çalışma ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın