0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Lynx Kombi Servisi

175 kez okundu

Doğalgaz gerek ucuz kullanımı gerekse çevre dostu olması sebebiyle ülkemizde ve dünyada tercih edilen bir enerji türüdür. Özellikle sıcak su, ısınma, ocak gibi işlemlerde doğalgaz kullanımı yaygındır. Evlerde, işyerlerinde, okullarda ve daha pek çok kapalı alanda ısınma konusunda tercih edilen sistem doğalgaz sistemidir. Doğalgaz kombi denilen aletler petekler ile ısınma işlemi sağlamaktadır. Kombi cihazları doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla hayatımıza giren cihazlardır. Kombiler Ayrıca suyun ısınmasını sağlayarak musluklara iletilmesi konusunda da yardımcı olan cihazlardır.

Kombi Ve Petek Tamiri

Kombiler günlük yaşamda çok yoğun kullanılan cihazlardır. Bu sebeple zaman zaman bakıma ihtiyacı vardır. Ayrıca bu cihazlar zaman zaman arıza da verebilmektedirler. Kombinin arıza vermesi veya bakıma ihtiyacı olması durumunda kombi servisleri ile irtibata geçmek en doğru karardır. Çünkü kombilerde doğalgazın başrolde olması arızaların ciddi kazalara sebep olmasına yol açmaktadır. Firmamız kombi bakımı ve tamiri konusunda her türlü marka ve modelde bilgiye sahip uzman bir kadro ile çalışmaktadır.

Kombi Ve Petek Temizliği

Arnavutköy Lynx bakımı hakkında da hizmet vermektedir. Kombi temizliği özellikle yılda 2 kere yapılması tavsiye edilen bir işlemdir. Firma elemanlarımızın bu konudaki izlediği yol şöyledir. Başlangıç olarak firma elemanlarımız kombide herhangi bir tıkanıklık veya sıkıntı olup olmadığını kontrol ederler. Bulunan bir tıkanıklık veya sızıntı varsa bunu giderirler. Bu işlemin ardından herhangi bir elektrik iletiminde veya filtre tıkanıklığında tekrar müdahale ederler. Bunun dışında kombi bacasında tahliye konusunda sorun olup olmadığı kontrol edilir. Kombiden peteklere giden vanalar da sorun olup olmadığı kontrol edilir. Kombilerde doğalgaz dengesini sağlayan basınç ve gazda problem olup olmadığı kontrol edilir. Arıza lambası kontrol edilir.

Petek Bakımı Hizmeti

Arnavutköy Lynx petek bakımı hakkında da sizlere hizmet veren bir firmadır. Petek temizliği konusunda firmamızın izlediği yolu şöyle anlatabiliriz. Firmamızın Petek temizliğindeki prensibi evinizin herhangi bir yerinde kirletmeden en kısa sürede bu temizliği yapmaktır. Bu yüzden firmamız genel olarak banyo peteğini başlangıç noktası olarak seçer. Başlangıç noktasında ki bu petekten diğer peteklere ulaşacak şekilde tazyikli su gönderebilir. Gönderilen bu tazyikli su Petek içerisinde oluşan yosun veya tortuların veya herhangi başka bir sebeple oluşan tıkanıklıkların giderilmesini sağlar. Son olarak peteklerin içerisinde firmamız bir ürün göndererek tekrardan petek içerisinde bu sorunların kısa sürede oluşmasının önüne geçmektir.

Firma Çalışma Prensibi

Arnavutköy Lynx tamiri konusunda güvenebileceğiniz bir firmadır. Firmamız her marka ve modelde Kombi yapısından anlayan uzman bir kadro ile çalışmaktadır. 7gün 24saat arıza bildirimlerini cevap verecek bilgide bir ekibimiz vardır. Kombi tamiri, Petek tamiri, bakımları ve periyodik bakımlar konusunda firmamızla çalışmamız en doğru tercih olacaktır. Doğalgaz kombi bakım, onarım, tamir konusunda hizmet vermekten mutluluk duyacağız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın