0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Lambert Kombi Servisi

170 kez okundu

Kombi, eve sıcak su gönderen ve ısı yollayan bir alettir. Doğalgazın bağlı olduğu tüm evde kombi bulunur ve evde ısınma işlemi kombi sayesinde gerçekleşir. Kombinin verimli çalışabilmesi için düzenli olarak bakım yapılması gerekir. Bizler de Arnavutköy Lambert bakımı olarak kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizliği ve yıkaması hizmetlerini sunuyoruz. Kombinizi uzun yıllar kullanmak istiyorsanız düzenli olarak bakım ve tamirini yaptırmalısınız. Siz de kombinizi daha verimli kullanmak istiyorsanız firmamızdan bu hizmetleri alabilirsiniz.

Kombiler her ne kadar elektronik bir araç olsa da onların ömrünü uzatmak ve verim alabilmek sizin elinizde. İlkbahar aylarında veya yılda iki kere kombi ve petek bakımlarını gerçekleştirirseniz uzun yıllar kombinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü bakımı yapılmayan kombi ve petekler zamanla içindeki suyu küfletecek ve dışarıya yeterli enerjiyi veremeyeceği için işlevini yerine getiremeyecektir. Bizler de bu duruma düşmemeniz açısından deneyimli personellerimiz ile sizleri kışa hazırlıyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz Garantili

Arnavutköy Lambert tamiri olarak kombinizi tamir ederken yedek parça değişimi yapmamız gerekirse bu hizmeti sizlere garantili bir şekilde sunuyoruz. Değişim yaptığımız parçalar 2 yıl garantili olup herhangi bir problemde ücretsiz değişime açıktır. Her şeyden önce sizlere güven veren firmamızı günün her saatinde arayabilir ve ihtiyacınız olan her hizmeti talep edebilirsiniz. Gece gündüz fark etmeden bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Pek çok müşterimiz hiçbir hizmet talep etmese de sadece aklına takılan soruları sormak için bile bizi arıyor. Bize en çok sorulan sorular arasında kombi ve petek bakımının önemi yer alıyor. Eğer petek temizliği ve kombi bakımları yapılmazsa kışın doğalgazı en yüksek dereceye getirseniz bile ısınamazsınız. Çünkü petekler dolu olduğu için suyu yeterince ısıtamaz ve ortam sıcaklığı ayarlanamaz. Bu nedenle düzenli olarak bakım ve temizlik yapılmalıdır.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalı?

Arnavutköy Lambert petek bakımı firması olarak petek temizliğinin ilkbahar ayında yapılması gerektiğini savunuyoruz. Her ne kadar bu temizliğin sonbahar aylarında yapılması gerektiği savunulsa da pek çok uzman gibi biz de bu fikri yanlış buluyoruz. Çünkü petekler yaz ayı boyunca çalışmayacak ve içindeki su paslanacaktır. Bu pas zamanla peteğin içini saracak ve ısınmasını önleyecektir. Bu nedenle petek temizliği sonbaharda değil ilkbaharda yapılmalıdır. Petek bakımı her zaman önem verilmesi gereken bakımlar arasındadır.

Sonbahar ayında rutin bakımlar gerçekleştirilmeli ve kış için gerekli hazırlıklar yapılmalıdır. Kombi ya da petekte bozulan bir aksam varsa tamir edilmeli, yedek parça değişimi yapılacaksa yapılmalı ve petekler su basılmalıdır. Bizler de tecrübeli ve yüksek kalitede hizmet sunan bir kombi servis firması olarak müşterilerimize bu hizmeti kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Sizler de hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızı arayabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın