0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Ferroli Kombi Servisi

174 kez okundu

Kış aylarında ısınmak için kombi vazgeçilmez bir alettir. Doğalgazın bulunduğu her evde pek çok iş kombi sayesinde gerçekleşiyor. Aygazda yemek pişirmek,  sıcak su kullanmak ve kış aylarında evi ısıtmak gibi ihtiyaçlar kombi sayesinde gerçekleşiyor. Bir EC için bu denli büyük bir öneme sahip olan kombinin bakımları düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi taktirde kombi bozulur ve belki de geri dönüşü olmaz. Bizler de Arnavutköy Ferroli bakımı olarak kombilerinizi düzenli bir şekilde bakıma sokuyoruz.

Kombi, borulara sıcak su ve ısı göndererek evin ısınmasını ve sıcak su akmasını sağlar. Böylece duş almak, sıcak bir evde oturmak ve doğalgazın sağladığı avantajlardan faydalanmak mümkün oluyor. Ancak bu kadar yoğun bir şekilde çalışan kombiler zaman zaman arıza verebiliyor. Kombi arıza yaptığı vakit uzman eller tarafından tamir edilmeli ve zamanında müdahale edilmelidir. Yine de kombi bozulmadan önce verdiği belirtileri dikkatle incelenmeli ve detaylı bir bakım yapılmalıdır. Kombi bakımı her yıl belirli bir rutinde gerçekleştirilmelidir.

Kombi ve Petek Bakımı Önemi

Kombilerin sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için ve arıza yapmaması için bakım yapmak büyük önem arz eder. Kombi ve peteklerin temizliği ilkbahar aylarında yapılmalıdır çünkü kış boyu çalışan kombi ve petekler pislik toplar ve kış ayında konforlu bir kullanım için yaza girmeden kombinin temizlenmesi gerekir. Pek çok kişi kombi ve petek bakımının sonbahar aylarında yapılması gerektiğini iddia etse de biz bu bilinen yanlışı ortaya koyarak sizlere doğru hizmet sunuyoruz.

Bizler Arnavutköy Ferroli tamiri olarak hem sağlam kombilerinizin bakımını yapıyoruz hem de bozulan kombilerinizin tamirini gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandan beri tecrübeli elemanlar ile çalışıyoruz ve doğru ekipmanlar ile kombinizin problemini ortadan kaldırıyoruz. Talep ederseniz eğer petek temizliği de yaparak sizi daha sağlıklı bir kışa hazırlıyoruz. Peteklerinizin temiz olması kışın rahat etmeniz açısından çok önemli olduğunu deneyimli bir firma olarak sizlere hatırlatıyor ve gösteriyoruz.

Petek Temizliğinin Önemi

İlkbahar ve sonbahar aylarında petek temizliğinin yapılması oldukça önemlidir. Yaz aylarında yanmayan petekler içindeki suyu paslatarak zamanla tortu oluşturur ve bu da peteğin kış ayında verim göstermesini önler. Bu nedenle peteklerin sonbaharda değil ilkbaharda yapılması gerekir. Sonbaharda sadece rutin bakımlar gerçekleştirilmeli ve taze su koyulmalıdır. İlkbahar temizliğinde ise eski su boşaltılmalı ve petek içi makina ile temizlenmelidir.

Bizler de Arnavutköy Ferroli petek temizliği firması olarak özel temizlik makinalarımız ile evinizdeki tüm peteklerin temizliğini gerçekleştiriyoruz. Sizlere yüksek kalitede hizmet sunabilmemiz için bize bir telefon açmanız yeterli, bu doğrultuda dilediğiniz zaman hizmetimizi sunmaya geliyoruz. Fiyatlarımız konusunda bilgi almak için müşteri destek hattımızı aramanızı rica ediyoruz. Arnavutköy de oturuyorsanız sağlıklı bir kış için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın