0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Arnavutköy ECA kombi servisi

548 kez okundu

Kombiler hayatımıza doğalgaz kullanımı ile girmiş olan cihazlardır. Pek çok farklı model ve markada kombi çeşitleri bulunmaktadır. Kombi doğalgazlı ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçlarımızı gidebilmemiz için kullandığımız cihazlardır. Bu cihazların karmaşık bir yapısı vardır. Yılın Neredeyse her günü kombi kullanım aktiftir. Özellikle sıcak su için kombi kullanımı yoğundur. Bu kadar sık kullanım sebebiyle kombilerin bazen bakıma ihtiyaçları olabilir. Zaman zaman arıza da verebilirler. Kombi bakımları petek bakımı kombi tamiri gibi işlemler için kombi servisleri çalışmak gerekir.

Kombi Ve Petek Arızaları

Kombi ve petekler zaman zaman arıza verebilen eşyalardır. Kombilerde açığa çıkan arızalar, basınç sorunu, arıza lambası, elektrik üretimindeki sorunlar gibi sorunları sıralayabiliriz. Petek sorunları ise peteklerin ısınmaması su döngüsünde sorunlar, tıkanıklık, sızıntı gibi sorunlar olabilir. Petek ve kombilerde oluşan bu sorunların giderilmesi için mutlaka uzman bir kombi servisi ile çalışmak gerekmektedir. Arnavutköy ECA tamiri firmamız bu noktada güvenebileceğiniz alanında başarılı bir firmadır. Uzman ve donanımlı çalışma arkadaşlarımızla sizlere bu hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kombilerin ve peteklerin periyodik olarak da bakıma ihtiyaçları vardır. Periyodik olarak bakım yapılan kombiler ve petekler sizlere enerji tasarrufu sağlamaktadır. Çünkü Petek veya kombideki herhangi bir tıkanıklık, fazla enerji kullanımı az sonuç almaya neden olabilir. Bu sebeple de kombiler ve peteklerin yılda en az 2 kere temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizliklerden ilkenin kış aylarına girerken yapılması daha uygun olacaktır.

Kombi Temizliği Hizmeti

Arnavutköy ECA bakımı konusunda firmamız ile çalışabilirsiniz. Firmamızın kombi temizliği konusundaki çalışma prensibi şöyledir. Firma elemanlarımız evimize gelip öncelikli olarak kombiniz de herhangi bir sıkıntı veya tıkanıklık olup olmadığını araştırırlar. Kombilerdeki tıkanıklık veya sızıntılar bazen sizler tarafından fark edilebildiği gibi bazı durumlarda fark edilememektedir. Bu sebeple uzman bir gözle kombideki ve petekteki bütün ayrıntılar takip edilerek varsa bir tıkanıklık veya sızıntı bu bulunur. Eğer bu sorunu varsa öncelikli olarak bu sorun giderilir ve ardından kombi filtresi temizlenir. Çünkü kombilerde bizlerin fark edemeyeceği etraftaki tozlarıyla filtrelerinde sorunlar yaşanabilir.

Petek Temizliğinde Yüksek Standartlar

Arnavutköy ECA petek bakımı konusunda da sizlere yardımcı olacak bir çalışma sunar. Petek temizliği konusunda da firmamıza güvenebilirsiniz.  Petek temizliği yaparken firmamız evinizde herhangi bir yerin kirlenmesini ve peteklerinizin tam manası ile temizlenmesini hedefler. temizlik işlemine başlamadan önce firmamız  bir başlangıç noktası belirler. Genel olarak bu başlangıç noktası banyo petekleridir. Belirlenen petekten diğer petekler ulaşabilecek şekilde basınçlı su göndererek petek içerisinde oluşmuş olan tortu tıkanıklık veya yosunların temizlenmesi hedeflenir. Ayrıca firmamız temizlik sırasında kullanmış olduğu bazı ürünlerle peteklerinizin kısa sürede tekrar bu sorunlarla karşılaşması önüne geçmeyi hedefler. Firmamız elemanları 7gün 24saat petek temizliği, kombi bakımı, kombi onarımı, periyodik bakımlar konusunda sizlere en güvenilir ve başarı hizmeti vermektedir.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın