0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Dolçevita Kombi Servisi

195 kez okundu

Doğalgaz en kullanışlı enerji kaynaklarından biri olarak son yıllarda yaygın kullanılmaya başlandı. Isınma, sıcak su, ocak gibi günlük ihtiyaçların karşılanmasında doğalgaz kullanımına başvurulmaktadır. Günümüzde hala ısınma için farklı yöntemler kullanılmaya devam edilse de doğalgaz kullanımı her bölgede zamanla yaygınlaşacaktır. Doğalgaz kullanımı hayatımıza kombi kullanımını da katmıştır. Kombi sıcak su ve ısınmadan doğalgaz bağlantısını kuran bir alettir. Bu kadar yaygın alanda kullanılan doğalgaz için pek çok marka ve de modelde Kombi bulmak mümkün. Kombilerin genel çalışma prensibi aynı olsa da farklılıkları olan kombilerde var.

Kombi Ve Petek Arızaları

Hayatımızda bu kadar aktif yer alan kombi kullanımı sırasında zaman zaman sorunlarla karşılamak mümkün. Kombi basınç sorunu, elektrik sorunu, filtre temizliği, baca sorunu, su sorunu gibi pek çok problem olabilir. Petekler de birçok problem ile karşılaşmak mümkün. Örnek verecek olursak, petek ısınmaması, su devir daim sorunu, vana problemlerini ve daha birçok problemi sıralamamız mümkün. Kombi ve petek arızaları doğalgaz kaynaklı yani doğalgaz ile ilişkili olduğu için çok önemseyip dikkatli bir şekilde çözülmesi gereken problemlerdir. Özelikle Kombi ve petekler doğru aralıklarla temizlenip bakım yapılması gereken eşyalardır.

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombilerin yapısı karmaşıktır. Özellikle elektrikle çalışması ve doğalgaz ile ilişkili olması Kombi bakımında çok dikkatli olunması gerektiğinin işaretleridir aslında. Kombilerin bakımları mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Kombi bakım, tamir ve onarım işlemini yaptırırken mutlaka marka ve model belirterek uzman kimselerden yardım alınmalı. Arnavutköy Dolçevita tamiri konusunda firmamız ile güvenle çalışabilirsiniz. Dolçevita marka kombilerin her ayrıntısı hakkında bilgi ve donanıma sahip ekip arkadaşlarımızla sizlerin hizmetimdeyiz.

Kombi Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Arnavutköy Dolçevita bakımı konusunda da firmamız sizlere çok önemli hizmetler vermektedir. Kombi bakımı periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Önerilen periyot aralığı 6 ay gibi bir süredir. Yapılan bu bakım işlemi hem güvenli kombi kullanımı hem de enerji tasarrufu açısından oldukça önemlidir. Çünkü bir kombinin herhangi bir tıkanıklık veya başka bir sorunda ciddi kazalara sebebiyet vermesi olasıdır. Bunun dışında kombi bakımı yapılması makinenin daha işlevsel çalışmasını sağlar ve bu durumda gerekenden fazla enerji tüketiminin önüne geçerek tasarruf sağlanır. Kombi Temizliği yapılırken ilk önce sızıntı veya tıkanıklık olup olmadığına bakılır. Bu tespit sonunda gereken temizleme işlemleri peş peşe yapılır.

Detaylı Petek Temizliği

Arnavutköy Dolçevita petek bakımı konusunda da sizlere hizmet veriyoruz. Petekler evinizde hiçbir yer kirletilmeden itina ile temizlenir. Petek de su gezinimini dolayısıyla ısınmayı engelleyen her problem giderilir. Firmamız haftanın her günü her saat yani7/24 hizmetinizdedir. Firmamızın tüm çalışanları bu alanda eğitim almış kimselerdir. Öncelikli çalışma prensibimiz sorunu veya arızayı yerinde gidermeye çalışmaktadır. Oldu ki sorun yerinde tespit edildi ama çözümü yerinde yapılamıyor firmamız tüm petek bakımı, kombi Temizliği, tamir ve periyodik bakım işlemleri konusunda başarılı ve kaliteli hizmet vermektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın