0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Arnavutköy Beko Kombi Servisi

203 kez okundu

Arnavutköy Beko tamiri alanında hizmet gösteren kurumsal firmamızdan Beko markalı kombilerin her türlü arızalarına kalıcı çözümler üretmektedir. Kombinizde karşılaştığınız her türlü arızalara sadece bir telefon uzaklığınızda olan firmamız, sizlere uygun fiyat politikası ile faaliyet göstermektedir. Kış mevsiminden ısınmamızı ve sıkça su ihtiyacımızı sağlayan komiler yaz mevsimi için de mutfak gazı için oldukça önemli bir konuma sahiptir. Dolayısı ile yılın her mevsiminde kusursuz ve sorunsuz çalışması büyük önem arz eder.  Sürekli çalıştıklarından dolayı da zamanla yıpranan kombiler ister istemez arızalara neden olabilir. Beko markalı kombiniz arızalandıysa, teknik servis arayışına girmeden kurumsal firmamızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Çeşitleri Nelerdir?

Kombiler; Bacalı kombi Hermetik kombi ve yoğuşmalı kombi olmak üzere üç farklı çeşide sahiptir.   Her birini çalışma prensibi her ne kadar farklı olsa da amaçları kullanıcının mutfak gazını sıcak suyunu ve ısınma ihtiyacını karşılayabilmektedir. Bacalı kombiler bacaya bağlanırlar. Yanma sırasında oksijeni ortamdan alıp, oluşturdukları gazı da bacadan dışarı salarlar. Fakat bacalı kombiler için bacaların zehirli gazı içeri sızdırmaması gerekir. Hermetik kombiler ise ihtiyaç duyulan oksijeni, dışarıdan alırlar. Sahip oldukları kendi bacaları sayesinde dışarıdan hava alışverişleri yapmaktadırlar. Bu yüzden Hermetik kombiler için ihtiyaç duyulan bacanın çıkışı da dışarı da olması gerekmektedir. Yoğuşmalı kombiler de hermetik ailesinin bir üyesi olup, çalışma prensibi diğerlerine göre biraz daha farklıdırlar. İstenilen ısıyı yoğuşma teknolojisi sayesinde elde eden Yoğuşmalı kombilerin ısı verimliği %100 oranındadır. Kombi servisi olarak kombinizin türü her ne olursa olsun modeline ve çeşidine bakmaksızın karşılaştığımız arızalara anında çözüm üretiyor sizi düştüğünüz sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Kombi Bakımı Kaç Yılda Bir Yaptırılmalı?

Arnavutköy Beko bakımı konusunda uzmanlaşmış ve kurumsallaşmış servis olarak kombi bakımını yaptırmayan kullanıcılara yılda bir kez kış gelmeden kombi bakımı yaptırmalarını tavsiye ederiz. Kombi bakımı size ekstra bir masraf olmaz kombinizin bakım yapılmadığında bütün kontrollerden geçirildiğinden dolayı ileride oluşabilecek arızaları da önlenmiş olur. Bu nedenle kombi bakımları kombi verimliliği ve performansı açısından o çok önemli bir yere sahiptir.

Petek Bakımı Nedir?

Petek bakımı da en az kombi bakımı gibi doğal gaz tesisatında oldukça büyük öneme sahiptir.  Petek bakımında da peteklerin tıkanan boruları özel kimyasal çözücüleri ile çözünüp, ileri teknoloji ile üretilen cihazlar ile kısa sürede yerinde temizliği yapılmaktadır. Bu hizmet için de Arnavutköy Beko petek bakımı şubemizden teknik destek alabilirsiniz. Kış aylarını çok çetin geçen soğuk günlerinde gerek doğal gaz gerekse de kalorifer tesisatınızda petek ya da kombi sorunu istemiyorsanız kombi ve petek bakımına önem vermeli ve zamanında yaptırmalısınız. Dolayısı ile uzun süre çalışan kombi ve pekler performans düşüklüğünden dolayı yeteri ısıyı sağlamaz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın