0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Baymak Kombi Servisi

198 kez okundu

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok insan kombi kullanmaya başlamıştır. Makine teknolojileri alanı içerisinde en değerli icatlardan biri olan kombi, doğalgaz olan her alanda kullanılabilir. Doğalgaz bulunma açısından pahalı bir yakıttır. Fakat kömür ya da odun yardımı ile soba yakıldığı zaman çevre kirliliği meydana geliyor. Birçok canlı oluşan çevre kirliliğinden dolayı sağlıksal sorunlar yaşayabiliyorlar. Arnavutköy Baymak kombi tamiri sadece kombide arıza meydana geldiğinde çağırılmamalıdır. Kombilerde arıza meydana gelmeden de bakımının yapılması gerekiyor. Kombinin bakımı düzenli aralıklar ile yaptırılırsa, meydana gelebilecek olası riskler önlenmiş olur. Çünkü kombinin bakımını ihmal eden birçok insan; aldığı risk nedeni ile zehirlenmiş ya da hayatını kaybetmiştir.

Kombi Bakımı İle Tehlikelerden Korunmak 

Kombi bakımının düzenli olmaması, rezidans sisteminin zarar görmesine neden olur. Buna bağlı olarak aniden lambanın yanması büyük bir patlamanın oluşmasına neden olabiliyor. İlkbahar ve sonbahar mevsimlerinde kombi bakımları yaptırılabilir. Eğer kombi ilk gün ki yeniliğinde suları ısıtmıyor ise servis çağırılmalıdır. Rutin açıdan kontrollerin yapılması kombi tamirini kolaylaştırır. Tamir sırasında parça tamiri ve değişimi yapılabilir. Kombinin içerisinde dolaşan sıcak su, zamanla siyah bir renge dönüşebiliyor. Bu durumda ise yeterince ısı alış verişi sağlanamıyor. Kombinin içerisindeki suyun akıtılması ve temizlenmesi ekonomik açıdan da kişiye avantaj sağlayabilir.

Kombi Bakımının Avantajları 

Firmamızda bakımı yapılan kombi; daha iyi bir şekilde ısıtmaya başlar. Kişi maddi açıdan kâr etmiş olur. Düşük bir maliyet ile çalışmaya devam eder. Arnavutköy Baymak kombi bakımı sırasında orijinal parçalar kullanılır. Hızlı ve aynı zamanda da güvenilir bir şekilde işlem tamamlanır. Çevreye zarar vermediği için kombiler, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Yılda en az 1 kez olmak üzere kombinin bakımının yapılması avantajlıdır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Firmamızda kombi bakımı yapılmadan önce, sıcak suyun akışı ve etrafa yayılan ısı oranı incelenir. Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı önemlidir. Eğer su sızdırmıyor ise kombinin içi açılıp tozlanma oranı kontrol altında tutulur. Kombi içerisinde çok fazla tozlanma olduğu görülür ise, toz temizlenir. Kombinin yanında bulunan brülör kısmı temizlenir.Kombinin çalışabilmesi için, elektrik kabloları ile kurduğu bağlantı hatları vardır. Bağlantı hatlarında herhangi bir problem olup olmadığı kontrol edilir.Arnavutköy Baymak petek bakımı kombinin baca alanı incelenir ve temizlenir. En son aşamalara doğru baca tankına bakılır ve eksiklik görülür ise barın basınç oranı ayarlanır. Kombilerin kalorifer dönüş hatları kısmında filtre bulunuyor. Filtrenin her yıl düzenli aralıklar ile değiştirmesinde fayda vardır. 

Kombi Bakımı Yapılmadığında Neler Olur?

Bütün teknolojik ürünlerde olduğu gibi kombilerinde çalışma açısından belirli ömürleri vardır. Eğer düzenli bir şekilde bakım yaptırılmaz ise kombinin ömrü kısalmaya başlar. Fabrikasyon kabloları zarar görür ve verimli bir düzende çalışmaz.Kombi aniden arıza gösterebilir. Arıza konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız bu konuda destek veriyor.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın