0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Baxi Kombi Servisi

181 kez okundu

Arnavutköy Baxi bakımı ustaları tarafından işlemlerden geçen kombilerin ilk günkü performansı ile kullanım imkân sunmaktadır. Söz konusu kombi olduğunda arızalar için alanında bilgili ve tecrübeli ustalar tarafından itinalı bir bakım işlemlerine ihtiyaç duyması son derece normaldir. Kombi tamiri yapan ustalar kombi bakımında profesyonel olduklarından dolayı ayrı ayrı hizmet almanız ya da farklı kombi ustaları aramanıza gerek yoktur. Arnavutköy bölgesinde kombi bakımı ve tamiri hizmetlerine başlayan firmamız, günümüzde İstanbul’un geneline servis hizmeti veren potansiyele sahiptir. Gezici mobil araçlarımız sayesinde arızanızı bize bildirdiğiniz andan itibaren en geç birkaç saat içerisinde adresinize ulaşan mobil servis araçlarımız arızanızı en kısa zamanda tespit edip, arıza durumuna göre birkaç saat içinde yapıp, kombinizi çalışır hale getirmektedir. 

Teknik Ekip ile Profesyonel Hizmet

Arnavutköy Baxi tamiri hizmeti için teknik ekiple faaliyet gösteren kurumsal firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir. Her daim siz değerli müşterilerimiz de kaliteli ve kalıcı çözümler üreten kombi ustalarımızı her biri de işlemlerini özenli özverili ve dikkatli bir şekilde yapmaktadır. İnsan hayatı için oldukça önemli bir konumda olan kombilerin başka arıza vermemesi adına kendilerini en iyi şekilde yetiştiren ustalarımız kombilerinizi sorunsuz bir şekilde kullanımınıza sunmayı amaç edinmiştir. Sizlerde can güvenliğinizi göz önünde bulundurarak kombinizin arıza yapması durumunda hiçbir şekilde müdahale etmeden Arnavutköy kombi servisi ustalarımızda teknik destek alabilirsiniz. Bu durum hem sizin can güvenliğiniz hem de kombinizin daha kötü arızalara sebep olması yönünde oldukça önemlidir.

Kombi Bakımını Önemi Nedir

Kombim çalışıyor hiçbir sıkıntısı yok, sürekli bakım yaptırmaya ne gerek var düşüncesi tamamen yanlıştır. Çünkü bakımların düzenli yapılmayan kombilerin arıza yapma olasılığı çok yüksektir. Bakım kombinizin iç ve dış kısmını komple kontrolden geçmesi ileri de oluşabilecek arızların önüne geçmesi açısından oldukça önemli bir konuma sahiptir. Bakım işlemlerinde paslanan ya da kireçlenen parçalar orijinal yedek parça ile değiştirilip, tıkanan filtre ve borlarda temizlenerek, kombinizin ilk günkü performansa sahip olması sağlanır. Bu nedenle kış ayı gelmeden yılda bir k ez kombi bakım yaptırmayı kendinize alışkanlık haline getirmeniz kombinizin ömrünün uzamasına neden olacaktır. 

7/ 24 Saat Kombi Bakımı Tamiri

Kombiler elektronik cihazlar olduğundan dolayı günün hangi saatinde arıza yapacağı belli olmaz. Bu nedenle kombi servisi olarak günün her saatinde kombi bakımı ve Arnavutköy Baxi petek bakım hizmeti ile sizlere destek oluyoruz.

Petek bakımı için de her türlü donanıma sahip olan firmamız, peteklerinizi özel kimyasal maddeleri ve temizlik makineleri ile kısa zamanda temizleyip verimli hale getirmektedir. Petekler de uzun süre kullanım sonrasında boruların içerisinde kir yap, kireç çamurlaşma meydana gelir. Uzman tesisat uzmanlarımızı tarafından yerinde sökülmeden ve çevreye zarar vermeden bakım işlemlerinden geçmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın