0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Arnavutköy Auer Kombi Servisi

181 kez okundu

Kombi ve petek gibi materyaller gerek ev gerekse de iş yerinizin ısınması sıcak su ve mutfak gazı gibi ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunar. Özellikle kış aylarında yaşadığımız alanların ihtiyaç duyduğu ısıyı güvenli ve ekonomik koşullarda elde etmenizi sağlayan doğal gaz tesisatında kullanılan tüm malzemelerin kaliteli malzemelerde yapılmış olmasına dikkat ederiz. Dolayısı ile lider markaların ürünlerini tercih ederiz.  Ancak özellikle kombileri her ne kadar lider markaların modelleri tercih etseniz de sürekli çalıştığından dolayı ya zamanla ufak çaplı arızalar çıkartır ya da bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu hususta hepinizi ilk tercih edeceği kombi servisleri olmaktadır. Eğer Auer marka kombilere sahipseniz, kombi servisi alanında kurumsal faaliyetler gösteren firmamızdan kombi bakımı onarımı ve montajı gibi hizmet seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Arnavutköy Auer Tamiri

Arnavutköy Auer tamiri hizmet seçeneklerimiz sayesinde Auer marka kombilerinizde meydan gelen her türlü arızalara kalıcı ve profesyonel çözümler üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde kombi tamiri konusunda görev alan tüm personellerimizi alanında iyi eğitim almış sertifikalı teknik elemanlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda gelişen teknolojiye karşı bilgili olması için bütün personellerimizi periyodik aralıklarla eğitimlere tabi tutuyoruz. Bu sayede elemanlarımızı yeni teknoloji ile üretilen kombilerin arızalarına karşı çözümsüz kalmamaktadır. Kombiler ve peteklerde karşılaşabileceğiniz arızalar ve çözümleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Firma olarak en çok karşılaştığımız kombinin arızaları kombinin termostatının düşük olması, filtrelerin tıkalı olması, kombini patlamalı yanıyor olması, sıcak su açıldığı zaman peteklerin çok fazla ısınması gibi arızalar olup, bu arızalar teknik personellerimiz tarafından itina ile tamir ediliyor.

Arnavutköy Auer Bakımı

Arnavutköy bölgesinde faaliyetlerine başlayan firmamız, Arnavutköy Auer bakımı hizmet ağı sayesinde kombinizin ihtiyacı olarak yıllık bakımlarını da güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Birçok vatandaş kombi bakımını pek önemsemese de aslında bu işlem kombilerin düzenli ve verimli çalışması açısından oldukça faydalıdır. Bakımının düzenli olarak yaptırdığınız kombileriniz her daim ilk günkü performansını koruyup, size uzun yıllar sıkıntı çıkarmadan kullanım fırsatı sunulacaktır. Bu nedenle kombin fiyatlarından akıp, kombi bakımını ihmal etmeyin.

Petek Temizliği ve Bakımı Neden Önemlidir?

Doğal gaz ya da kalorifer tesisatınızın en önemli parası olan peteklerinizi de en az kombileriniz kadar önemli bir yere sahip olmaktadır. Onlarda sürekli çalıştıklarından Dolayı içlerinde zamanla çamur, kireçlenme ya da tortular oluşur ve boruların tıkanmasına neden olur. Bunu sonucunda da petekler ortama istenilen sıcaklığı vermez. Ayrıca kombilerinizde zarar görmesine neden olmalıdır. Bunun için petek temizliğini de en az iki yılda bir yaptırmanız gerekmektedir. Özel kimyasal maddeler ile temizleme petekleriniz sayesinde yüklü doğal gaz paralarından da kurtulmuş olursunuz. Petek ve temizliği için Arnavutköy Auer petek bakımı alanında faaliyet gösteren ekiplerimizden destek alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın